Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

slm kızlar bende geldim transfer olduk demek.olsun yine beraberiz süprizzzzz

oh oh maasallahh valla cok sevindim herkescikler gelcek desenizee. ayseceylan ex forumdaki nickin neydi canim?
fafatara gecmis olsun canim esine insallah kötü bisey yokturdur.

selaammmm kıslarrrrrrrrrr
bugün günüm vardı ordaydım ancak gelebildimmm şimdide yatakodasına geçip kışlıkları kaldırıcam yazlıklar ütülenip yerleştirilicek ayyyyy çok işim var ya uffffff benneyaptımkisıkıntı yaptım vallaa c.teside büyük temizlik var boya badana sonra camlar silincek 3 aydır bez sürmedim valla pimapen siyahlaştısırnaşık şey

aramıza yeni arkdşlar gelmiş hoşgelmişlerrr masumdan haber yok galiba daha deilmii nyseeeee nassınız bakalımmmm

semacım bnce idrar testi için erken çıkmayabilirr yinede hayırlı haberler ver inşallah bizeee

ben geldimmmmmmmmm
kızlar bebişleri görseniz nasıl hareketliler büyümüşler boylarıda uzmaışşsırnaşık şey
eşimde geldi i
lk kez geldi ve ilk kz gördü nasıl şaşırdı.
cinsiyetleri belli oolmazmış şimdi hıh gıcık dr sölmedi belli olur aslında ama

çift yumurta ikiziymiş muhtemelen öle deid dr..

masallah masum bebislerini Allah bagislasin.fatara esin cok gecmis olsun.insallah hayirlisiyla ameliyatini olur.

maşallah masumcum rabbim hayırlısı ve sağlıklısı ile kucağına almayıda nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

fafataracım hakkınızda hayırlısı olsun inşallahhhhh eşine çok geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

geçmiş olsun dileklerinize teşekkür ederim arkadaşlar...
bu arada ebruli ayşeceylan hoş geldiniz sizi burda görmek çok güzelll
dilara ben seni tanıyormuyummm eski formsdanmısın

saolun arkadaşlar geçmiş olsun dileklerinize teşekkür ederimmmm
masum canım çook sevindim ALLAH nazarlardan saklasın tamamına erdirsinnn
eylül senin adınada sevindim rubelle negatif çıkmış hayırlı olsun ALLAH yüzünüzü hep güldürsün

herkese selmaaaaa.....bende bugün sabah evden bir çıktım yeni geldim...iki tane pazar gezdim..bayada yoruldum bu gece bacaklarımın ağrısından uyuyamam artık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…