Hepinize Teşekkür Ederim...

Bu Kadar Güzel Cümleler Yazan Bi Hatun Arkadaşim Daha Varmişş Ben Bilmiyomuşum Affett şekerr

AnuşkamŞeniz
Seni mutlu edebildiysek ne mutlu bize! Annemsin, daha önce de söylemiştim, idolümsün. Bu sitede ilk göz ağrımdın, kalbimde bir köşeyi farkında olmadan sana ayırmışım. Şeniz
Umarım sıkıntıların bırakır yakanı, üzülme, kıyamam Şeniz

Canım kızım benim, nasıl oldu da biz böyle yakın olduk? Doğrusu bazen bu olanlara inanmakta zorlanıyorum. Yani böyle yazışarak ve birbirimizi hiç görmeden dost olabiliyoruz. İnternet mucizesi bu sanırım.
Güzel dileklerin için sağol birtanem...

Hanımefendi sıkıntılarınız herneyse umarım bir çıkış yolu bulursunuz.. Az çok malesef hepimizin dertleri tasaları oluyor.. Ne demişler sıkıntılar paylaştıkça azalır,sevinçler paylaştıkça artar..

Hayatınızda mutlulklar dilerim size......

İlgin ve nezaketin için çok teşekkür ederim. Sorunlar hayatın olmazsa olmazı, biliyorum. Ama yine de zaman zaman yenik düşebiliyor insan.
Yavaş yavaş düzeliyor her şey. Tekrar teşekkürler.
Sevgiyle kal...

bende seni tanıdığım için mutluyum ve seni seviyorum anuşka zaman zaman hepimizin problemleri ve dertleri oluyor umarım dertlerini kısa zamanda çözersin ve herşey gönlünce olur dertlerini benimle kişisel olarak paylaşmak istersen sana özelden msn adresimide verebilirim unutmaki dertler birileriyle paylaştıkça azalır sevgiler

Sağolasın Barçman. İnan, bu kadar çok dostum olduğunu bilmek bile sorunlarımı unutturdu bana. Zaten sanırım herşey eskiye göre daha iyi. Yanımda olduğunu bilmek çok güzel.
Sevgiler canım arkadaşım...

anuşkacım, umarın en kısa zamanda dertlerinden arınırsın...ama ben her zaman yanındayım, paylaşmak ve ortak olmak için...

Sorunsuz insan yok anuşkacım umarım herşey yoluna girer burda biz aile gibi olduk .Doğum gününü hatırlamaz olurmuyuz. Öptüm canıma.s.

Anuşum canımmm,biitanemmm noli yafff
seni tanımak gerçekten güzel
iyiki varsın,tabi bende iyiki varım dimi ama:))
kocaman öpüyorum seni

anuşkam kk daki herkes birbirinin arkdaşı burası bizim evimiz iyiki varsınŞeniz

hep diyorum, burası yalnızlığımı unuttuğum bir dost kapısı...
umarım en kısa sürede sorunların çözüme kavuşur
iyiki burdasın, iyiki burdayız..

Anuşum canımmm,biitanemmm noli yafff
seni tanımak gerçekten güzel
iyiki varsın,tabi bende iyiki varım dimi ama:))
kocaman öpüyorum seni

Benim alçakgönüllü arkadaşım, iyi ki sen de varsın tabii ki.
Sen olmasan benim varlığım ne işe yarar ki? (Bu yağ ile epey idare edersin artık tatlı şey.)

hep diyorum, burası yalnızlığımı unuttuğum bir dost kapısı...
umarım en kısa sürede sorunların çözüme kavuşur
iyiki burdasın, iyiki burdayız..

Teşekkür ederim Helen. Hepiniz iyi ki varsınız ve ben de iyi ki sizleri tanıma fırsatı buldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…