Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

bacakta kasılma bazen bendede oluyo tangocum eşime ovalatıyom geçiyo uyku esnasında bağırarak uyanıyorum geçmiş olsun canım

saol cnm bnm a.s.

valla dediğin gbi oldu uykudan çığlık atarak uyandım eşim ovaladıda geçti ama çook kötüydüü allah kimseye yaşatmasın iğrenççççKötü Kazen

ay ne güzel inşallah peşpeşe veririz haberleri.....göğüs uçlarma dokunsmıyorum....ama şöyle bi nokta var...ben çatlatma iğnesi olmadım..kendiliğinden çatladı yumurtam...olucaktım aslında 16 sında kontrolüm vardı..doktor iğneni al 18 inde yapalım 19 mayıstada aşılama yaparız dedi..ama yarın gene bi gel kontrol edeyim dedi...ben 17 si cumartesi kontrole gittim tekrardan doktor yumurtan çatlamış hemen aşılamanı yapalım dedi ve bölece beklenen zamandan önce yapıldı aşılamam...senden ne zamana tahlil istedi..ben 2.günümde progesteron yaptıttım 6.33 çıktı..sınırda dedi doktor progestan kullanıyorum..pazartesi yani ayın 26 ında da beta hcg bakılacak..

:teytey::teytey::teytey:

canım benden hiç tahlil istenmedi,bazı doktorlar istiyomuş bazıları istemiyomuş öyle duyduydum.benim de göğüs uçları çok hassas,kasık ağrılarım var hele ilk 2 gün çok fenaydı...
ben de aşılamanın 3.günü progestan a başladım günde 6 tane içiyorum.

ayın 26 sı erken değilmi ki,10 gün olmuş olcak günün.ben 30 unda .(gene erken olmasına rağmen) idrardan bakmayı düşünüyorum.Rabbim güzel haberler vermeyi nasip etsin bize,düşünsene hamile isek aynı olcak günlerimz hemen hemenşakkıdı

Son düzenleyen: Moderatör:
canım benden hiç tahlil istenmedi,bazı doktorlar istiyomuş bazıları istemiyomuş öyle duyduydum.benim de göğüs uçları çok hassas,kasık ağrılarım var hele ilk 2 gün çok fenaydı...
ben de aşılamanın 3.günü progestan a başladım günde 6 tane içiyorum.

ayın 26 sı erken değilmi ki,10 gün olmuş olcak günün.ben 30 unda .(gene erken olmasına rağmen) idrardan bakmayı düşünüyorum.Rabbim güzel haberler vermeyi nasip etsin bize,düşünsene hamile isek aynı olcak günlerimz hemen hemenşakkıdı

10 GÜN SONRA TAHLİL BİR NEBZE DAHA İYİ...NEDENİNİ BİLMİYORUM AMA AŞILAMAMIN 3.GÜNÜ BANA PROGESTERON TAHLİLİNİN YANINDA BETA HCG YAPTIRTTI...TABİ 0 .100 ÇIKTI...5 GÜN SONRA TEKRAR BAKALIM DEDİ....

BBUGÜN NASILIM BİLİYOMUSUN ACAYİP BİR BEL AĞRIM VAR..SANKİ BIÇAK SAPLIYOLAR TEK BİR NOKTAYA...GÖĞÜSLERİM FÜZE GİBİ UYUŞUK SANKİ..UÇLARI BERBAT ACIYOR DOKUNAMIYOM...AKSİLİK YA BUGÜN EŞİM EVE KLİMA TAKTIRTTI HER TARAF TOZ İÇİNDE KALDI...BALKON YIKANCAK..EV SÜPÜRÜLCEK...OFFFF...OFFFF...BU ADAM HEP ZARAR BANA WALLA ..... :)))))))))))) :eek:klava::eek:klava::eek:klava:

Benim Kasik Ağrilarim çok Oldu Evrim,heralde Yumurtalar Yavaş Yavaş çatladilar.sen Gene Iyi,benim Aşilama Olduğu Gün Evimde Badana Yeni Bittiydi,1 Oda Boyandi Ama Heryer Dağildi..allahtan Annemle Kaynanacim Var Sağolsunlar

ya benimm midemm ağrıyor....10 gündür böleyimm..ishal olcam gibi ama değilim...bir acaip bir şey....
burulup duruyor...metmorfin daha kötü yapar diye ne zamandır almıyorumm zatennn....

rabbim sen hepimize şifa ver allahım.....

birde ne çok alışmışım ben bu msne .. bu gün yok canımmm sıkılıp duruyorrr....

Ablacim Nasilsin?
Msn Mi Bozuldu Gene...ben De öyleyim Msn Olmadan Bende Duramiyom Valla
Evrim Senin Msn Varsa Yazsana?

msn i anlayamadımmm... akşam bir çıktım gece bir denedik yok.. eşimde baktı olmadı.. sistem dosyalarınızda sorun var diyor anlamadım gittiiiii.....yine bir ara bakar ama düzelmezse işim zor.....

a.s.merhaba kızlar ben siteye bugün üye oldum ve size ulaştığım için mutluyum konu açın geliştirelim bol sohbetler dileğiyle:teytey:

burda da ce.. yapıp gidenler çok arkadaşlarrrr...
buyrun gelin kızlarr sohebt herkese açık.........

[/FONT]
Ablacim Nasilsin?
Msn Mi Bozuldu Gene...ben De öyleyim Msn Olmadan Bende Duramiyom Valla
Evrim Senin Msn Varsa Yazsana?

ÖZEL MESAJ ATTIM GÜZELİM...EKLE BENDE SENİ EKLİYİM....BU ARADA FOLLİBOL ARADA KULLANIYORUM ECOPRIN VERMİŞTİ DOKTORUM BANA ONUDA ÖLE ARADA AMA GLUKOFENİ DEVAMLI KULLANIYOM..

X