Her ay en az bir altın

Bugün hesap yaptım kitap yaptım, kendime hedef koydum:)
2024'e girene kadar hedefim 10 gram altın, 800 Euro, 900 dolar almak*. Ayın sonundan sonuna maaş alıyorum. O zamana kadar 3 maaş alacağım, birikmiş biraz param var, bir arkadaşımin epey bir borcu var, bir sürü de bozduracagim halka arzim var.
Biraz zor olur ama hedefi yüksek tutayim diye düşündüm.
Ocak ayında çalıştığım projemin devam edip etmeyeceği belli olacak, inşallah devam ederse yeni yıl için kendime yeni bir hedef koyacağım.
Devam etmeme ihtimalini şimdilik düşünmek istemiyorum , işimi çook seviyorum, inşallah devam eder
Aldıklarımi buraya yazarım.

*İşimin devam edip etmeyeceği belli olmadığı için kendimi ekonomik moda aldım, yemeğimi evden getiriyorum, ihtiyacım olmayan alışverişleri yapmıyorum, seyahat , tiyatro,kedi mamasi ve sevgilim dışında neredeyse hiç bir şeye para harcamiyorum ve paramın neredeyse üçte ikisini biriktiriyorum.

Bu arada her bir şey aldığımda param bereketlensin diye aynebilim 'in aşevine bir sefertasi bağışlıyorum. Bir sefertasi sadece 60 TL, ama kambocyada bir aileyi doyurmaya yetiyor
Herkese tavsiye ederim , iban almak isteyen ona yazabilir ya da bana da yazabilir kendimden cok güvendiğim bir isletme.
Ya da güvendiğiniz başka yerlere de bağış yapabilirsiniz. Bence parayı bereketlendirmek için güzel bir yol.

Bana atabilirsin öyle bir yer arıyorum

Hedeflerine ulaşırsın inşallah benim hedefim kasım ayı için 20 g altın. Eşim Avrupa'dan EUR bazlı proje aldı ben de hazırlamasına yardım ettim diye benim hesaba biraz para atacak

Kızlar 2 eviniz bir arabanız olsa yatırım konusunda nasıl bi yol izlerdiniz maaşınızdan ne kadar harcamaya ayırırsınız siz olsanız

B Burhan Burhanitto grubu sessiz takip edenlerdenim maaştan bir şey koyamıyorum, bebek Alışverişi vs. Kasımda da doğum olacak inşallah ancak her ay düzenli gelen bir miktar param var.

Eylül ayında 1 çeyrek 1 gram 24 ayar
Ekim ayında 1 çeyrek 1 yarım gram 24 ayar
Listeye eklersen sevinirim

Ekimi anlamadım 1 çeyrek ve 1 yarım mı
Yoksa 1 çeyrek 1 yarım 1 gram mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…