Her ay gebelik testi silik cizgi!

lovelavvy

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2021
52
22
28
Merhaba hanimlar. 3 aydir bebek planliyoruz. 3 ay tum testler silik cizgi cikiyor. Reglden once silik sonra regl oluyorum. Her defasinda cok umutlaniyorum. Reglime 8 gun var yine silik cizgiler(( neden boyle oluyor? Bilen varmi? Lutfen yardim. Acaba hamilemiyim? Bilmiyorum

Kaç günde Bi adet görüyorsunuz 8 gün kala çıkması biraz zor ya erken yumurtlamıyorsanız

Hormonal bir probleminiz olabilir mi acaba? Üç ay üst üste kimyasal gebelik ihtimali de olabilir ama düşük ihtimal gibi geldi bana, bilemedim. Bir doktora görünün derim.

Acaba gördüğünüz silik çizgi kuruma çizgisi olabilir mi? Ya da bazı testlerde arkada çıkması gereken çizgi yan tutunca görünüyor acaba onun silüetini mi görüyorsunuz?

Hormonal bir probleminiz olabilir mi acaba? Üç ay üst üste kimyasal gebelik ihtimali de olabilir ama düşük ihtimal gibi geldi bana, bilemedim. Bir doktora görünün derim.
Yeni doktora gitdim. Hic bir problem yok dedi. Sadece ben 2 defa kurtaj oldum kendi isteyimle yani hic problem yokdu. 4 sene gecti simdi istiyoruz. 4 sene hic ilac falan almadim sadece hamile kalmamak icin dikkat etdim. Yeniden doktora gitdim hic problem yok dedi kurtajdan sonra hamile kalmadigim icin gec olur dedi. Ama silik cizgi neden oluyor onu bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…