Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

eylülcüm yanlış anladın canım....
öyle derler ya insallah nasip olur yani bir nevi dua oluyooo
sen üzülesin diye dermiyim hiç.....
allah ayırmasın bebişinden.....

hımmmmmmmm yalnız iyi fikir ha başka biyerde toplanmak ben çok aktif olamasamda en azından buradaki arkadaşların yazdıklarından paylaştıkları şeylerden hastalığım hakkında çok şey öğrendim.

kızlar burda muko hakkında yazdıklarımızı biri gitmiş ispiyonlamış mukoya tabi o öyle söylüyo kesin kendi girip bakmıştır..muko bana bir mesaj döşemiş görmeyin..bayağı bir vakit harcamış anlaşılan..
neyse bende cevabını yazdım ama bebeğim için beddua eder gibi konuşmuş çok gıcık oldum..neyse sorun değil hiç kimse ve hiçbirşey canımı sıkamaz bugün ....:sm_cool::sm_cool:

ayyy evet eylül burda yazılanları aynen döşemiş kadın cevabına şok oldum

ben inanıyorum muko ya birisi yollamıştır kesinlikle yalaka insanlar çok çevremizde çnküüüü

aramızdaki ajan bana bak bi yakalarsam seni varyaaaaaKötü Kazen

hayret yaaaa ne insanlar var ne gerzekler

ayrıca kıs beddua falan etmemiş hem nekadr kötü olursa olsun okadarda olmaz helede bu muko olunca imkansızzzfisfisfis

eylül yapma arkadaşım üzülüyorum bak bebeğini düşün stres yapıyosun boşyere cevap verme susmak bazen en büyük erdemdir unutma sen akıllı bi kızsın üzme kendinide bebeğinide benidesenağlama

bırak canım arkadaşım uyma kimseye sıkma canını valla aklım snde kaldıı kıyamam hem yiğenim senin karnında onuda üzüyosun offffffffffffffffffffffffsenağlama

tangocum üzülme yavrum şahsen ben üzülmüyorum..tanımadığım biri yüzünden bebeğimide üzecek değilim..sorun yok yani şekerim..son noktayı koydum ben ..kimse umrumda değil açıkçası.şurda iki gırgır yaptık olayın boyutları nereye vardı ..karnımdaki bebeğime karşı saygısız oldum..neyse ya boşver canım takılma sakın ...

slm kızlar evet ben diğer sitedeki tuanayım ama ozaman çok kötü dönemdeydim o veda edende bendim şimdide iyi olmaya çalışıyorum işte zaman neler getirir bilmiyorum :bbo:. bu ay biyer var indirim yaptırabilirsem orada film çektircem. semacım biyer tavsiye etmişti ama orası bana çok uzak o yüzden ordan vazgeçtim .

tuanam rahim filmi mi çektircen canım nerde oturuyorsun sana çok merkezi bir yer tavsiye edebilirim ..ayrıca hiç acı ve ağrı çekmiyorsun..

eylül ben maltepedeyim biyer buldum ama bakalım sen yinede söyle olmazsa tavsiye ettiğin yere gidebilirim

cumartesi hastalanıcam bide kızlar sabahları bal tarçın çörekotu kaışından 1 çay kaşığı yiyorum yeterlimi sizce

ooo canım karşıdaymışsın benim dediğim yer avrupa yakasında bakırköyde..eğer uygun dersen söylerim yerini ..ok.

kısslar ben çıkıyorum
hepinize iyi akşamlarr

tuanacım rabbim yardımcın olsunn
inşallah ağrısız sızısız atlatırsın ve sonucun güzel çıkarrr

kısss tuanam çekecem kulaklarını senin heeeeeeeee Kötü Kazennerdesin yaa okadr gtme dedik insan bi dönüp bakar ardına noluyoo diee aşk olsunnn:eek:klava:

ama şimdi iisin inşllhhh canımcmmm:1hug:

X