hep birlikte gülümseyelim sevgili hamişler

Genç rahibelerden biri koşarak gelir ve başrahibenin önünde diz çökerek; - "Değerli hemşire, sormayın başıma neler geldi ..." - "Neler geldi kızım ???" - "Arka bahçede çiçek topluyordum, nerden geldi bahçivanın oğlu ortaya çıktı ve maalesef bana,,,,," - "Tecavüz mü etti?" - "Evet..." - "Hımmmm, peki kızım sen şimdi git, mutfaktan bir limon al, kes ve suyunu iç.." - "Aaa, limon hamileliği önler mi ???" - "Hamileliği önlemez de, en azından sırıtmanı engeller

ay koptum mavişim:))))))

Adeti gelmeyen kızına hamilelik testi yaptıran anne, kızının hamile olduğunu öğrenir. Anne çıldırmıştır, köpürür "bunu yapanı görmek istiyorum!" der. Kız bi telefon açar ve yarım saat içinde Ferarrisi içinde kır saçlı bir adam gelir. Kızın ailesiyle oturur konuşur.
Adam: Kızınızla evlenemem ama bütün sorumluluğu alıyorum! der
Kız olursa; bir ev, bir yazlık bide 1 milyon dolarlık banka hesabı.
Erkek olursa; Birkaç Fabrika ve banka hesabı.
ikiz olursa; birer fabrika ve banka hesabı.
düşük olursa... diye konuşurken kızın Babası elini adamın omuzuna koyar ve:
"O zaman tekrar denersiniz evladım!" der
:1shok:

ANNEMİZDEN NELR ÖĞRENDİKKKKKKK

SABIRLI OLMAYI
"Baban eve gelsin* sen görürsün"

HAKKIMIZI ALACAĞIMIZI;
"Eve vardığımızda ben bilirim sana yapacağımı"

DIYALOG KURMAYI;
"Sana bir şey sorduğumda cevap ver...!!"
"Ne söyleyeyim anne?"
"Sus!! Bana cevap verme!!!"

TIP BILGILERINI;
"Gözlerini şaşı yaparken bir gün öyle kalıvericeksin* görüceksin gününü"

OLGUN OLMAYI;
"Bu tabağın hepsini bitirmezsen asla büyüyemezsin."

GENETIK BILGILERI;
"Sen de o lanet olası babana çektin."

BILGELIGI;
"Benim yaşıma gel de anlarsın o zaman." ve...

ADALETI;
"Bir gün senin de çocukların olucak.. inşallah onlar da
sana senin şimdi bana yaptıklarını yaparlar..."

:)))))) ya ben bunalrdan bryaa sırf resim oalrak koymak istiom ama nasıl ooluyo bilmiom ...

:)))))) ya ben bunalrdan bryaa sırf resim oalrak koymak istiom ama nasıl ooluyo bilmiom ...

Kadının biri 10 tane olan çocuklarını ana sınıfına yazdırmak için başvurmuş ve okulun müdürü kayıt yapması için kadından çocukların isimlerini istemiş. Kadında ahmet demiş. Müdür bey şaşırarak:
- Nasıl ahmet yani hepsinin ismide ahmet mi_?
Kadın gayet emin bir şekilde:
- Evet
Müdür:
-Peki hanımefendi zor olmuyor mu karıştırmıyor musunuz_?
Kadın:
- Yo bilhakis kolay oluyor ahmet yemeğe diyorum hepsi birden geliyor, ahmet çıkıyoruz diyorum hepsi birden hazırlanıyorlar.
Müdür şaşkınlıkla dinlemekte ve kadına:
- Peki bayan özel iş vermen gerekiyor ise napıyorsun?
Kadın:
- O ZAMAN SOY İSİMLERİ İLE çagırıyorum_!:dance:

Oglan (O) : Baba kadınlar sexten neden daha çok zevk alırlar?
Baba (B) : Bak oglum sex burnunu karistirmaya benzer.Burun her zaman
parmaktan daha cok zevk alir.
O : Neden kadinlar tecavuz edilmekten nefret
ederler?
B : Sen sokakta yururken biri gelip burnunu karistirsa hosuna gider miydi?
O : Baba neden bayanlar adet gunlerinde sex yapamazlar?
B : Burun kanasaydi karistirabilir miydin?
O : Erkekler neden prezervatifle sex yapmaktan hoslanmazlar?
B : Eldiven giyip burnunu karistirmazsin heralde.
O : Baba neden sex ozeldir?
B : Sinifin onunde burnunu karistirmazsin degilmi?
O : Baba sen supersin yaa!....

Bir adam, çocuğu olacak diye çok seviniyormuş. Adamın karısı gebe kaldıktan sonra adam çok sevinmiş ve kadın hastaneye doğuma gitmiş. Adam kapının önünde beklerken, hemşire çıkmış:
"Bir oğlunuz oldu" demiş.
Adam deli gibi mutlu olmuş. Ama tam bu sırada hemşire çıkmış:
"İkiziniz oldu" demiş.
Adam ona da sevinmiş ama ardı arkası kesilmemiş. Üçüz, dördüz derken, adam içeri dalmış: "Kapatın şu deliği, ışığı gören çıkıyor!"

seren
Açık Profil bilgileri
seren - Özel Mesaj gönder
seren ait bütün Mesajları bul

bende öööle okuyorum sonu nası diye
hay allah tabi soyisim değişik oluyo ya!?!

Ali ve Babası

Ali nasıl doğduğunu merak ediyor?

Ali babasına sormuş:
-Baba ben dünyaya nasıl geldim?
-Gece annenle yatmaya gittiğimizde yatağın çevresine şeker koyduk. Sabah kalktığımızda sen gelmiştin.

Ali'nin bu fikir ilgisini çekmiş ve denemeye karar vermiş. Yatarken yatağının çevresine seker koymuş. Sabah bütün karınca, böcekler, vs yatağın çevresindeymiş. Ali:
- Ulan , şimdi size elimin tersiyle bir korum. Ama baba yüreği dayanmaz:roflol: :roflol:

Kiz hayatinda ilk defa bir partiye gidecekmis, annesi o aksam kizina ogut veriyormus.
-Kizim bak sen bu partileri bilmezsin, burada capkin erkekler olur seninle yatmak icin her seyi yaparlar eger böyle bir sey olursa ona "cocugumuzun adi ne olsun" diye sor, hemen telaslanir ve senden uzaklasir.

Kiz partiye gitmis biraz sonra bir genc kizi dansa kaldirmis, dans ederlerken genc, kizi oksamaya, sarkintilik yapmaya baslamis. Kız hemen;
- "cocugumuzun adi ne olsun?" demis, genc tirsmis ve gitmis. Bir sure sonra baska bir genc gelmis yine ayni sarkintiliklar baslamış kiz yine,
- "cocugumuzun adi ne olsun?" demis ve genc yine panik bir ssekilde kacmıs, biraz sonra bir genc daha gelmis, dansetmeler falan derken yine ayni sarkintiliklar baslamis, kiz yine
- "cocugumuzun adi ne olsun?" demiş ama degisen bir sey yok. daha sonra disari cikip issiz bir yer bulmuslar kiz yine:
- "cocugumuzun adi ne olsun?" demis. Genc de yine bir sey yok biraz sonra genc, kizin elbiselerini cikarmıs kiz yine:
- "cocugumuzun adi ne olsun?" demis. gencte yine bir sey yok. genc, kızla sevismeye baslamis. kiz
- "cocugumuzun adi ne olsun?" demiş. genc yine sessiz. bir sure sonra genc isini bitirmis. kiz yine
- "cocugumuzun adi ne olsun?" demis. Genc kalkmis, prezervatifi cikarip bir dugum atmis :
- "Buradan cikabilirse David Copperfield olsun."
:roflol: :roflol:

Kız hayatında ilk defa bir partiye gidecekmiş,annesi o aksam kızına öğüt veriyormuş.
-Kızım bak sen bu partileri bilmezsin burada çapkın erkekler olur seninle yatmak için her şeyi yaparlar eğer böyle bir şey olursa ona çocuğumuzun adı ne olsun diye sor hemen telaşlanır ve senden uzaklaşır. Neyse kız partiye gitmiş biraz sonra bir genç kızı dansa kaldırmış, dans ederlerken genç kızı okşamaya sarkıntılık yapmaya başlamış. Kız hemen "çocuğumuzun adı ne olsun" demiş, genç tırsmış ve gitmiş. Bir sure sonra başka bir genç gelmiş yine aynı sarkıntılıklar başlamış kız yine "Çocuğumuzun adı ne olsun" demiş ve genç yine panik bir şekilde kaçmış, biraz sonra bir genç daha gelmiş, dansetmeler falan derken yine aynı sarkıntılıklar başlamış, kız yine "çocuğumuzun adı ne olsun demiş ama değişen bir şey yok daha sonra dışarı çıkıp ıssız bir yer bulmuşlar kız yine "Çocuğumuzun adı ne olsun" demiş gençte yine bir şey yok biraz sonra genç kızın elbiselerini çıkarmış kız yine "Çocuğumuzun adı ne olsun" gençte yine bir şey yok genç kızla sevişmeye başlamış kız "Çocuğumuzun adı ne olsun" demiş genç yine sessiz bir süre sonra genç işini bitirmiş kız yine "Çocuğumuzun adı ne olsun" demiş. Genç kalkmış prezervatifi çıkarıp bir düğüm atmış "Buradan çıkabilirse David Cooperfield olsun"

Üç mahkum cezaevi yolundadır. Her birine, hapiste geçirecekleri günler için
bir eşya getirmelerine izin verilmiştir. Otobüste, biri diğerine döner ve
sorar:
- Eeee sen ne getirdin ?
Diğer mahkum bir boya kutusu çıkarır ve
- Bununla her şeyi boyayabileceğim
der.
İkinci mahkum bir deste iskambil kaağıdı çıkarır.
- Bunlarla poker oynayabilir, fal bakabilir veya herhangi bir kağıt oyunu oynayabilirim.
üçüncü mahkuma merakla sorarlar:
- Sen ne getirdin ?
Adi Temel olan üçüncü mahkum bir kutu çıkarır ve gülerek:
- Bu orkidleri getirdim
der. Diğer iki mahkumun kafası karışmıştır.
Merakla sorarlar:
- Bunlarla ne yapabilirsin ki?
Temel sırıtır ve elindeki kutuyu göstererek,
- Kutuda yazdığına göre, bunlarla ata binebilir, yüzmeye gidebilir, hatta paten kayabilirmişim....

akıla bakın yaa :roflol: :roflol:temeldir ne yapsa yeridir:)))))))

KARPUZ SANATI, TEK KELİME İLE HARİKAAA:lepi:

jeyyarBUNLAR SİZE VE MİNİKLERİNİZE,a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…