Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

selam ay tangocum kusura bakma seni unutmam mümkünmü sayfanın ilk müdavimlerinden birisin..hem o koca karnınla seni nasıl görmem yuh bana demi...sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

eeee napıyonuz alıştık galiba buraya ..yabancılık olabilir ama güzelmiş..şakkıdı

Sonunda Ben De Buldum Burayi Be Aaaaaaaa
Eylül Ben Sema84,bu Nick I Eski Isim Ve şfremi Bulamadiğimdan Girmiştim Bi Ara.şimdi Işe Yaradi

selam millet ben geldim nasılsınız bakem napalım burayıda çözecez inşallah buarada benim şafak artıyor yerime geleni beğenmediler bana c.tesi çalışmak yok imiş doktora istediğim zaman gidebilirmişim öle dendi bakalım akşama benim için toplantı yapacakalr bakalım akibetim ne olacak koçiş akşama dicek gene bi işten çıkamadın...kafamçokkarıştı

üff ya sinir oldum ev rezillik içinde binanın dışı boyndı görseniz ne biçim boyamışlar

off offf birde bi ton tadlat başlayacak annaem yarın gelip temizlik yapcak bi 2 aya kalmaz tadilatta başlar oyy oyy oyyyy
en neg-fret ettgim iş tadilat ama bebekler için mec buruz

nurticim Masumcum Selam
Nurticim Baksana Bunlar Seni Ellerinden Kaçirmak Istemiyorlar

selam kıs semoş hoşgeldin bu rumuza alışmak zor olacak ama olsun geldinya gerisi boş..naniknanik
kıs nurti vazgeçilmez oldun valla sen neymişsin be abi aaaaa aaaaaasırnaşık şeysırnaşık şey

ya sorma tekrar kayıt olmak istemiyom şimcik
ben her msj ın sonuna sema84 yazam olur mu?
-------------
sema84

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar gözlüksüz gördüğünüz ben bu akşamdan itibaren gözlüklü oluyomm
dün göz dr.una gittik sağ-sol 1 numara gözlük yazdı.

sema84 :)

bakalım eylül ya ne olucak hayırlısı olsun inşallah az kaldı tedaviyeye valla vereceklermiş izin müdür öle dedi akşama konuşmalardan neler çıkacak acep c.teside gelmem dedim bıraksınlar diye tamam gelme diyorlar yaaaaaaaaaaaaaaa bu arada maaşa zamda mı deseydim atsınlar beni diyeeeeeeeeeeeeeenaniknanik

buldum boyaları nasıl çıkarcagımı üzerine sıcak su töktümü çıkıorlar

sema nurti hoşgeldiniz...

kıs nurti böyle bi imkan saglayacaklarsa çalış bence sende

heee kıs iyi fikir gizli isim falan gibi esrarengiz olur vay vay vay ...yaz ki herkes görsün oki...

semacım hoşgeldinn canımmmmsırnaşık şey
nurtii sende maaşa zam iste :-)eheueheu:)
masum benim evde tadilata gircek 1 ay içinde boya badana bi oda var orası bölüncek anam resmen inşaat var bu yaz niysee katlancaz artıkbenneyaptımki
eylülll bidaha olmasınnnn:)))ayyy bide bana koca karınlı dion yaaa:eek:

:smiley-cool:ana sema gözlüklüsün artık haaaaaaa benimde var takmıyom ama benimki astigmat için arasıra gözlerim ağrıyınca takılıyommmm

kız tango Şeniz zaten günüm azalacak c.tesileri çalışmayınca ayda 4-5 c.tesi çalışmıcam bide nasıl zam istiyimmmmmmmmmmmmmmmmmm:bbo:

çatlak patlak yusyuvarlak diye bi tekerleme vardi hani tango....oyun yapardık küçükken onla..bu tekerlemeyi sana ve tüm hamişlere armağan ediyorum...yakında hepimiz öyle olacak..:dance::dance::dance:

çatlak patlak yüsyuvarlak kremalı börek sütlü çörek çek dostum çek arabanı yoldan çek böyleydi dimi eylül ah bende hamiş olarak yüsyuvarlağa razıyımsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

lülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü sizi gidi pko cadıları siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil aelaelaelaelae

bizim siteden vedan edenler oldu onlar gelmicek mi buraya acepppppppppppppppppppp bilen varmı takımı tam kuralım açıkta kalmayalımşutarafagitti

X