Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

ben o kıvama geldim azcık kıslarr artık dışardan herkes hamiş olduğumu biliyoo karnımı içine çekemiyorumtatlicadiarzuama olsun bu bile güsel bişii karnım böle öne doğru sivrildiii hehehe çok komik duruyoo laelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

alo biz geldik ana millet gitmiş nerdesiniz yawwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww sengözlerimebaksanab

heee kıs devamıda şöyleydi çek çek amca burnu kanca al sana bir tabanca bom bom bom ...ay koptum ya :sm_cool::sm_cool::sm_cool:çatlarız patlarız da burnumuz kanca olmaz heralde demi yaw

biliyomusunuzz bebeğimin hareketlerini hissediyorum artık çok garip bi duyguu:nazar::dance::teytey:

kıs nurti merak etme herkes gelecek buraya bak görürsün orda bitti sohbet artık..garibim ebruozguv haberi olmadan buraya geldiğimizden tedaviye gitt..gelince okursa gelir heralde o da çok üzülmüştü

:kızgın:ben halen buraya alışamadım emme kızlar
bi kere aktif konular seçeneği yokkkk

:sm_cool: :sm_cool:HAYIRLISI İLE HAMİŞ OLAYIMDA RAZIYIM BEN ŞİŞLİĞEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :sm_cool::sm_cool:

41 Kere Maşallah Rabbim Tammaina Erdirsin Inşallahhhhhhhhhhhhh tangocum Şeniz:nazar:lardan korusun inşallahhhhhhhhhhh :teytey: :nazar:

ay buradaki ikonlar daha güzel valla ay çok eğleniyorum lülülülülülü laelaelaelaelae

laelaelaelaelaeselam kızlarrr ben açık unutmuşum lambamı geneeeee
nasılsınız nurti nasılsın canımmm eylül evet ya ikonlar çok güzellll

kıs fafa benim lamba şubattan beri yanıyomuş ne bilek ayol alışmadık sitede lamba kapanmıyo..(alıntı):roflol:
evvelde elentrük faturası çok geliyo dimek kapatmayı unuttuk ondanmıştı :roflol:

amin canım inşallahhhhhhhhŞeniz rabbim sana ve tüm isteyenlere nasip etsin inşallahhhhh

ayy burda sayfalar çok çabuk ilerliyor.
ay tangoo sendemi var tadilat benimde aynen öle kafayı yiycem yaniii
hayırlısı diyorum...

göbektemn laf açılınc abeimd eçıktı yaa daha 15 haftadan gün aldım yeni ama göbek çıktı
ikiz karnı zaten 4 hafta önceden gidrmiş...

nurti bence zam filan dime boşver c.tesi çalışma izninnide alll

yaww ben bu lambayı anlamadım birde bu ikonları bulamadımm

semoş hani adımızın yanında yeşil ışık varya o online olunca yeşil offline olunca mavi yanıyo siteden çıkarken direk kapatmayıp yukarıda çıkış yap diye bi yer var ordan çıkacan yoksa hep burda görünüyosun canım onu diyok oki...

kızlar acaba diğer site hakkaten kapanacakmı bize
ben geçenlerde tc yi girmiştim sonra BAŞKA UYDURUK BİR ŞEY ATTIM GÜNCELLEDİM KABUL ETTİ
ORAYI ÇOK SEVİYORDUM YA BURADA KONULAR ÇOK GERİDEEEE

X