Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

esili üzülme canım boşver sadece bizim yazdıklarımız yok orda ...
başka kişilerde o sitede bişeyler yazmışlar onları da yazmış..boşver suçlu değilsin bunu yapan utansın..

slm kızlar ben uzun zamndır yoktum hersey çok deışmış neyse bundan sonra daha sık vakıt geçırırım kk da herhalde

iyyi akşamlar kızlar
valla bir gün girmedim siteye karışmış ortalık
bend eevi temizledim annem geldide
ohhhhh mis gibi oldu vallahi

haklisin canim bunu yapan utansin. nazlibebek sende hosgeldin canim. masum rahatlamisindir canim ev temiz olunca bi baska oluyor tabii. ayy bide ben su ciktigim evi temizleyip teslim etsem bende rahatliyacagim.haftasonu kaynanamla temizleyecegiz saolsun.

Selam Millet Nasilsinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Bakem Bende Yarin Haftanin Son Günü C.tesiyi Bekliyom Yaşasin Artik Cumartesileri çalişmicam Oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

sırnaşık şey sırnaşık şey HEPİNİZİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM İYİKİ VARSINIZ :sm_cool::sm_cool:

:sm_cool::sm_cool: BEN BUGÜN ARAMIZDAN RÜZGAREYLÜL İLE TANIŞTIM ÇOK AMA ÇOK TATLI SAĞOLSUN SİZLER GİBİ BENİ İŞEYRİME ZİYARETE GELDİ CANIM ARKADAŞIM ÇOK SAĞOLLLLL:teytey::teytey:

iyi geceler kızlarrrr
nasılsınız bakalımmmm
aramıza yeni gelenler hoş gelmişlerrrr
kızlar dualarınızzı bekliyorum
yarın eşim ameliyat olacakkkk
ben yarın yokummmm
herkese selamlarrrrrr:enbuyukkk:

günaydın kızçeler
düne göre bugün daha iyiyim.akşam eve gider gitmez doktorumu aradım adet oldum dedim napalım,3.günü gel bakalım durumuna konuşuruz ne yapçağımızı dedi.ben aşılama istiyorum eşime söyledim akşam,o da doktor ne dicek önce ona bakalım dedi.bugün randevu alıcam yarın gidicem.CADIARZUCADIARZU

Son düzenleyen: Moderatör:
herkese selam kıslar :teytey:
bende geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmm
herkesi iyi gördüm
yazdıklarınızın tamamını okudum
semacım hayırlısı olsun arkadaşım

bende micro için start verdim
yeni dr ile tanıştım
raporlarım için evrakları tamamladım
ve döndüm
ama çok yorgunum
ne zor iş yaaaa
bir sürü saçma evrak falan jeyyarama hallettim sayılır :dance:
az kaldı:emir_bebek:kavuşmama

günaydın hepinize nasılsınız arkadaşlar
tedavileriniz başlıyor demek hayırlısı olur inşallah bu sefer hamile kalırsınız inşallah arkadaşlar
ebru tüp bebek aşamaları böyle zor oluyor evet bende senin gibi baya zorlanmıştım çıkartırken ama herşey bitti artık bebek konusunda tedaviyi kapattım artık allah ne zaman nasip ederse o zaman olur inşallah biz zaten evlatlık almaya kara verdik gibi biraz daha beklicem
kendinize iyi bakın hayırlı günler

Cumatebrigi001.jpg

Ebru Hoşgeldin Cnm,özlemiştim Seni
Hayirlisi Olsun,devlet Desteğinden Yararlanabilcen Mi şimdi?

Ben Yarin 2.tedavi Için Kontrole Gidiyorum.bakalim Napçaz

hoşbuldum semacım
hallettim sayılır evrakları terslim ettim 10 gün sonra ilaç 20 gün sonra tedavi raporum çıkacakmış canım ama raporları elime almadan hallettim diyemiyorum malum türkiye de yaşıyoruz her an herşey olabilir

X