Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

şişşşşşt..neoluyo bakiiim burada..1 saat uyuyayım dedim hemen bi işler karıştırmışsınız..yakaladım sizi kızlar ..eller havaya...

zeynep sende mi bizim eski forumdansın oradaki rumuzun neydi biz oradan buraya transfer ettik kendimizi..

hürrem diğer siteden tanıyormuyuz seni oraya üyemiydin rumuzun neydi...biz arkadaşlar oradan sorunlarımızı burada paylaşmak adına geldik..

canım sen hangi siteden bahsediyon anlamadım..kkk dan bahsediyosan her sayfada nick değişmiyo hep aynı..nereye yazarsan yaz canım...

zeynepcim biz başka bir siteden geldik ve oradaki konu adımızı buraya da açtık ..burada toplanmaya karar verdik..senin rumuz tanıdık gelmediği için sordum..

biz bu sayfayı sorunlarımızı paylaşmak adına başka bir siteden gelerek açtık..hepimiz toplanınca paylaşımlarımız başlayacak..

serbey hürrem ve zeynep arkadaşlar benim bu sayfayı açma amacımı hala anlamadınız sanırım gırgır değil amaç.başka bir siteden geliyoruz ve tüm arkadaşlar burada toplanma kararı aldık..bir çoğumuz pko sendromluyuz ve bebek istiyoruz..burada bunları ,rahatsızlıklarımızı ,sorunlarımızı ,şikaytelerimizi tartışıyor..mutluluklarımızı paylaşıyoruz..
bu şekilde olacaksa herkesi bekleriz..öncelikle hikayelerinizi anlatın..

canım kimse seninle gırgır geçmiyo sadece durumu anlamaya çlışıyoruz..ayrıca burda hepimiz bebek sahibi olmaya çaışıyoruz ...size arkadaşlarınızla iyi toplanmalar...

X