Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

selam kizlar, ebruli insalllah bir avazda kurtarirsin kolay bi dogum olur ins. canim. ebrucum senin de raporlar gelmis hayirlisi olsun canim hakkindaaaa. ins. sen yaz sonunu beklerken melegin kendiliginden gelir. bu arada eylülden hic ses cikmiyor insallah ters bi durum yokturdur. ben simdi temizlige baslayacagim arada ugrarim yine.a.s.

sağolun kızlar ya rabbim doğum yapacaklara kolay doğum ; evlat isteyenlere de hayırlı sağlıklı evlatlar versin inş.

herkeslere selamlar....
ebrucuğumm herkesin dilediği gibi ilçaları bile kullanmadan inşallah süprizin seni bulurr arkadaşım...
ebruliciğim sen de inşallahhh kolayca tez zamanda kızına kavuşursun arkadşım....
rabbim hepimize muradını tez zamanda sağlıkla kucaklamak nasip eder inşallahhhhhhh............

kıslar ağzınızdan bal damlıyor vallahi
inşallah dediğiniz gibi olur ben tedaviye başlamayı beklerken minik mucizem gelir senağlama

bugün sabah temizlik yaptım biraz sonrada çarşıda fatura işlerini falan hallettim gelir gelmez açtım forumu ama eski hareket kalmamış yine ikinci sayfada bulabildim ancak

nerede bu kızlar
sema da uğramamış bugün
tango nurti eylül smiter nerelerde pasi zaten hiç uğramıyor artık

Selamlar kızlar
Hafta sonu giremedim foruma.Okuyacak bir şeyler buldum 2gün girmeyince
Ebruli hayırlısı ne şekilde olursa allah doğumunu ona göre yapmayı nasip etsin.
Ebruozguv raporu aldığını biliyordum. İnşş arkadaşların dediği gibi bekleme aşamasında iken kendiliğinden gelir meleğin
Tuanam Hatika fafatara eylül Nurti esili asoo unuttuğum herkes nasılsınız??
Bu arada bende dr dan geldim.Yarın diane 35 başlıyorum ..Ağostos sonuna adetin 3.günü başlayacağım inşş yumurta takibine innşşş. Allah uğraştırmasın hiç birimizi

tuanam gerçek adın nedir? doğum anında isim söyleyerek dua edince kabul oluyormuş herkes ismini veriyor bana inş o anda aklıma gelir de hepinize dua ederim Allahım hepinize yaşatsın inş o duyguyu a.s.

GÜZELİM DOĞUMDA BENİM İÇİN DE DUA EDERMİSİN....NOLUURRR...BUGÜN TEST YAPTIRTTIM AŞILAMAM TUTMAMIŞŞŞŞ...ÇOKK CANIM SIKILIYOR ÇOKK...

evrimcim geçmiş olsun canım hayırlısı böyleymiş inşallah yeni tedaviye başlamadan kendiliğinden hamiş kalırsın

GÜZELİM DOĞUMDA BENİM İÇİN DE DUA EDERMİSİN....NOLUURRR...BUGÜN TEST YAPTIRTTIM AŞILAMAM TUTMAMIŞŞŞŞ...ÇOKK CANIM SIKILIYOR ÇOKK...

Merhaba Evrim cim

Dr dediği günde mi yaptırdın. yoksa dayanamayıp erken mi yaptın.? Belki daha belli olmamıştır ne dersin. Hemen ümitsizliğe kapılma..
Öylede olmuş olsa allahtan hayırlısı inşşş tez vakit nasip etsin

iyiyim ebuş sağol sende heyecanlısın galiba inşaallah ilk tedavinde hamile kalırsın evrimcim ümidini yitirme canım biliyorum zor ama yapacak bişeyimiz yok ebru 1907 çok sevinirim canım yakınmı doğumun

iyiyim ebuş sağol sende heyecanlısın galiba inşaallah ilk tedavinde hamile kalırsın evrimcim ümidini yitirme canım biliyorum zor ama yapacak bişeyimiz yok ebru 1907 çok sevinirim canım yakınmı doğumun

Teşekkür ederim tuanam aynı dileklerim senin ve diğer tüm annelik için uğraşan arkadaşlarım için...

Merhabalar Kizçeler
Herkes Iyidir Inşallah Cümleten.
Ebrucum Evet Dün Okumakla Yetindim Sadece,yazamadim Yazmadim :1no2:
Günler çok Zor Geçiyor,cuma aşılamanın 15.günü olcak kısmetse sabah idrardan test yapıcam.ama bu gidişle cuma yı da zor beklicem galiba:1rolleyes:

evrimcim sen 17.sinde oldun aşılamanı,dün 9.gündü erken bakmışsınız bence

kızlar hesaplarıma gore bhcg suan 1230 olması gerekıyor perşembe keseyı gormeye gıdecektım ama benım sabrım kalamadı gıtsem acaba gorebılırmıyım ya dayanamıyom zaten cok zor gecırdım hafta sonunu hıı kızlarr ne dersınızzz bı danısayım dedımmm

günaydın kızlar
semacım çok zor biliyorum ama sakin olmaya çalış ne olur testi erken yapıp moralini bozma inşallah hamişsindir

özlemcim öncelikle allahım sağlıkla tamamına erdirsin canım
değer 1500 olduktan sonra görünen kesemiydi kalp atışımıydı hatırlayamadım şimdi ama acele etme bence erken gidersen göremeyebilirsin ve bu moralini bozabilir

günaydın kızlar...
sema gene dayanamadın yazdın dimi foruma meraklı seni biraz sabırlı ol canım kendini de fazla kaptırma yani içinde fazla ümit besleme hayal kırıklığına uğramak sürprizle karşılaşmaktan daha zordur cumaya kadar bekle inş bize mutlu haberler verirsin.
evrimcim senin için de dua ederim ne demek zaten benim doğuracağım yok bakarsın sen kendiliğinden hamiş kalırsın
özlem Allah tamamına erdirsin inş sen de çok sabırsızsın anlıyorum seni aslında ama zaten değer çabucak katlıyor bekle de 1500 civarı olsun öyle gidersin hayırlı haberlerini bekliyoruz ....

ebrucum doğur artık merak ettim vallahi bebişini resmini burayay koyarsın di mi
yerim ben onu yaaaa
bi de doğumdan sonra doyasıya kokla benim için de olmaz mı
allahım sağlıkla kurtarsın inşallah canım benim
kızlar ben çıkıyorum çok işim var
arada uğrar bakarım yine

herkeslere günaydın.......
bugün hepinizin güzel haberler almasını tatlı süprizlerle karşılaşmasını dilerimm mevlamdannn....

evrimciğimmm inşallahh bir sonraki tedaviye başlamadan kendiliğinden hamiş kalırsın arkadaşım...
semacığımm ne zaman yaparsann yapp inşallahh güzel bir haber alırsın....

rabbim hepimizi dilediğimizle karşılaştırır inşallah....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…