her ay 25 gün kanamam oluyor ACİL

fdmbsrn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
5
0
59
her ay 25 30 gün adet oluyorum. ilk 10 12. günler çok yoğun oluyo daha sonra da tamamen kesilmiyo. polikistik over dedi doktorlar. bir sürü doktora gittim. ama kanamama bi çare bulunamadı. benim durumumda olan arkadaşlar beni bilgilendirirse sevinirim. mesela hangi ilaçları kullandılar hangi doktorlara gittiler (ankara, Bursa)gibi. yardımınızı bekliyorum

geçmiş olsun canım.umudunu yitirme.mutlaka çaresi vardır.iyi bir doktora düzenli devam etmen yeterli:teselli:

Bu kanamalar rahim şekliyle alakalı olabiliyor. Benimde uzun sürüyordu. Sonra rahimde perde olduğu anlaşıldı ve tedavi sonrası düzeldi. Belki hsg nin faydası olur. Bu arada pkolular bildiğim kadarıyla uzun aralıklarla hasta olurlar iki üç ayda bir seninki oysaki tam tersi.

canım benim anneminde uzun sürüyordu ama onunkisi miyomdan kaynaklanıyordu. kayınvalideminde uzun sürüyordu onunkisde kistlerden. dr. ona doğum kontrol hapı vermişti ve düzeldi.

canım benim anneminde uzun sürüyordu ama onunkisi miyomdan kaynaklanıyordu. kayınvalideminde uzun sürüyordu onunkisde kistlerden. dr. ona doğum kontrol hapı vermişti ve düzeldi.

Annenizin prblemi çözümlendimi?Nasıl çözümlendi bana yazarsanız çok memnun olurum. şimdiden çok teşekkür ediyorum.

canım öncelikle geçmiş olsun bende aynı dertten muzdaribim adetlerim çok uzun sürüyor pkoluyum henüz senem dolmadı evleneli...ilk klomen kullandım yumurtlama olmadı şimdide dushapton kullnmaya başladım bu bir süreç rabbim yardımcımız olsun.....

canım bende pkoluyum fakat benim tam tersi oluyordu 2-3ay adet olamıyordum.sizde fazla adet oluyorsunuz.ben şeker ilacı kullandım ve ilk aşılamamda şükürler olsun hamile kaldım.bursa pembe mavi tüp bebek merkezine gidiyorum ben.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…