Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

bi karışıklık var ama ne olduğunu anlamaya çalışıyorum
galiba buldum anlaşılan hızlı yanıta bastığım için oluyooo

eyvah eyvahh...şevketle oğuz aynı yere düşüyo cezaevinde...nolcak acaba.......neyse yaşama dönelim......eeee..nabarsınız kızlarr....

kızlar galiba fikret hamile değil bence kötü bir hastalığı falan çıkacak
tam tersiiii
ben çıkıyom kızlar kend,imize iyi bakınnn
ben bu ayda hamillik işini unutacağım
eşim cuma aameliyat olacak tamda önemli günlerdi ama hayırlısı demekkki olmaması gerekiyor...
artık mayısta başlarımmmmm
naniknanik
herkese bol çalışmalı bereketli geceler diliyorummmm:şakkıdı:1shok:

Iyigeceler Kizlar Nasilsiniz Bakemmmmmmmmmmmmmmmmmmsengözlerimebaksanab
Yarin Malesef Benim Bayramim Değil çünkü Işe Deavm C.tesi çalişmayi Kaldirdilar Doktorada Istediğim Zaman Gitmeme Izin Veriyorlar çikmami Istemediler Bende Mecburen Kabul Ettimmm Napiyim Evde Tuttumu Tutmadi Mi Diye Kafayi Yemekten Iyidir... Sizce öle Değilmi Biraz Böle Takilalim Bakalim Rabbim Ne Gösterecek HAYIRLISI İLE İNŞALLAHHHHHHH

nurticim herşeyde bir hayır vardır..
belki senin içinde hayırlısı budur...
hem dediğin gibi işte en azından kafanı dağıtırsıın..
inş ilk tedavide hamiş haberini bize verirsin canım...

anaa nurti sana yazı yazdım gitmedi sanırım canım..
bende göremiom şimdi yazdıklarımı...

neyse bende çıkıom uykum geldi....
zati bu akşam kimsecikler uğramadı küstüm hepinize işte...

Cnm Iyi Dileklerin Için çok Teşekkürler Benimmmmmmmmmmmmmmmmm Hepimizin Hakkind Hayirlisi Olsun Inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

masumm cok sevindim canim bebislerinin iyi olmasina.insallah pazartesi bende böyle mutlu olurum.
nurti bencede böyle daha iyi olacak gibi senin icin insallah ilk tedavinde gelir bebisin.
passi umarim sende adet falan olmazsinda seninde bebis gelir bian önce.seydacim insallah sende olmazsin. misafirlerim yeni gitti bende yeni gelebildim.

fıstıklarrrrrrsüprizzzzz

napıyonuz bakem.ben de kayınvalideme gittim bugün.hava o kadar güzeldiki.hep böyle kalsa sıcaklar gelmese.....

fafa geçmiş olsun canım.eylül senin de gözün aydın.masum sevindim ikizlerinin durumunun ii olmasına.

passi kuşum dediğimi yapalım kız iice havalar ısınmadan.ben artık iiyim saatlerce gezebilirimmmmsırnaşık şey

nurti sema ve çalışan diğer tüm arkadaşlar ii haberlerle dönün inşallah...a.s.

selam nurcil hosgeldin. caim yukarda sayfanin sol tarafinda kontrol paneliniz varya oraya gir sonra yine sol tarafta üye profili yaziyor sanirim orda avatar resminize gir ordan yap canim hadi kolay gelsin,insallah ii anlatmsimdir:))

nurcil hoşgeldin canım.....

oooooooo bütün kıslar toplanmış
ben diğer sitede aysdemir dim burada demiray oldum
burayada yazıyordum bir süredir zaten tüp bebek bölümünde ama burasıda iyi olmuş
hoşgeldiniz ne iyi ettiniz de geldiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…