Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

şükür en sonunda bende gelebildim.. giriş yaptım ama burayı çözmeside biraz zaman alacak gibi...
düşe kalka yürürüz artık....
hepinize sevgiler...iyiki baştan girip okumuşum en azından okumakla uğraşmayacağım.. sayfalar çok çabuk ilerliyor....
ŞenizŞenizŞenizŞeniz

fafa birde çok yvaş filan ya oyüzden alışamadık...
ben başka yerlerede takılıyorum bizim siteyle aynı formatta olan
burada sayfalard açok çabulk ilerliyorya takipe tmek biraz zor oliyyyyy
ama burdaki ark deger diye geliyorum bende

selam kızlar ben nisanyagmuru.....yeni ismim smiter oldu......herkese güzel günler dilerim canım arkadaslarım benim......

evet 1 mayısı deneriz bir bakalım ne olacak ama yazmayın artık birşeyler uyarı aldık zaten buluşacağınız yeri maille iletin foruma yazmayın dedi muko

arkadaşlar nikimizin altındaki papatya yazısı ne oluyor anlayan varmı herhalde kıdemli üye gibi bir şey olsa gerek

Dilek Hoşgeldinn
Fafa Eylül Ben De öyle Yaptim Hem De çok Oluyor Ama Bence Onlar Bunu Düşünmüşlerdir

hatikacım ,nisancım hoşgeldiniz kızlar...valla alışırız gibi geliyo napalım..

Son düzenleme:
selam kizlar oh ne güzel herkes gelmis cok sevindim. ebruözguv,aysem27,isilim,beykan kaldi sanirim insallah onlarda gelirlerde tam olur.kizlar muko yudami cagirsak yaffsırnaşık şey

selam kizlar oh ne güzel herkes gelmis cok sevindim. ebruözguv,aysem27,isilim,beykan kaldi sanirim insallah onlarda gelirlerde tam olur.kizlar muko yudami cagirsak yaffsırnaşık şey
:dance:

ALEMSİN ESİLİ
-----------------------------------
SeMa 84

X