Hepinize Teşekkür Ederim...

Sen bu sitenin gerçekten kıymetli insanlarındansın dualarım seninle :)

Dostlarım,

Az önce başka bir yerde daha yazdım ama daha fazla kişiyle paylaşabilmek için bu başlığı açmakta yarar gördüm.

Bir süredir bazı sorunlarla boğuşuyorum. Henüz sizlerle paylaşmak için erken. Bu nedenle ayrıntılara girmeyeceğim.

Sıkıntılı olduğum zamanlarda hep yaptığım gibi, soluğu yine KK'da alıyorum her gün. Amaçsızca dolaşıyor, zaman zaman yorum bile yapmadan sadece okumakla yetiniyorum.

Az önce özel günlerle ilgili başlıktaki yazıları okumaya başlamıştım ki, tatilde olduğum sırada bana yazılmış olan doğumgünü mesajlarını gördüm. Okumaya başladım doğal olarak. İnanamadım ya...

Yazılan cümlelerin onda birini bile duymadım hiç kimseden. Tabii ki beni seven ve kutlayan bir çok insan var. Ama bu kadar içten, bu kadar yürekten söylemedi kimse bana bunları gerçek hayatta. Örneğin kimse bana:
"İyi ki varsın" demedi bu güne kadar. Eh, sulu gözlülüğü ile tanınan ben de başladım ağlamaya. Hem ağlıyorum hem de başka bir konuya laf yetiştiriyorum. Bir de baktım ki gülüyorum. Gerçekten, anlatmakta zorlanıyorum duygularımı.

Beni bugün hem duygulandırdınız, hem ağlattınız,hem de güldürdünüz. Allah da sizi güldürsün inşallah.

Hepinize, ailem olduğunuz için teşekkür ederim. Umarım bu evde birlikte çok uzun ve güzel zaman geçiririz...

Günaydın,gülücüklerin eksik olmasın.Sorunlarını en kısa zamanda gönlünce aşmanı diliyorum,yanındayım,paylaşırım.Sevgilerimle,hoşça kal,dostça kal.a.sa.s:dance::1hug:a.s.:enbuyukkk:

Sanirim bu ne demek istedigimi anlatir sevgilerimle

11549815521zj5.jpg

X