Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

selamm millet bende brdayımmmm..............
ayrıcaebrucuğum sen ankaradaydın döndün mü canımmm.. ozaman raporunu aldın inşallahhh...
asocuğum sanada eşinede yeni ayda yeni umutlar dileriz canım...herşey gönlünüzce olsunn...

evet canımbenim raporumu aldım
yoğun iki gün geçirip döndüm ankaradan
yorgunluktan öldüm ama değdi doğrusu
yarın da ilaçlarım elimde olacak
şimdi tedaviye başlamak için gün sayıyoruz işte

zor işler bunlar bizi bizden başka kimse anlamıyor gerçekten
allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın hepimizi bir an önce minik mucizemize kavuştursun

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ebrucum inş... rabbim emeğini boşa çıkarmasınnnn.....Allah gönlüne göre versinnnn......

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ebrucum inş... rabbim emeğini boşa çıkarmasınnnn.....Allah gönlüne göre versinnnn......

günaydınnn
kimseler yok yine ebrucum ankara dan dönmüşsün hoşgeldin... ilaçlarına da başlarsın yakında hakkında hayırlısı olsun inş Allahım tüm isteyenlere güzel güzel evlatlar nasip etsin

amin ebrucum
evet canım döndüm ama ilaçlar için daha baya beklemem gerekecek
tedaviye yaz sonu başlamayı düşünüyoruz ağustos gibi

hayırlısı olsun cnm beklemek önemli değil sen kendini hazır hisset önemli olan o acele etme beklemedeyken hamiş kalan da çok.

sslm kızlar nasılsınız ebruli doğum yapmadın daha galiba ebrucum ALLAH emeklerini boşa çıkarmaz inşaallah

slm tuanam yok kız hala doğurmadım 39 haftalık olduk bu hafta içi bekliyoruz dr büyük ihtimallle olur dedi olsa da kurtulsam artık zaman geçtikçe korku sarıyor beni :çok üzgünüm: sen nasılsın diğer kızlar yok kimseler yok bomboş burası :uhm:

ebrucum rahat günlerin bunlar tadını çıkar bence
bebiş gelince boş vaktin olmayacak canım bol bol dinlen eşinle başbaşa vakit geçir
bebişin duyguları çok farklıdır eminim ama doğumdan sonra 3 kişilik bir aile olacaksınız
yani iki kişi olarak son günlerinizi iyi değerlendirin
allahım hayırlı doğumlar versin inşallah sağlıkla bir avazda kurtarsın

normal doğummu düşünüyosun sezeryanmı yoksa haftasonu eşimin arkdaşı var onlara gittik 3sene çocukları olmamış stresten sonra tekirdağa taşınmışmışlar ilk çocukları olmuş aradan 1sene geçmiş ikinci olmuş şimdi çok zorlanıyolar bakmakta ebrunun dediği gibi tadını çıkar bide fazla kucağa alıştırma çok zorlanırsın

evet tuanam herkes aynı şeyi şeyi söylüyor kucağa alıştırma diye. ben de istemem zaten büyük konuşmayayım ama şımarık çocuğua da hiç tahammül edemem Allah herkesin gönlüne göre versin ne diyeyim :eek:
normal doğum istiyorum şimdilik öyle gözüküyor ama belki takip ediyorsundur ex forumdan kim normal istediyse hepsi sezaryen oldular bir ben kaldım inş ameliyatlık bi durumum olmaz. bir de herkes epidural istiyor sürekli duyuyorum Allah normal doğum nasip etmesin bana deyip duruyorlar onları okudukça bir yandan da korkuyorum ama herşeyin doğal olanı makbuldür diyor mantığım hayırlısı artık. :sm_confused:
arkadaşından bahsetmişsin bir yıl arayla çocuk yapmak geçekten cesaret işi ama bazı insanlar çcuk bakmayı da sevdikleri için zorlanmıyor pek. Allahım yeter ki nasip etsin sağlıklı sıhhatli olsun da olunca bakacaksın mecburen ama planlı olmak en iyisi..

ikinci plansız olmuş zaten aldırmakta istememişler ALLAH sağlık versin bi şekilde büyürler canım ALLAH yardımcın olsun doğumun inşaallah kolay olur

tuanam gerçek adın nedir? doğum anında isim söyleyerek dua edince kabul oluyormuş herkes ismini veriyor bana inş o anda aklıma gelir de hepinize dua ederim Allahım hepinize yaşatsın inş o duyguyu a.s.

ebrucum sen zaten aklımdaydın semoş var nurti var aklıma geleni söyleyeceğim işte hele o an bi gelsin de :teselli:

korkma canım ya bi bebişini kucağına al doğumuda unutursun beklediğin hasret dolu yıllarıda:teselli:

X