Aile Planlaması Hep yarım hep yarım , artık çok sinirleniyorum, bi çaresi var mı yaşayan var mı bunu

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

nerdeyim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2012
2.652
1.139
3 yıllık evliyim , genel sorun , ben toparlamaya çalışıyorum bazen, bazen de o ama, bazen ikimiz de pes ediyoruz , ve bu durumu artık çok ama çokm sinir bozucu olmaya başladı , Bebek düşünüyoruz artık ama bu durumundan dolayı yumurtlama günlerim bi Kaç aydır kaçıyor , temel sorun Bebek değil ilişkimizin bu şekilde yarım yamalak olması .... Lütfen ciddi ve samimi tavsiyelere çok ihtiyacım var , ayrıca bu durumu yaşamış olan var mı ,?

Son düzenleme:
Bebek disinda somut bir ornek verebilir misiniz ne yarida kaliyor mesela

İlişkinin ortasında sertleşme kayboluyor diye anladım ben ama ??
Evet durum tam olarak bu , bana sürekli toparlamaya çalışmak kalıyor ya da lütfen bu defa sorunsuz geçsin diye içimden geçirmek , ve artık ciddi ciddi çok öfke doluyum

sanırım eşiniz ereksiyon problemi yaşıyor, doktora gitmeden burda tavsiye vermek pek doğru olmaz farklı sebepleri olabilir. erkeklerin kafaları doluyken, yorgunken ve iş sıkıntıları sebebiyle böyle durumlar yaşadığı söyleniyor. belki biraz canlandırıcı şeyler yapabilirsiniz, masaj, seksi iç çamaşırı falan gibi, sonuçta kocanız yani dans bile edebilirsiniz, denemediyseniz bide öyle deneyin belki işe yarar.

Sorunu net olarak yazmayınca yardımcı olmak zorlaşıyor. Probleminizi eşinizle çözememenize şaşmamalı.
Eşinizin sorunu ne? Ve doktora gitti mi?

sanırım eşiniz ereksiyon problemi yaşıyor, doktora gitmeden burda tavsiye vermek pek doğru olmaz farklı sebepleri olabilir. erkeklerin kafaları doluyken, yorgunken ve iş sıkıntıları sebebiyle böyle durumlar yaşadığı söyleniyor. belki biraz canlandırıcı şeyler yapabilirsiniz, masaj, seksi iç çamaşırı falan gibi, sonuçta kocanız yani dans bile edebilirsiniz, denemediyseniz bide öyle deneyin belki işe yarar.
Çok şey denedim , umursadım ,umursamadım , süslendin giyindim , olmuyor normal davrandım vs vs , masaj vs saymıyorum bile , ilişkiye başlıyor ama devamı gelmiyor , dr a bu konu için gitmek istemiyor ,çok yedim ondan böyle , spora başlamam lazım hareketsizlikten , sen şunu dedin kafama takıldı vs vs , yarım kalmaya hep bir bahane , çok sık yarım kalma problemi yaşıyoruz , boşuna duş al , boşuna moral boz , sürekli ilişkimiz tam olsun diye beynimi yemeler falan filan , psikolojim çok bozuldu , bilmiyorum yani bunu yaşayan bi tek biz miyiz

Bir cinselliksiz evlilik vakası daha .

Benim esimde öyleydi 30 saniyede isini bitiyo hic bi rahatsizlik ya da sucluluk duygusuda tasimiyodu ustelik.

Sanirim bebek yapmanin sorumluluguyla kendini baski altinda hiss ediyor ola bilir. Bence esinin sefkate ve zamana ihtiyaci var. sen de ne kendini ne de esini sikbogaz etmemeye calis. Kendine de bakmaya devam et birakma kendini cakdirmadan seksi gorunmeye calis esine duzelir zamanla

Benim esimde öyleydi 30 saniyede isini bitiyo hic bi rahatsizlik ya da sucluluk duygusuda tasimiyodu ustelik.
Ne yaptınız peki ? Düzelme oldu mu sonradan ? Benim eşim erken boşalırsa afedersin diyor ama , erken boşalmamaya çalışırsa penisi küçülüyor ve bunu o kadar sık yaşıyoruz ki , artık beynimde sürekli ilişki esnasında , Nasıl düzelecek

Ne yaptınız peki ? Düzelme oldu mu sonradan ? Benim eşim erken boşalırsa afedersin diyor ama , erken boşalmamaya çalışırsa penisi küçülüyor ve bunu o kadar sık yaşıyoruz ki , artık beynimde sürekli ilişki esnasında , Nasıl düzelecek
Ben eşimden ayrıldım. Daha bi çok sorun vardı.

ya ne kadar dogru olur bilmiorm ama piyasada ereksiyon problemi icin medikal ya da bitkisel bi cok destek var onlardan kullanmaya ikna etseniz hani doktora gitmek istemio ama belki bu sekilde bi yaklasimi kabul eder???

ya ne kadar dogru olur bilmiorm ama piyasada ereksiyon problemi icin medikal ya da bitkisel bi cok destek var onlardan kullanmaya ikna etseniz hani doktora gitmek istemio ama belki bu sekilde bi yaklasimi kabul eder???
Dr a gitmesini çok istiyorum, ben erkek gibi oluyorum resmen ilişki esnasında , onu olaya adapte edip toparlamak hep bana düşüyor , arada bir de normal oluyor ama genel sorunlu :KK43:(( çok yıprandım

X