her geceye ayetel kursi

Sargoz

güncel 80 => 70 e inecegim inşallah :)
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2015
12.564
7.620
HER TÜRLÜ İSTEK ARZU VE HACET İÇİN OKUNACAK AYETEL KÜRSİ OKUMA ŞEKLİ.

HER KİM BU ÇALIŞMAYI 7 GÜN ARALIKSIZ SAAT 23:00 İLE 06:00 ARASI

OKURSA NE İSTEĞİ OLURSA OLSUN ALLAHIN İZNİYLE HER TÜRLÜ MURADI

HASIL OLUR ……..

DİKKAT:YANLIZ ŞUNU UNUTMAMAK LAZIM ….;

BU ÇALIŞMA İKİ UCU KESKİN KILIÇ GİBİDİR …
HAKLI OLDUĞUN BİR KONULARDA OKURSAN HAYIR SENİ BULUR …
HAKSIZ OLDUĞUN (IKI KİŞİNİN ARASINI AÇMAK , BİRİLERİNİ ZARARINA)UĞRATACAK NİYET ETMEK , MÜBAREK VE CINLERLE ISTİŞARE YAPMAKVS GİBİ HAKSIZ , FİTNEYE FESEDA DÜŞÜRECEK , NİYETLERLEOKUNURSA ŞER SİZİ BULUR TERS TEPER ZARARA UĞRARSIN.
**********AYETEL KURSİ 7 GÜN BU ŞEKİLDE OKUNULMALIDIR ********

*** 1.GÜN ( 50 )
*** 2.GÜN (170 )
*** 3.GÜN (201)
*** 4.GÜN (313)
*** 5.GÜN (50)
*** 6.GÜN (170)
****7.GÜN (313)

UYARILARA DİKKAR EDEREK HALİS BİR NİYETLE OKUNURSA

ALLAHIN IZNIYLE BUTUN HAYIR KAPILARI AÇILIR NE MURADIN VARSA

HASIL OLUR İSTEKLERİN YERİNE GELİR..

KAYNAK:Araştırmacı yazar ADEM şener HOCA Efendi den
Liste de benimle beraber 7 kisi olacaktir
Ayetel Kürsiyi 170 defa okuyana ALLAH her işinde yardımcı olur. Zorluk çekmez. Üzüntü ve kederden uzak olur. Rızkı genişler. Arzularına ve isteklerine kavuşur.
Ayetel Kürsi günde 50 defa okunursa okuyan şeytandan korunur.
313 defa okuyan kişinin her arzusu yerine gelir. Cesareti artar. Halk arasında sevgi saygısı ve itibarı çoğalır. İstediği makama ulaşır. Hiç kimse ona zarar veremez.
Peygamber Efendimiz in S.A.V. isimleri sayısınca 201 defa okursa dünya ve ahiretle ilgili istekleri geri çevrilmez.

1. gün 50 tane okunacak yani kişi başına 7 duası okunan 8 okuyacak
2. gün 170 tane okunacak yani kişi başına 24 duası okunan 26 okuyacak
3.gün 201 tane okunacak yani kişi başına 28 duası okunan 33 okuyacak
4.gün 313 tane okunacak yani kişi başına 44 duası okunan 49 okunacak
5.gün 50 tane okunacak yani kişi başına 7 duası okunan 8 okuyacak
6.gün 170 tane okunacak yani kişi başına 24 duası okunan 26 okuyacak
7.gün 313 tane okunacak yani kişi başına 44 duası okunan 49 okuyacak

Son düzenleme:
ya ben bunu okumaya niyetlendim ama bir türlü kısmet olmadı eşimle eniştemin (ablamın eşinin) arası açık bizim düğün zamanı gerginlik yaşadılar yaklaşık 2 yıldır konuşmuyrlarda onlar için okusam uygun olurmu acaba

Neden olmasin ki kuzum

sen bilirsin canım benim akşam okuyup gündüz bildirim yaparız ama evde müsaitliğim yok dersen anlarım canımm
Saat 23 den sonra okuyup bildirim yapilacak kuzum sabah yada 23 den once degil

Saat 23 den sonra okuyup bildirim yapilacak kuzum sabah yada 23 den once degil

kuzum mesela bu gece okuduk enn geç yarın sabahına bildirimi yapsak daha garanti olmazmı herkesin neti olmuyo falan garanti olur diye öyle düşünmüştüm ama sen nasıl dersen öyle yaparz

kuzum mesela bu gece okuduk enn geç yarın sabahına bildirimi yapsak daha garanti olmazmı herkesin neti olmuyo falan garanti olur diye öyle düşünmüştüm ama sen nasıl dersen öyle yaparz
Saat 6 da kuzum en son gece okuma yapip giremeyen sabah bildirebilir tabi ama 23 ve 06 saatleri arasında okuma yapamaz duanın yapılış şekline ters

okumalar gece yapılıp bildirilecek gece bildirim yapamyanlar sabah en gec 09 a kadar gece okumustum yazacak ama ne olur okumalarınızı 23 ve 06 arası yapın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…