Hep Birlikte Namaza Başlıyalım :)

$577436_560789077278809_1171982107_n.jpg ..................

Herkeese gunaydın ben dun gece bir şey yazamadan çıktım acil işim vardı kusra bakmayın bir sürü yorum yazılmış çok mutlu oldum anlamadan sayfalar geçmiş artık nasıl muhabbet ettiysek :)
Ben pazartesiye başlarım diye düşünüyordum ama yarına çıkmaya senedimiz mi var birazdan yıkanıcam ve hemen başlıcam allahımın izniyle bir arkadaş yazmış 3 ihlas 1 fatiha oku sabah namazına kurulmuş gibi kalkarsın die çok saolsun deniycem her namazımı vaktinde kılmaya özen göstericem liste için kimse açık bişey yazmamış ben tekrar tekrar söyliyeyim tefriciye'ye herkes katılırsa bende katılırım ama üni. hazırlandığım için hepsini yapabilirmiyim bilmiyorum ama size zaten burdan bildiririm.Kimisi besmele demiş 601 defa ona her türlü katılırım bide şöyle bir fikrim var herkes kendine adasın kendine çeksin burayıda bilgilendirsin (ama bu pek samimi olmuyo galba dayanışma olmuyo yani) ozaman benm son kararım düzgün baştan bir liste yapalım yeniden girmek isteyenler kaldığımız numarayla adını yazsın mesela 7 bende kaldı atıyorum 8 yazsın derdini yazsın yanınada 601 defa besmele çekeriz tefriciye olursa çok uzun olur herkes yapmayabilir ama böyle olursa kısa olur herkes yapar yapmayan yazar onunkini başkası yapar nedersiniz böyle bir şey yapalımmı ? :)

günaydın hoşgeldin :)
biz sedayla başladık canım besmele çekmeye edebildiğiniz kadar dua edin çok ihtiyacı var genç yaşında kansere yakalandı
benimde okul var hafta içi akşama kadar okuldayım eve yorgun argın geliyorum gelirim ama yinede uyumadan önce sıra kimdeyse namazdan sonra dua ederim ne diyorsanız besmele yada başka dua

hamdolsun canım sende iyisin inşaallah namaz kılamıyorum çünkü regl oldum dün bitince başlıcam Allahın izniyle

çok şükür canım kalkar kalkmaz burası aklıma geldi ya :) çok huzurlu bir yer oldu geldim hemen benimde bugün bitecek inşallah

bu başlığı yeni gördüm. cok güzel bir konu herkes birbirinden motive olur ne güzel.
ben namazda duaları şu sırayla okuyorum. doğru bildiğimi zannediyorum ama ynlışım varsa doğru bilen biri düzeltsin.

fil suresi, kureyş, maun, kevser, kafirun, nasr, tebbet, ihlas, nas, felak. ben bu sırayla okuyorum .

canım önce felak suresi sonra nas suresi okunacak diğerleri doğru...

çok şükür canım kalkar kalkmaz burası aklıma geldi ya :) çok huzurlu bir yer oldu geldim hemen benimde bugün bitecek inşallah

gerçekten çok huzurlu bir yer eşim işe gitti bende hemen buraya girdim hiç sanmıyordum kimsenin olacağını bugün pazar olduğu için ama yanıldım galiba :)

gerçekten çok huzurlu bir yer eşim işe gitti bende hemen buraya girdim hiç sanmıyordum kimsenin olacağını bugün pazar olduğu için ama yanıldım galiba :)

demekki böyle şeye vesile olmak gerekiyormuş ne kadar kılmak isteyipte kılamayan insan varmış gerçekten insana mutluluk veriyor bu

günaydın hoşgeldin :)
biz sedayla başladık canım besmele çekmeye edebildiğiniz kadar dua edin çok ihtiyacı var genç yaşında kansere yakalandı
benimde okul var hafta içi akşama kadar okuldayım eve yorgun argın geliyorum gelirim ama yinede uyumadan önce sıra kimdeyse namazdan sonra dua ederim ne diyorsanız besmele yada başka dua

kaç besmele çekicez canım bende çekeyim,öğretmenmisin canım..

demekki böyle şeye vesile olmak gerekiyormuş ne kadar kılmak isteyipte kılamayan insan varmış gerçekten insana mutluluk veriyor bu

evet canım aynen öyle güzel birşeye vesile olundu boş boş topikleri gezmenktense burası iyi geldi bana...

kaç besmele çekicez canım bende çekeyim,öğretmenmisin canım..

yok canım öğrenciyim sosyoloji okuyorum :)
canım taçsız prenses şöyle demişti

Amaaa Arkadaşlar sagopam arkadaşı seda için birşeyler yapalım..Rahatsızmış bunun için benim önerim herkes 601 besmele okusun..Ben okuyacağım inşallah okuyan da okudum diye belirsin..

Hatta mümkün ise tefrice okuyalım kaç tane okuyabilirsiniz beni bilgilendirebilir misiniz..Özelden mesaj atın arkadaşlar sayıyı kaçırmamak için atıyorum 500 okudum teslim ettim diye ben duasını yaparım..

Allah razı olsun canım
çekenler dua okuyanlar söylesin diğer arkadaşa geçelim okuyanlardan Allah razı olsun

yok canım öğrenciyim sosyoloji okuyorum :)
canım taçsız prenses şöyle demişti

Allah razı olsun canım
çekenler dua okuyanlar söylesin diğer arkadaşa geçelim okuyanlardan Allah razı olsun

bende çekerim besmele Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah..

Bismillâhirahmanirrahim RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHIN ADIYLA سْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِ اارَّحِيم
Selamün Aleyküm ve Rahmetullahu ve Berakatuhu.Allah c.c.selamı, Efendimiz sallallahu aleyhi vessellem şefaati cümlemizin üzerinde olsun, inşa"Allah
.
GÜNAYDIN GÜNÜNÜZ NUR OLSUN GÖNLÜNÜZ HUZUR DOLSUN EVLERİNİZ BEREKETLENSİN.
DİN KARDEŞLERİM RABB"İM CÜMLEMİZDEN RAZI OLSUN RAZI OLDUĞU KULLARINDAN OLMAYI RIZASINI KAZANMAYI NASİP ETSİN İNŞA"ALLAH

Bismillâhirahmanirrahim RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHIN ADIYLA سْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِ اارَّحِيم
Selamün Aleyküm ve Rahmetullahu ve Berakatuhu.Allah c.c.selamı, Efendimiz sallallahu aleyhi vessellem şefaati cümlemizin üzerinde olsun, inşa"Allah
.
GÜNAYDIN GÜNÜNÜZ NUR OLSUN GÖNLÜNÜZ HUZUR DOLSUN EVLERİNİZ BEREKETLENSİN.
DİN KARDEŞLERİM RABB"İM CÜMLEMİZDEN RAZI OLSUN RAZI OLDUĞU KULLARINDAN OLMAYI RIZASINI KAZANMAYI NASİP ETSİN İNŞA"ALLAH
amin inşallah.Rabbim son nefesimize kadar secde etmeyi nasip etsin,yolundan ayırmasın,ayaklarımızı dini üzerine sabit tutsun inşallah...

sıkıntının defi için:"LA İLAHE İLLA ENTE SUBHANEKE İNNİ KUNTU MİNEZZALİMİN.."

X