Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

canım yenı lısteye benı yazma ıs yerımden ayrılıyorum ınternete gıremem uzun bı sure

Benim kötü bi huyum var , geleni kolay kolay bırakmıyom

sana telefonumu vereyim ordan irtibatta olalım olmaz mı ?

her yeni listede haber ederim sana , sen de okudukça bana dönersin.

Tesekkur ederim Pericim Rabbim insallah istedigimi nasip eder. Her iste hayir vardir diyorum ben.

Benim duam bitti inzar icin tamamladim 202 duayi.

Ben duami ne zaman yazayim canim?

S.a kızlar okuyan herkese çok tşk ederim Allah razı olsun.

Bende okudum 202 tane okumamı bitirdim.
Kuzenim üni. hast yarına randevu alacak sorun çıkmazsa yarın gidiyoruz doktora inşallah sizlerin dediği gibi hayırlı güzel sonuç alacağım. Ben inanıyorum benim bebeğim sağlıkla annesine tutundu inşallah rahman güzel haberler almamı nasip edecektir.

Sizlere tşk ederim okuduğunuz için dualarınız için.

Benim kötü bi huyum var , geleni kolay kolay bırakmıyom

sana telefonumu vereyim ordan irtibatta olalım olmaz mı ?

her yeni listede haber ederim sana , sen de okudukça bana dönersin.

canım bende eşimin memleketine geldim nete girememyebilirim banada telefonunu verirmisin oradan haberleşelim listeyi aksatmak istemiyorum.

Tesekkur ederim Pericim Rabbim insallah istedigimi nasip eder. Her iste hayir vardir diyorum ben.

Benim duam bitti inzar icin tamamladim 202 duayi.

Ben duami ne zaman yazayim canim?

Tatlım İnzar'da epey açığımız var yarına sarkabilir gibi görünüyor. Ben alıntı yaparım sıran gelince gülüm. Bir de normalde sıra nutelladaydı ve okuması olmadan çıktı , kabul ederse onun okumasını yapalım istiyom haksızlık olmaması için :44:

canım bende eşimin memleketine geldim nete girememyebilirim banada telefonunu verirmisin oradan haberleşelim listeyi aksatmak istemiyorum.

Tamam gülüm yazıyom şimdi özeline

Ben de 202 tane okumami yaptim.allah kabul etsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah gönlunden gecen dileğini inşallah hayırlı bir şekilde nasip etsin sana canım..ama sıra sana gelmişti zaten

cnm ben sıramı verınce o kısının sırasına gecıyormusum o arkadasta 24.sıradaydı o yuzden ayrıldım cnm sıram dııl yanı üzülme

cnm ben sıramı verınce o kısının sırasına gecıyormusum o arkadasta 24.sıradaydı o yuzden ayrıldım cnm sıram dııl yanı üzülme

anladim canim inan ki uzuldum hatta simdi daha cok uzuldum..peri ayarlardi aslinda o da cok uzuldu senin gitmene..inzarin sirasi senin bi onune kaydirilabilir.yani inzar bitince sira sana gelir.cunku aciliyeti olan biri varken kime sorulsa hayir ben sirami veremem diyemez vicdanen e bu durumu da bir kisiye yuklemek olmaz dimi? Bak hamilelerin duasi kabul olurmus sen dilegin neydi yaz-istersen ozelden msj at- ben isminle sana dua edicem...icime sinmeyen biseylr var

oyyy:2: cnm benım cok tesekkur ederım Allah razı olsun sen yuregınden ıcınden geldiği gibi et duanı o yeter bana hem dediğim gıbı ben bakınıyorum duaları fatıha ayatel kursı vb okuyup amın dıorum hiç dert etme sen guzel yuregıne ben baska bır duadanda ayrıldım ustelık orda daha sıramada bır kısı vardı yanı oyle geldı ıcımden bı tur tevekkul ettım zaten ben ocaktan berı buralardayım dııl 4444 saysam 15bınlere varan tefrıcıye okumusumdur Rabbım onların hatrına kabul etsın sizlerın duaları dilekleri kabul olsun mutlu olun
Ama nutı donsun ısterım o benım lıseden arkadasım onu ıkna etmeye calısıyorum su an belkı ona okursunuz ben onu organıze ederım bana yuk dııl o buraya pek gıremıyor sıteden özel msjdan falan telle cok anlayıp ugrasamıyor ben haber verıyorum genelde bakım ıkna edersem onla devam edersınız

Aynen benim de hiç içime sinmiiyor bu durum. Bak bu kadr insan huzursuzsa vardır bir sebebi kırma bizi be gülüm dön geri
Yahu ben sıpam beni terk ettiğinde ona bu kadar yalvarmadım dön diye ne hallere düşürdün beni

1. perican55 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

2. ilknur46 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

3. Tolin -> 202 okunacak

4. ademelmas33 -> 202 okunacak

5. yedinoktabes -> 202 okunacak

6. Hellowomen -> 202 okunacak

7. Kelebekcim - > 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

8. Nara87 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

9. DeryaDeniz28 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

10. MissCherryBlossom -> 202 okunacak

11. ysmn1096 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

12. InzaR -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

13. kocamlaben -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

14. dior34 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

15. Thalix -> 202 okunacak

16. DoLmA -> 202 okunacak

17. tanemmmmm -> 202 okunacak

18. berirem -> 202 okunacak

19. .privet37 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

20. melekkegemen1 -> 202 okunacak

21. aysole -> 202 okunacak

22. eymen4545 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )

Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed

Bismillahirrahmanirrahim

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza “OL” deyince oluveren Rabbimiz…

Bütün hamd ve senalar sanadır.

Ya Rabbi! Huzuruna geldik, dualarımızın kabulünü senden niyaz ediyoruz.

Burada bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet Ya Rabbi.

Hiç kimseden merhametini, adaletini esirgemezsin, bize de merhametinle davran güzel Allahım.

Dua eden herkese gönlündekini ver, onlardan razı ol, iki dünyada da onları darda koyma Allahım.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın ruhuna hediye eyledik, kabul eyle Allahım.. Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle Allahım…

Ya Rabbim, bu salavatları duasının kabulü için okuduğumuz InZaR kulunun bebeğine yapılacak olan testler sonucunda sağlıklı çıkmasını nasip et ve tüm hamileliği boyunca bebeğin sağlıkla gelişimini tamamlayıp organlarında uvzu azalarında eksiklik kusur olmadan sağlıkla dünyaya gelmesini nasip et Allahım… Sen verdin yoktan var ettin senin emanetin o melek. Onu sağlıkla dünyaya getirmesini ve kucağına almasını nasip et. İçine şüphe düşüren durumları olumlulukla hayırla ortadan kaldır feraha erdir Yarabbim.

Rahmansın, Rahimsin, “OL” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “OL” de güzel Allahım…

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Okuma başlangıç : 19 Temmuz Cumartesi - Bitiş : 21 Temmuz Pazartesi

Son düzenleme:
Delı kız ya ben :))donmuorum ama bak nutıyı ıkna ettım onla dvm edersınız onun cıkısına uzulmüstum bı o derttı ıcımde oda dondu sımdı rahatladım ben dualarınıza amın dıycem gülüm Allah okuduklarımı kabul etsın duanasip işi vardır bır hıkmet hepınızın ıcı rahat olsun ben oludugum her arkadasa helal ettım Allah gonullerıne gore haklarında hayırlısıyla nasıp etsın dualarını

Tabi haksizlik olmasin canim sen takibi yapiyosun haber edersin. Ben listeden gordugum icin sordum inzardan sonra adimi gorunce sasirdim da.

Zamanlar karisikliklar derken gercekten bazen insan umutsuzluga dusuyor.Ozgeyi falan anlayabiliyorum ben. Bende sirf dua etmekten uzaklasmayayim ve ihtiyacim var diye listede kaldim acikcasi Sen cok dusuncelisin tatlim ama 1 2 kisinin ozverisiyle olmuyor ne yazik. O yuzden sanirim haksizlik olmamasi icin duam oldugunda listemde olan herkese yardim edip oyle ayrilacagim bende. Cunku burada herkesin bir derdi var ben kimsenin hakkina girmemek icin beklemek istedim. Ama dedigim gibi insan engeller ve sorunlar gorunce kismette olumsuzluk gorup mutsuz oluyor. Neyse bu durum birazda yasadiklarim fazla etkiledi ondan cikis noktasi bulamadigimdan icerledim galiba. Opuyorum canim benim. Haber ettiginde yaparim ne lazimsa.

okudum canım allah kabul etsin inşallah

Canımcım anlayışın için çok sağolasın , özgenin de nutellanın da emeği çok üstümüzde ve ikisinin de duası okunmadan ayrıldılar. Haklarını helal etseler de ben vicdanen huzursuzdum. Senin adının öne gelmesi de onların çıkmasından kaynaklandı. Neyse ki çok şükür nutella geri dönüyor yoğun ikna çalışması sonucunda ve listede kalmaya da devam edecek. Ondan sonra da sıra sana geliyor tatlım. Durumun zor gerçekten rabbim sana selamet ve dayanma gücü versin. Umudunu yitirme gülüm emi Allah büyüktür be canım bunca dualar okunuyor muhakkak faydasını göreceksin

okudum canım allah kabul etsin inşallah

Allah razı olsun gülüm , dünkü teklifimi düşündün mü ? Numaramı da yolladım sana özelden :44: Gitmiyon demi ?

1. perican55 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

2. ilknur46 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

3. Tolin -> 202 okunacak

4. ademelmas33 -> 202 okunacak

5. yedinoktabes -> 202 okunacak

6. Hellowomen -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

7. Kelebekcim - > 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

8. Nara87 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

9. DeryaDeniz28 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

10. MissCherryBlossom -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

11. ysmn1096 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

12. InzaR -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

13. kocamlaben -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

14. dior34 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

15. Thalix -> 202 okunacak

16. DoLmA -> 202 okunacak

17. tanemmmmm -> 202 okunacak

18. berirem -> 202 okunacak

19. .privet37 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

20. melekkegemen1 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

21. aysole -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

22. eymen4545 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )

Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed

Bismillahirrahmanirrahim

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza “OL” deyince oluveren Rabbimiz…

Bütün hamd ve senalar sanadır.

Ya Rabbi! Huzuruna geldik, dualarımızın kabulünü senden niyaz ediyoruz.

Burada bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet Ya Rabbi.

Hiç kimseden merhametini, adaletini esirgemezsin, bize de merhametinle davran güzel Allahım.

Dua eden herkese gönlündekini ver, onlardan razı ol, iki dünyada da onları darda koyma Allahım.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın ruhuna hediye eyledik, kabul eyle Allahım.. Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle Allahım…

Ya Rabbim, bu salavatları duasının kabulü için okuduğumuz InZaR kulunun bebeğine yapılacak olan testler sonucunda sağlıklı çıkmasını nasip et ve tüm hamileliği boyunca bebeğin sağlıkla gelişimini tamamlayıp organlarında uvzu azalarında eksiklik kusur olmadan sağlıkla dünyaya gelmesini nasip et Allahım… Sen verdin yoktan var ettin senin emanetin o melek. Onu sağlıkla dünyaya getirmesini ve kucağına almasını nasip et. İçine şüphe düşüren durumları olumlulukla hayırla ortadan kaldır feraha erdir Yarabbim.

Rahmansın, Rahimsin, “OL” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “OL” de güzel Allahım…

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Okuma başlangıç : 19 Temmuz Cumartesi - Bitiş : 21 Temmuz Pazartesi

Son düzenleme:
Hatunlar naptınız ? Bugün yeni listeye başlamalıydık ? Sıkışan varsa söyleyin de yardım edelim haber bekliyom kızarım cısss yaparım

kizlar bende katilmak isterim

kızlar bende varım

bu saate kadar is toplantisindaydim peircan cim, ben de varim

selın kardeşım allahım hakkında hayırlısını nasıp etsın..222 tane okudum...

mischerry arkadasımın 14 tanesını okudum. 170 i de bu aksam bitiriyorum allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…