Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

Tamam şimdi kac sayı okuyacağız ? Nasıl yapacaz ben yarın başlaayım :))))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tamam şimdi kac sayı okuyacağız ? Nasıl yapacaz ben yarın başlaayım :))))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım arkadaş listesini düzenlediğimi henüz görmediği için duasını bilmiyoruz. Şimdilik niyetine okuduğum kardeşimin duası için diye niyetlenirsin ve 185 adet okuyorsun canım

Farkli bir basliktaki duaya katildim..iki konuyu birbirinin devami saniyordum.
Diger duaya basladigim ve ikisini yetistirme sansim olamayacagi ihtimali ile listeden cikmak istiyorum.
Okuyamam ustume kalir uzulurum.kusura bakmayin.

Farkli bir basliktaki duaya katildim..iki konuyu birbirinin devami saniyordum.
Diger duaya basladigim ve ikisini yetistirme sansim olamayacagi ihtimali ile listeden cikmak istiyorum.
Okuyamam ustume kalir uzulurum.kusura bakmayin.

Yok canım konu yine tefriciye ama farklı farklı topicler. Diğer topic dağılmak üzere emin misin burdan ayrılmayı düşündüğüne ?

Canim ben de katilabilir miyim?

Yok canım konu yine tefriciye ama farklı farklı topicler. Diğer topic dağılmak üzere emin misin burdan ayrılmayı düşündüğüne ?

sasirdim kaldim,digeri burasi daginik diye acilmadi mi :)
Orada siradaki kisi niyetine okumayada basladim uzerimdekini bitireyim oradaki ark ile konusup geleyim buraya.

Canim ben de katilabilir miyim?

Elbette katılabilirsin canım benim seni kaçırır mıyım ben hiç diğer listede seni de yazarım olur mu ?

sasirdim kaldim,digeri burasi daginik diye acilmadi mi :)
Orada siradaki kisi niyetine okumayada basladim uzerimdekini bitireyim oradaki ark ile konusup geleyim buraya.

Yok gülüm olay şöyle oldu. Ben de diğer topicteydim sonra heves ettim kendim de ayrıca bir topic açtım bunu. En iyisi şöyle yapalım sen burdan ayrılma şimdilik okuyabildiğin kadar oku yetiştiremezsen biz zaten yardımcı oluyoruz okumalara. Sonra duruma bir bakarsın çıkmak istersen çıkarsın canım

1. perican55 -> 185 okunacak

2. ilknur46 -> 185 okunacak

3. Tolin -> 185 okunacak

4. ademelmas33 -> 185 okunacak

5. yedinoktabes -> 185 okunacak

6. Hellowomen -> 185 okunacak

7. Kelebekcim - > 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

8. Nara87 -> 185 okunacak

9. DeryaDeniz28 -> 185 okunacak

10. MissCherryBlossom -> 185 okunacak

11. ysmn1096 -> 185 okunacak

12. İnzar -> 185 okunacak

13. nutellanutella -> 185 okunacak

14. kocamlaben -> 185 okunacak

15. dior34 -> 185 okunacak

16. Thalix -> 189 okunacak

17. DoLmA -> 185 okunacak

18. tanemmmmm -> 185 okunacak

19. berirem -> 185 okunacak

20. .privet37 -> 185 okunacak

21. melekkegemen1 -> 185 okunacak

22. eymen4545 -> 185 okunacak

23. gupse3232 -> 185 okunacak

24. cameliee -> 185 okunacak

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Okuma başlangıç : 6 Ağustos Çarşamba - Bitiş : 9 Ağustos Cumartesi

Canimsin. Cok tesekkur ederim. :)

3. Tolin -> 185 okunacak

12. İnzar -> 185 okunacak

14. kocamlaben -> 185 okunacak

21. melekkegemen1 -> 185 okunacak

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Tuğçe'nin Duası
Bismillahirramanirrahim,
Rabbim, Cok sükür ki saglikliyiz nefes aldigimiz her güne cok sükür bizi bu dünyaya müslüman olarak gönderdigin icin cok sükür yarabbim.
Sen ki herseyi yaratansin , Aciyi da mutlulugu da tattirdin bu dünyadan gecip giderken düsmanlarimi sevindirme yarabbim Yillar acilar icinde geldi geciyor bundan sonra sen yüzümüzü güldür Güzel Allahim.Isyankar ettirme ,isyanlardan sen cikar bizleri .Peygamber efendimizin aziz latif ruhu hürmetine ellemizi actik yalvariyoruz yarabbim.
Yarabbim , girdigim sinavdan hayirlisiyla devlet memuru olarak atanmami nasip eyle .
Allahim güzeller güzeli allahim , kalbinin güzelligi yüzüne, diline yansimis ahlakli dürüst beni herkesten cok seven,isi gücü olan bir es nasip eyle hayirlisiyla yarabbimm..
Burada benim icin ellerini acmis kullarinin dualarini kabul eyle yarabbim Kalplerindeki sIkintilardan onlari kurtar , üzüntülerini hafiflet yarabbim. Borclari olanlara edalar nasip eyle , Hasta olanlara sifa nasip eyle Güzel Allahim
Hayirli olani sen bilirsin yarabbim sen OL dersen olur .Biz sana ellerimizi actik kapina geldik yalvariyoruz actigimiz ellerimizi bos cevirme yarabbim.

185 tefriciyeyi Tugce niyetine okudum rabbim kabul etsin insallah.

Okudum bitirdim canım. RAbbim arkadaşımızın niyetini kabul etsin inşAllah.

3. Tolin -> 185 okunacak

12. İnzar -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

14. kocamlaben -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

21. melekkegemen1 -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

Tuğçe'nin Duası
Bismillahirramanirrahim,
Rabbim, Cok sükür ki saglikliyiz nefes aldigimiz her güne cok sükür bizi bu dünyaya müslüman olarak gönderdigin icin cok sükür yarabbim.
Sen ki herseyi yaratansin , Aciyi da mutlulugu da tattirdin bu dünyadan gecip giderken düsmanlarimi sevindirme yarabbim Yillar acilar icinde geldi geciyor bundan sonra sen yüzümüzü güldür Güzel Allahim.Isyankar ettirme ,isyanlardan sen cikar bizleri .Peygamber efendimizin aziz latif ruhu hürmetine ellemizi actik yalvariyoruz yarabbim.
Yarabbim , girdigim sinavdan hayirlisiyla devlet memuru olarak atanmami nasip eyle .
Allahim güzeller güzeli allahim , kalbinin güzelligi yüzüne, diline yansimis ahlakli dürüst beni herkesten cok seven,isi gücü olan bir es nasip eyle hayirlisiyla yarabbimm..
Burada benim icin ellerini acmis kullarinin dualarini kabul eyle yarabbim Kalplerindeki sIkintilardan onlari kurtar , üzüntülerini hafiflet yarabbim. Borclari olanlara edalar nasip eyle , Hasta olanlara sifa nasip eyle Güzel Allahim
Hayirli olani sen bilirsin yarabbim sen OL dersen olur .Biz sana ellerimizi actik kapina geldik yalvariyoruz actigimiz ellerimizi bos cevirme yarabbim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…