Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

kizlar ben cikiyorum hepinizi öptüm tek tek ii geceler yarin görüsürüz ins. byee tatli rüyalar hepnizide Şeniz

evrimm gıı sen kıdemlisin sole bakem o resmi nasıl koydun ben yapmaya çalışıom resimde koyuom ama bende gözükmüo...hem biz ne zaman nergis olcasssstatlicadiarzutatlicadiarzu

nerdesiniz bacılar ben geldim yok sunuz nurtiniz geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

nurticim hoşgeldin canım...sembollerigelişmiş cevap bölümünden girersen hem renk şeçeneği var hemde semboller:eek::eek:

bu arada siteden çıkarken çıkış yapmayı unutmayın sonra benim gibi ampülünüz sabaha kadar yanarsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

sırnaşık şeysırnaşık şeyIyi Geceler Arkadaşlaarrr Bende çikiş Yapmayi Unutmuşummmm
Açik Kalmiş Lambamm

anaaaaaaaaaaaaaaaa nurtim gelmişşş:emir_bebek:

ikiz anası masumcuk gelmişşşşsırnaşık şey

fafa gelmişşşşşŞeniz

iiki gelmişşş seviom sizleriisırnaşık şey

tango sen daha burdamısın yoksa çıkış yapmayı unuttun da ampünü ondan mı yanıyo....kızzz ziyan oluyo senin elektrik...fatura çok gelmesin bu ay

anaaaaaaaaaaaaaaaa nurtim gelmişşş:emir_bebek:

ikiz anası masumcuk gelmişşşşsırnaşık şey

fafa gelmişşşşşŞeniz

iiki gelmişşş seviom sizleriisırnaşık şey

kıss evrim ben bu siteye üye olalı 3 4 ay olduu siz diğer sitede bahsedince bi bakıyım dedim anaaaaaaaaa ekranda saten welcome tangoo yazıyoo yanii üyeymişim ve tam 3 aydır hiç çıkış yapmamışımbenneyaptımki

kızlar,sizi burda bulduğuma sevindim,başlığı değiştirmemeniz iyi olmuş,başka site mi yoktu yani,iyi ki geldik buraya.

EVRİİİİİİİİİİİİİM ÇABUK YATAĞINA

ay bu kız burdada buldu beniii....walla hafiye gibisin funda...nerrrrdennnn buluyon bizi anlamıyom haaa...ben bulmaya kalksam sitede kaybolurum en sonunda bilgisayarı resetlerim heralde....

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

:sm_cool::sm_cool: bende geldim kızlar ben diğer siteden duyumum burAYA önceden kayıt olmuştum ben o yüzden tekrar nick açmadım sayfanız hayırlı olsun görüşmek üzeree

hoşbulduk arkadaşlar sizleri diğer forumdada takip ediyordum ama üye değildim size katılamıyodumçok sıcak bi ortamınız var çok güselll:nazar:değmesin esili canım seninde güsel dileğin için sağol hasret çeken herkes kavussun inşallah hasretine amiinnnn....

Günaydin Arkadaşlarrrr.ne Güzel Herkes Toplaniyo.bütün Kizlar Toplandik Desenizeee.yeni Bir Gün Yeni Bir Umut Olsun Hepimize....

X