Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

cnm eylülcüm ben sana defalrca anlattım ama degilmi sebeplerini msn yazdıgım yaılar geldimi bilmiyorum...

ayrıca bukadar küs kalmana şaşırdım çünküm sende benim gibi bir yengeç burcusun

seni ve bebişini öpüyorum

Şeniz

Son düzenleme:
ay yormayıncada olmuyor ki semacım evi görsen rezilik içinde

yarın annem gelip ccamları silicekk.

ohooo o da bişeymi ben taşınıyom kızım ortalığı görsen korkarsın heryer ayakta...adım atacak yer yok eşyaların yarısı yeni evde yarısı burda ...bütün giysileride götürmüşüz sabah adamla kavga ediyoduk az daha ..t-shirt ünü bulamıyo ee dedim öbür evde yazık yine dünkünü giyip gitti..garibim napim düzen yok daha..

ee nedne öle yarısı orda yarısı burdaki sizde gidin madem öylelaelaelaelaelae

benim evde tadilat olcak taşınmak daha kolaydır sanırsammmKötü Kazen

ay masumm bende kolay sanırdım ama değilmiş...yarım yamalak olma sebebi ise ev hemen arka sokakta olduğundan akşamları arabayla ufak tefek şeyleri taşıyoruz..büyük eşyalar kamyonla gidecek bir iki güne kadar..ancak o zaman tam anlamıyla geçicez yeni eve..

selam herkese.masumm yorma kendini nasilsa yarin annen gelecekmis bugün birak yarin o sana yardim eder. eylül sanada kolay gelsin caim bende daha yeni tasindim ve hic kolay degil. nisancigim senin bebis kac haftalik oldu canim? nasil gidiyor hamislik?

sagol esilim....suan bir aylık ama pazartesi doktora gidecem...
insallah keseyi görcem....
suan hamilelik adına bişey hissetmiyorum uykum geliyo cok ve halsizlik var....

maasallah büyümüs canim pazartesi bende gidecegim kismetse. semacim benimki 3 aylik oldu canim . darisi sizlere insallahh en kisa zamandaaa

Son düzenleme:
ah canım ceylin...senin güzel haberlerini dört gözle bekliyorum....

insallah rabbim sana ve isteyen herkese nasip eder bu mutlulugu

Ben Burdayim Semacim Duş
Aldimda Bebeklerin Yanina Pis Gitmek Olmaz sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

ayy heycan bastı valla nasılar acaba 5 te eşim gecek alcak beni gitcezzz

benim kaynanam geldi kizlar ara ara ugrarim. masumcumm bebislerinle iyice özlem gider emi :) hadi simdilik kactim bye

Kizlar Ben De Karar Verdim Yarin Sabah Test Yapiyorum,hakkimda Hayirlisini Dileyin Nolurrrrrr

semacım bence bekle
yarın 15. gün degilmi bi geçsin
idrar testi yanıltabilir çok erken çünkü

selam kızlarrr

ooo syfalar almış başını gitmiş ama hepsini okudum
kontrol paneline yazdığınız forum konularını abonelik ekle denen yere ekleyip rahatlıkla ulaşabilirsiniz aramanıza gerek yok
ilk sayfada kontrol anelini inceleyimn yeni,likler çok
evet bu arada benim bu aralar durumlar karışık
cuma günü eşim ameliyat olacak
göğsünde kitle var.
korkuyorum inşallah iyi çıkar sonucu
bu gün yoğunduk yazamadım
eve gidecem az sonra evden konuşuruz
bu arada forumdan çıkarken çıkış denen yere girmeden çıkarsak yandaki yeşil ışık hep yanıyooo
ben unutmuşum mesela akşamdan beri yanıyomuş.....
hepinizi öptüm çok uzun yazdım farkındayım ama ........
kendinize iyi bakın sema hyırlı haberler ver bize yarın
hamişler bebeklerinize iyi bakınnnnn

X