Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

eylülcüm senin adınada sevindim testlerin negatif çıkmasına..ayrıca taşınmak çok zor iş bilirim...o yüzden de allah sana çok çok çok kolaylıklar versin...

simicim canım arkadaşım nasılsın görüşemiyoruz....cd lerin bitmiş hayırlı olsun...kıss bigün ayarlayalımda şöle doya doya gezelim.....

ayşeceylan .dilara sizlerde hoşgeldiniz arkadaşlar.....
yeni sitemiz burası arkadaşlar kovulana kadar...lülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülü

öf yaaa ne oluyor bu akşam neden yazdığım son mesajları tekrar açtığımda görmüyorum yaaaaaaaa

sırnaşık şeysırnaşık şeyanam herkes becerdi bir biz beceremedik hamile kalmayı yaaaaa
ama fikrete helal olsun o kaynanaya bir de gebelik lazımdı

ulen ilk açıp yazan ben olayım dedim..fafa hemen yetiştirdin yani fikretin hamiş olduğunu..bu ne hız şekerim...eee bari bende yeni patronun ferhundeye aşık olacağı izlenimimi paylaşayım yakında çıkar kokususırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

kıss fafa ben doldurayım dedim sayfayı ama komşu geldi çıkmak zorunda kaldım...
ama ampül yanık kaldı bu gidişle elektirik faturaları kabarık gelecek...ampülsüz bir sitemi bulssaydık....

kıaa ne geldi aklıma hani bir emlak reklamı vardı...
kadın diodu..aaaa eve sinek girmiş...
adam=hööyyttt hadi taşınalım...
sonra kız=baba komşunun oğlu saçımı çekti..
adam=hööyytt hadi taşınalım diodu..laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

bu akşam kimsecikler uğramamış..
ben acık cinsellik bölümü okucam ..
bilginin iyisi kötüsü olmaz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…