Her ay 1 hatim yapıyoruz

Ben Erzurumdan ankaraya taşınma aşamasında internete giremedim aldığım haziran ayı tüm cüzlerimi okudum ama bildirim yapamadım. Temmuz ayı cüzleri dağıtıldıysa Ağustos ayından da alabilirim arkadaşlar..

Canım senden bir haber gelmeyince haziran ayı cüzlerini okuyup bayramda hatim duasını yaptık.

Temmuz ayı içinde sana yazılan cüzleri paylaştık. Bildirim yapabilecek misin İnternet sıkıntın giderildimi

28 cüzü agustos ayina yazdim ve okundu olarak isaretledim.. Okuduğun 29 ve 30 cuzleri bir sonraki aylara yazarak direk okundu olarak işaretlerim.

Ağustos ayına 20 ve 21 cüzü yazdım canım

Son düzenleme:
22 23 ve 24 cüzleri okudum ALLAH kabul etsin

Temmuz Hatim Listesi

Okudum bildirimlerini 27 temmuz Perşembe gününe kadar yapalım lütfen

Tilavet secdelerini yapmayı unutmayalım

1. HepmigencizHepmiguzel

2. HepmigencizHepmiguzel

3. Safransari

4. Safransari

5. E Engelsiz anne

6. E Engelsiz anne

7. deynepnaz

8. deynepnaz

9. bir civciv annesi

10. HALLEYS

11. Aktif Lora

12. Nego

13. HejaR12

14. R rana20

15. reynax

16. Lna16

17. RedGirl

18. agustos72

19. HepmigencizHepmiguzel

20. HepmigencizHepmiguzel

21. penyez83

22. penyez83

23. penyez83

24. penyez83

25. G Gunduzguzell1

26. Lidlaylim

27. Lna16

28. Leyl-i-fer

29. RedGirl kuzeni

30. ezgiisel

Kizlar hayırlı akşamlar yengemin ailesi trafik kazası geçirdi babası vefat etti annesi ve ablası yoğun bakım da durumları çok kötü ablasının 4 çocuğu var birisi daha iki yaşında değil onlar için bir hatim yapabilirmiyiz kuran okuyacak çevremizde çok kimse yok elimden geldikçe yardımcı olmak istiyorum

Başınız sağolsun ALLAH rahmet eylesin.
RABBİM yaralı olanlara acil kalıcı şifalar versin.

Nasip olursa 28 temmuz cuma günü hatim duası yaparken yakınlarınızı da duaya katarız

allah yardımcınız olsun. yasin okuyacağım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…