Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

selam arkadaşlar..fafacım geçmiş olsun umarım iyi geçer..semoş bekle biraz bakalım ya adetin bi geçsin ondan sonra yap..ben hamile olduğum halde yapmıştım çıkmamıştı..
masumm hayırlı haberlerle dön inşallah..benimde şu rubella testi negatif çıkmış allahtan ..sevindim ..sırnaşık şeysırnaşık şey
ee kızlar nerdesiniz bakem

evet canım bende eski formdanım
orda dolanırken tesadüfen buraya geldiğinizi gördüm çokta sevindim
hemen kayıt yaptımm

naber kizlar
neler yapiyorsunuz?smiter senin cocukisriyorumda varmiydin?nickin neydi?hamismisin?

kıs diloş afferim be pek hızlı çıktın hemen düştün..ohhh seni kötü emellerime alet edip tuzağıma düşürdüm tarikatıma bir mürid daha ekledim
ayşeceylan hoşgeldin

kıs şeyda smiter nisan yağmuru tanıdınmı şincik hemide hamiş

selam kızlar ben de burdayım artık hepinize merhaba semacım inş yarın iyi haberler verirsin bizlere

kısslar bişey sorucam
ben buraya diğer forma yazılan linkten girdim
buranın ana sayfasından hangi başlığı tıklamam lazım bu bölüme girebilmek için bi türlü bulamadımm

hoşbulduk eylülcümmm
bende hanüz siteyi çözemedim yaff
hele bi anlatın nerden nereye giriyozzz

Anacim Yukarda Ana Sayfa Yaziyo Oraya Gir Bi Dolaş Siteyi...yavaş Yavaş çözersin...

gebelik başlığı altında hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için alt başlığını tıklayıp gireceksin ayşecim

Fafatara Geçmiş Olsun Arkadaşim Sanada Eşinede.inşallah Herşey Sorun çikmadan Yoluna Girer.

öyle Uyku Bastiki Yaa.yemekleride Yaptim şöyle Bi Uyusam Ama Bu Saattede Olmazzz

fafataracım çok geçmiş olsun şimdi okudum hayırlısıyla eşin ameliyat olur kurtulur inşfisfisfis

tamam canım
çok teşekkür ederim
ben şimdi çıkıyorum kısmetse yarın görüşürüz
kendinize iyi bakın

fafataracım çok geçmiş olsun canım
rabbim eşine acil şifalar versin inşallah kötü bişey yoktur
dualarımdasınızz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…