Her ay en az bir altın

Dolar yükselme trendinde sakin dokunmayin
Kullanma hevesin varsa al bileziği ama yok takmam dersen döviz olarak kalsın
Var valla hevesim yaparsam işçiliği en az olana yaparım da çok kararsız kaldım Uzun süreli olursa çokda zarar etmem diyorum
Kızlar fiziksel altınları nerede tutuyorsunuz evde? Eylülde Euro aldım onu banka Euro hesabına aldım
Bu ay çeyrek alsam nereye koysam bilemedim evde olan düğünden kalma ufak tefek çeyrek takılar var onların yanına koymak istemiyorum tamamen sıfırdan başladım birikime acaba hep dijital mi alsam biseyler fiziksel yerine
Eskiler gibi kolye yapıp boynuma takıyorum ben dışarda, tesettürlym belli olmuyor zaten evdeysem de baza altı falan.

Ben de gelebilirimm

Ama ben ortaya karışık takılıyorum. Bazen altın alıyorum, bazen hisse senedi. Arada babamlar çocuk için dolar veriyorlar o da elimde bulunuyor. Geçtiğimiz ay tanıdığım borcunu verdiği tanıdığım onla da hisse aldım.

Başlık altın ama ☺️ hoşuma gidiyor bu konuları okumak, karşılaştırmak. Halime şükrediyorum. Bazen de hırslanıyorum gördükçe daha fazlasını yapabilsem diye. Buradaki konuları okuyorum, instagrama bakıyorum neler yapıyolar diye. Güzel karşılaştırma, bilgi edinme oluyor
İnstagramda hangi hesaplara bakıyorsunuz acaba 🤭 bana da motive olur

Kızlar büyük şirketlerden hisse alanlar varmış o nasıl oluyor 😁

Şimdi hisse olayını araştırıyordum hiçbir şey anlamadım 😅 nedir ne değildir acaba tam bilen varsa sevabına sıfırdan bir özet yapabilir mi acaba 🙈🙈🙈
Ya bizim iş yerinde bi grup girdi buna. Ben de merakımdan bana da anlat dedim çocuk konferans konuşması yaptı benle beraber birkaç kişiyle :KK70: anlatabileceğim kadar anlamadım ama bu konu üzerinden epey bi geçti, konuşuyorlar biri 800 TL kar ettim diyor biri 500 diyor. Oturup takip etmeye değer gelmedi bana nedense :KK43:

Ya bizim iş yerinde bi grup girdi buna. Ben de merakımdan bana da anlat dedim çocuk konferans konuşması yaptı benle beraber birkaç kişiyle :KK70: anlatabileceğim kadar anlamadım ama bu konu üzerinden epey bi geçti, konuşuyorlar biri 800 TL kar ettim diyor biri 500 diyor. Oturup takip etmeye değer gelmedi bana nedense :KK43:
Sanırım uzun vadeli bisey diye düşünüyorum 🤔 beni de çok çekmedi tam anlamadım ama

Sanırım uzun vadeli bisey diye düşünüyorum 🤔 beni de çok çekmedi tam anlamadım ama
Uzun vadeli evet. Arkadaşım alıp unutacaksın dedi. 🤣

Uzun vadeli evet. Arkadaşım alıp unutacaksın dedi. 🤣
Ben koç burcuyum bana gelmez 🤣 kripto içinde diyorlardı iki sene önce 30 dolarlık iki tane almıştım uzun vadeli artacak diye meraktan demin girip baktım 10 dolara düşmüş djdj Sibel can diyetiyle 10 kilo aldım gibi bisey oldu 🤣🤣

Altın ama nasıl altın. Kocamla ben savurganın başkanı olduğumuz için anca altın suyuna batırılmış babayı alırız saygılar

İnstagramda hangi hesaplara bakıyorsunuz acaba 🤭 bana da motive olur

Valla öyle direkt takip ettiğim sayfa yok. Canım sıkılınca boş kalınca arama kısmına birikim yazıyorum, hesaplara giriyorum. Birikimle ilgili bütün sayfalar çıkıyor. Arada hikayelerine falan bakıyorum, gönderilerine bakıyorum. Kendi aralarında etkinlik yapıyorlar atıyorum kim ne alıyorsa paylaşıyor falan, birbirlerini gaza getiriyorlar 🤓 kimisi altın kimisi dolar kimisi euro biriktiriyor. Hisselere de saran çoğaldı. Her telden var😁

Kızlar büyük şirketlerden hisse alanlar varmış o nasıl oluyor 😁
Biz o masada da varız🧿 büyük şirketler hisselerinin bir kısmını halka açıyor sen de para yatırıyorsun. Şirketin eline para geçmiş oluyor böylelikle yeni yatırımcılar bulup işleri büyütüyor işler büyüdükçe sen de kâr etmiş oluyorsun. Bizim aldığımız hisselerden biri e bebek mesela. Böyle çok bilindik markalar da halka arz oluyor hiç bilinmeyenler de.

Geçen konu okudum trendyoldan altın alan varmış sitede duydunuz mu sizde 🤭
Trendyoldan altin almak piyasadan altın almaya göre daha pahalıya geliyor.ama kredi kartiyla alinabilmesi peşin fiyatına 3 taksit yapılması gibi seçeneklerden dolayı tercih edn çok var ben geçen kredi kartıyla kuyumcidan aldım kredi kartı olunca işin ucunda baya komisyon kesti ama yine de trendyoldan daha uyguna geldi.tabi ki yatırım tavsiyesi değildir

Biz o masada da varız🧿 büyük şirketler hisselerinin bir kısmını halka açıyor sen de para yatırıyorsun. Şirketin eline para geçmiş oluyor böylelikle yeni yatırımcılar bulup işleri büyütüyor işler büyüdükçe sen de kâr etmiş oluyorsun. Bizim aldığımız hisselerden biri e bebek mesela. Böyle çok bilindik markalar da halka arz oluyor hiç bilinmeyenler de.
E bebek in sahibi misin ? 👀

X