Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

ceylin ilkinde tutacak diye bişey yok ki hem sen böyle stres yaparsan hemen olsun bitsin dersen olmazki biraz kendini rahat bırak.acele etme bence eğer yaşın eşinin yaşı uygunsa.

ceylin ilkinde tutacak diye bişey yok ki hem sen böyle stres yaparsan hemen olsun bitsin dersen olmazki biraz kendini rahat bırak.acele etme bence eğer yaşın eşinin yaşı uygunsa.

elde değil serbey olmuyor,ben istiyomuyum düşünmek yok işte olmuyor offffffff offfffffffffff

çok zor atlatılıyo bu durumlar ama elimizden dahada güçlü olmak dışında birşey gelmiyorki.bugünden sonra kendini topla ve 2. aşama için güç topla.pes etmek yok.bak hepimiz belli yollardan belli tedavilerden geçtik kimimiz hamile kimimiz hala bekliyoruz.ama birgün mutlaka bebeğimz olucak.sadece ümidimizi yitirmeyelim....

günaydınn arkadaşlar....
sema üzülme tatlım herşeyde bir hayır vardır...
ahaa benimkide öptü bu sabah elimden...
ben alıştım demek 2.5 yıldır aynı şeyi yaşamaktan o yüzden artık yıkıcı gelmiyor bana..
ama unutmaki kendini üzsende kendini parçalasanda durum değişmio ..
o yüzden herşeyi oluruna bırak ve hayatın tadını çıkar....

simicim canım arkadaşım daha sık gel buraya....evet havalar ısındı bende enerji doluyum...altını üstüne getirelim şu istanbulun...

sema cım rabbim gönlüne göre versin insallah....
herseyin bir zamanı var güzelim....
ben 15 ay bekledim.....
insallah sende en kısa zamanda hamile kalacaksın....
ama stres yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

günaydıııınnn
ben öbür tarafta soğan suyuyla ilgili bir soru sordum,sorduğumla kaldım:))
hadi burda yardım edin kıslar aşağıya kopalıyorum yazdıklarımı:)

"arkadaşlar bu soğan suyu tam bana göre kist vs zayıflama açısından ama ben tam anlayamadım,günün hangi saati ne kadar içiliYo ve ne kadar suya ne kadar soğan kullancaz?ben çalışma şartları açısından bunu taze içmekde zorlanırım,akşamdan yapıp şişeye doldurup gün boyu içsek olmaz mı?ne olur yardım edin hem çok kafam karıştı hem acaip umutlandım "
ayrıca ben dün akşam 3 soğanı 3 bardak suda haşladım 1-2 bardak içtim doğru mu yaptım?böyle gece yatmadan içsem olur mu?
not:tadı beni hiç rahatsız etmedi:))

kıslar beni de duyun ben de burdayım yaaaaaa:teytey:
bi cevap lütfeen

Slm Kizlar Aşkolsun Bi Hoşgeldin Bile Demediniz .sema üzülme Canim En Kisa Zamanda Kavuşursun Umarim Bebişine Simi Haberine çok Sevinmiştim Ama Kaybettiğini Duyunca üzüldüm.nurti Inşaallah Sende Tedaviden Güzel Sonuçlar Alirsin .masum Ne Güzel Ikizlerin Varmiş Demek Bende Hep Ikiz Olsun Isterdim Sağlikla Kucağina Alirsin Umarim Bebişlerini Hepinize Kucak Dolusu Sevgilera.s.

ay tuanamm hoşgeldin şekerima.s.
dilara soğan suyu hakkında diğer sitede açıklayıcı bilgi var canım soğan suyu başlığı altında oradan oku ..
ayseceylan hala kocişle paylaşamadın şu pc yi şekerim ...
CADIARZU

tangoo çok teşşekkür ederim ,2 gruba da uzun zamandan beri bakmıyordum ama bu kaynaşma çok hoşuma gitti beni de aranısa alııınn:içelim:
şu soğana bi cevap bulamadım yavvv hevesim kursağımda kaldı:bbo:

Dilara Cnm Senin Soru Ile Ilgili Bir Bilgim Yok Inan...
Kizlar Sağolun Destekleriniz Için Ama çokzor Kendimi Iyi Hissetmem

Merhaba kızlar; ben de diğer siteden kaçaklardaanım:)inşallah bu site hepimize uğur getirir de birer birer hamile kalırız.

hoşbulduk eylül bende cumartesi adet olucam sonra film çektircem artık bişeylere tekrar başlamam lazım korkunun ecele faydası yok 1seneyi geçti başarısız denemenin üstünden geçen bi kadın bana dediki çocuk yokmu diye bende yok dedim dediki yapsana birtane dedi bende bilmiyorum nasıl yapıldığını dedim dondu kaldı .haketmişti bu lafı benim derdim zaten bana yetiyo Çok üzgünüm çoook

X