Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

hoşgeldin türkan
merhabalar arkadaşlar
bugün niyahet adet oldu. P tesi dr gideceğim. Diana 35 yazacak 3 ay kullanacağım. Bakalım sonra neler olacak. Şimdiden çok heyecanlıyım..
Sizler nasılsınız aşılama olan arkadaşlarım. Başaracaksız merak etmeyin...

selam kıslar ben geldim
tedavi için devlet desteği raporumu da aldım şimdi sadece yaz sonunu beklemek kaldı tedaviye başlamak için

yeni gelen arkadaşlar var hoşgelmişlera.s.

aşılama olanlar huuuu stres yok unutmayın inşallah bu son tedaviniz olur bebişler sizinledir

şimdilik bu kadar çok işim var çünkü sayfayı boş bırakmayın ikinci sayfanın sonunda buldum senağlama kimseler yazmıyor

herkese selammm
aşılama olan arkadaşlarımıza hayırlı sonuuçlarrr
hamile annelerimizee ALLAH tan sağlık....
ham,le kalmak için uğraşan canlara daaa rast gele diyorummmyerimseniben
nasılsınız kızlarrrrrr
tangocum dikkat et kendine ayaklarının altına yastık koyup hergün yarım saat kadar yukarı kaldırıp dinlendir kramlara yarıyor.....
ceylin inşallah canım az kaldı 1 haziranda mutlu haberini alacaz inşallahhhh
herkese teker teker selammmm
ebrucum hayırlı olsun raporun inşallah bu sefer sende mutlu olacaksınnnn
arasıra gelirim ben ama sizde uğrayın eskisi gibi hareketlensin forummmmmm
şutarafagitti

:1shok: hayırlıı gecelerr cızlarr yaff ben deldimm uzuuuuuuuun zamann olduu biliyomm

ama DR. gitiim bu arada bana vitamin takviyesi başladı bakalım zate bi kaçını kullanıyodum ya hadii hayırlısııı bakalımm:1rolleyes:...

yanemm iyiymmmmyerimseniben
ya siz dostlarr nasılız bakalımm?...
BEN ÇOK KİMSEYİİ TANIMIYORUMM ASLINDA KİMM KİMDİR YADA
NE YAPAR,NERDE OTURUR, BEBİŞİİ VARMIDIR?
GİBİİİ Bİ TANIŞMA OLSA VALLA ÇIKARACAMMsırnaşık şey

GURBANN OLİİİREMM SİYEE ANAMMMMMsırnaşık şey
HE BU ARADA BU İSTEĞİM İÇİNN Bİ ÇALIŞMA BAŞLATALIMM BENCE ÇOKK İYİ OLACAK GİBİMMyerimseniben

BİDE BU ARADA AYŞECEYLANIM VAR YA İŞTE ARKADAŞIMIN EVİNDE MİSAFİRİİ VAR ONUN İÇİN GELEMİYOR:çok üzgünüm:
ÇOK ÖSSLEDİMMM ONU AMA OLSUN SABIRR:1hug:

HAYDEEEE BEN GİDER :dance::teytey:
LOLİİ SİZİİ SEVERR:1hug:

AYY YERİMM BEN BU Şeniz LARIIII
:roflol::roflol:
AYY NE ŞEKERLERR YAFFFkafamçokkarıştı

:roflol: ÇOKK TATLISIIIIIINNNNklava:

:asigim::asigim::asigim:

selam kıslar i. pazarlar ben çalışıyorum o başka............... kim demiş ısızzzz diye bakın bende geldim inş... şenlenecekkkkk......benim bebiş sanırım yokkk fafatara naptın şeker adet oldun mu bend e olmadım ama test yapıyorum çıkmıyo pazartesi dr. gitcem sanırım yeniden başlıycam bebiş içinnnn hap,iğne neyinnn felan kullanmıyodum kaç aydır hem eşimin sonuçlarını da öğrenebilcez bu ay.......................................heycanlıyım millettttttt

asocum canım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah eşinin sonuçları da ii çıkar
kimbilir belki de hamişsindir bile
hadi inşallah

kıssss ağzından bal damlıyo bi hamiş olayım dile benden canım diyomuşummm derim kııı nolcakkk

bazen takıntı yapıyorummm falan ama çoooook istiyorum yaaa

selamm millet bende brdayımmmm..............
ayrıcaebrucuğum sen ankaradaydın döndün mü canımmm.. ozaman raporunu aldın inşallahhh...
asocuğum sanada eşinede yeni ayda yeni umutlar dileriz canım...herşey gönlünüzce olsunn...

sağol canımcım benim.... sende hoşgeldin nasısın bakalım nası gidiyo hayat.......

saol asocuğumm...
orta şekerli devamm ediyor her şey.....her yer sıcakk ev serin olunca perdeleri bile açmadımm oturuyoruzz evde...

otur canım boşver valla ben evde şöle oturmayı bile özlüyorum ben bugün eşimin iş yerindeyim bizde yoğunluk var yarın sınavlar varmış üniv.onlarda sürekli fotokopi çektiriyolar son güne gelip dayanıyolar sinir bozucu bende yardıma geldim sözde ama takılıyorum işte....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…