Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

eylül uzak bana canım düşünmen yeter teşekkürler canım .ayşeceylan teşekkürler acısından bile geçtim inşaallah sonuç iyi çıkar. tango eşimle aramda sorunlar vardı ve herşey üstüme geliyordu sanki ama yazılarınızı hep takip ettim .şimdiyi sorarsanız bilmiyorum bişeyler için çabalıyorum önümü görmeye çalışıyorum hep dua ediyorum .

Birde Fazla Olucam Ama Bu Karişimi Bal çörek Otu Ve Tarçindan Ne Kadar Koyarak Haziliyosun...

serbeycim kullanan arkadaşlar genelde 1 çay kaşığı kullandı sabahları ama ekmek üstü yiyenlerde var tabii:KK70:

ben 1çorba kaşığı bala 1çay kaşığı tarçın 1çay kaşığı çörekotu koyup karıştırdım bu karışımdan sabahları 1çay kaşığı yiyorum

arkadaşlar bu mucize karışımı keşfedenlerden ve kullanıp sonuç alanlardan biri olarak çok faydalı olduğunu söylemek istiyorum
sabah aç karnına adet bitiminden hemen sonra bir dilim ekmeğin üzerine bal sürün üzerine tarçın ve çörekotu serpip yiyin ...özellikle yumurta takibinde olan arkadaşlar için ideal..ayrıca yumurtası gerekli olgunluğa ulaşamayıp çatlayan kişilerde rahatlıkla kullanabilir..:1hug:

evet bende eylül e katılıyorum....
faydasını görenlerdenin....
özellikle adet ile baslayıp 15 gün kullandım.....
ve hamiş kaldım.....
yumuram kocaman olmustu

teşekkürler iyiyim sizleri bulada bulduğumada çok sevindim. Siteye alışmaya çalışıyorum...
sizler nasılsınızz?

eylül ben karıştırıp öyle kullanıyorum olur heralde bide adet olmadım daha ama başladım yinede

kızlar burda muko hakkında yazdıklarımızı biri gitmiş ispiyonlamış mukoya tabi o öyle söylüyo kesin kendi girip bakmıştır..muko bana bir mesaj döşemiş görmeyin..bayağı bir vakit harcamış anlaşılan..
neyse bende cevabını yazdım ama bebeğim için beddua eder gibi konuşmuş çok gıcık oldum..neyse sorun değil hiç kimse ve hiçbirşey canımı sıkamaz bugün ....:sm_cool::sm_cool:

canım ne yazmış muko yazsana bizede merak ettim...

tuanam olsun canım nasıl yediğin önemli değil sen başlamışın ye farketmez neticede zararlı birşey değil..
bu arada nurcilcim hatırlarmısın sana bir arkadaşımdan bahsetmiştim..böbreğinde taş çıktı..hemde 6 haftalık hamileydi..ayrıca idrar yollarını da etkileyerek ağtı yapıyordu..bu durumdayken ameliyat oldu..1 cm lik taş alındı..allaha şükür bebek sapasağlam..bence ablan doktoruna danışsın ağrılarını giderici veya tedavi edici bir yöntem uygulansın...

offf evrimcim buraya yazamam uzun hem bir sayfa dan fazla..aynı zamanda sadece benim yazdığım değil o sitede yazılan başka kişilerin yazılarını da eleştirmiş canım..istersen siteye gir oku ..bizim sayfada yazıyo..

ay sok oldum yazilanlari okuyuncaa kim gidip ispiyonlamis acaba Allah islah eylesin. kizlar kusura bakmayin sanirim benim yüzümden oldu ilk ben yazmistim tüh keske yazmasaydim ama nerden bilebilirdim aramaizdaki yalaka ispiyoncuyu ne amacla göndermis o yazilari .simdi yaksin kinasini otursun cok mutlu olmustur eminim ayy sinirlendimmmKötü Kazen gönderenin su ikondan farki yokkk!!! Kötü Kazen

X