Her ay en az bir altın

Bende bi 6 ay önce bes e girdim aylık 4 bin tl ile iyi mi kötü mü bilmiyorum ama en azından bozdurmayacağım bir şey dedim dursun ilerde çocuk için harcarım illaki lazım olur
O zaman birikimlerine aylık onu da ekleyelim ben 2000 TL için kendime çok diyordum ama 4000 baya baya iyi meblağ rabbim sonunu getirmek nasip etsin
Acaba bes I hangi kurumdan açtın ben 1000 TL Türkiye finansa 1000 TL agesa ya yatırıyorum

Yok neden çok olsun eğer kazancın memur maaşı gibiyse 4 çok değil asla ama 2 de az değil baya güzel birikir ben normal birikime bunu katmıyorum çünkü bunu emekli olana ya da en erken 10 yıl olana kadar bozdurmam diye düşünüyorum
Her ay da maaşın yarısını birikime atacağım Eylül ayı itibari ile. Güzel günlerde harcamak nasip olsun hepimize inşallah

Kirkbinkere maşallah diyorum
Teşekkür ederim canım.. promosyon ve maaştan biraz vardı.. artık her ay en az 5 gram alıp koyucam..
Çoğunluk işe giderken simit falan alırdım.. bugün ilk defa almadım.. evden 2 dilim ekmek ve kahvaltılık götürdüm.. hastanede çalıştığım için diğer öğünler oradan yerim..
Şöyle düşündümde çok harcama yapiyormusum

Ekim de benim kredilerim bitecek inşallah ben de 5 gram alabilirim külçe olarak mı aliyorsun

Merhaba arkadaşlar ağustos ayının son günlerindeyiz artık
Eylül ayı da çabucak geldi eylül ayı okul servis kırtasiye kitap şimdiden düşünüyorum hayırlısı bakalım yine fazla birikim yapamayacağım sanırım
Dünbir kasa domates aldım kilosu 7 liradan hepsini kurutacağım
bi 5 kilo daha alıp menemenlik doğrayıp dolaba atacağım yeşil biberlerim annemin bahçesinden geliyor çok şükür
bu arada altın fiyatları ne artıyor öyle yılbaşına 3000 tl olacak diyorlar gram için

Allah seni altınla donatsin Y Yenidenbashlasin valla trençkot larida yazmisssin ayyy ... Çok çok sevindim daha kendimembirsey almayacağım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…