Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

Kis Tango Hiçbişey Almadim Ya ..bu Tehlikeli Dönemlerden Dolayi Bi Geçsin Talan Ederim Heryeri Görmemişler Gibi
Diptis çok Komik Ya Valla Hoşuma Gitti..hoşbulduk Bu Arada..

diptisdiptis saol arkadasimm hosbuldukk. bu arada sizin diger yazilariniz takip ediyordum son 2 gündür arada hay su 50 karaktere diyodunuz ya onun ne anlama geldigini bi türlü anlyamamistim:)) ama simdi bende tanistim onla hay su 50 karaktere yaff

:roflol: buda yeni çıktı deli oluom habire 50 karakteri doldurmadınız falan diince sırnaşık şey bende bi uğrayıp hoşgeldiniz demek istedim Şeniz UMARIM ALLAH ARATMADAN BEBEKLERİNİZE KAVUŞURSUNUZ CANLARIM yerimseniben

dıptıs çok saol canım duaların için...bu arada yazayım tango eylül esili hamişlülülülülülülülülülülülü

Ayyyyyyyyyy Esili Sorma Bende Sinir Oldumm Kötü Kazen

Demekki Sabahlarii Sadece *günaydin* Yazmak Yetmicekkk:kızgın:

Kis Pasi Gördüm Görmemmi Aha Passi De Düştü Dedim Ya
Dur Sorayim Bari Nasilsin şekerim Diyimde Ayip Olmasinsırnaşık şeysırnaşık şey

eylül bnde dedim onlara gelin eylül forumu karıştırdı diee

şimdi onlar olay var die kesin gelirler eheueheuesırnaşık şey

Yazdim Hatikaya Dedim önemsiz Posta Bölümüne Gelir Mail Diye
Ama Gelmedi Hala Demekki
TANGO BENDE SANA YALANÇI DEDİMsırnaşık şeysırnaşık şey

Kis Diptis Nereye Yazcan Bizim Hamiş Olduğumuzu Mu Yazcan Anaaaa..biz Buranin Yabancisiyiz..süle Nereye Yaziyosan Bakalim Ayol...

evet kizlar canimiz istesede istemesede sadece gevezelik etmek zorundayiz sırnaşık şeysırnaşık şey

saol diptiscigimm listene ekledigin icin. eylül diptisin listesi nisan mayisda cift cizgiyi görmek isteyenlerde canim

diptis ekledigin icin saol canim darisi sana ve isteyen herkese insallahahhh a.s.

X