Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

Artık çok geç bebeğim listeni hazırladım ve sana okunacak. sonra gitmek isteyene kal demeyeceğim söz

Peki ne diyeyim , gerçekten üzgünüm böyle olmamalıydı

iptal yazısını gormeyenler olur sen oraya dıger arkadasın adını yaz gorenler ole devam etsın kuzum Allah kabul etsın hem ıftarınızı hem dualarınızı

Özge hadii başladım bileee,,duanı yaz tatlımmmm..

bebegım ben ayrıldım ınzar dıye bır arkadasla devam edıyorsunuz bebegınde bır sıkıntı olabılme ıhtımalı varmıs onun için okutmak ıstıodu senlede mavıgecenın orda devam ederız artık opuyorum

1. perican55 -> 202 okunacak

2. ilknur46 -> 202 okunacak

3. Tolin -> 202 okunacak

4. ademelmas33 -> 202 okunacak

5. yedinoktabes -> 202 okunacak

6. Hellowomen -> 202 okunacak

7. Kelebekcim - > 202 okunacak

8. Nara87 -> 202 okunacak

9. DeryaDeniz28 -> 202 okunacak

10. MissCherryBlossom -> 202 okunacak

11. ysmn1096 -> 202 okunacak

12. InzaR -> 202 okunacak

13. kocamlaben -> 202 okunacak

14. dior34 -> 202 okunacak

15. Thalix -> 202 okunacak

16. DoLmA -> 202 okunacak

17. tanemmmmm -> 202 okunacak

18. berirem -> 202 okunacak

19. .privet37 -> 202 okunacak

20. melekkegemen1 -> 202 okunacak

21. aysole -> 202 okunacak

22. eymen4545 -> 202 okunacak

Arkadaşlar Özgem81 arkadaşımız listeden ayrılarak sırasını İnzar arkadaşımıza verdi. İnzar'ın bebeğinde bir sağlık sorunu olma ihtimali var bunun için test yapılacak. Bebeğimizin şifası için okuyoruz. İnzar arkadaş kendisi duasını hazırlayınca duasını güncelleyeceğim.

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Okuma başlangıç : 13 Temmuz Pazar - Bitiş : 15 Temmuz Salı

Kızlar yeni liste hazır

ben varım şimdi ne yapmam gerekiyor canım

kizlar bende katilmak isterim

kızlar bende varım

kızlar beni de alır mısınız sıraya. Birlikte okuyalım...

kizlar ben de varim.beni unutmayin :)

bu saate kadar is toplantisindaydim peircan cim, ben de varim

ben 140 tane okudum

perim yeni arkadaşa başlamışız hayırlı uğurlu olsun en kısa zamanda okuyup bildirimi mi yaparım bu arada başta sen ve tüm arkadaşlarıma hayırlı ramazanlar diliyorum :)

selın kardeşım allahım hakkında hayırlısını nasıp etsın..222 tane okudum...

okudum allah kabul etsin ..

canim 170 okudum ozleme niyetledim. Pazartesine kadar giremiyorum. Haberin ola:))

mischerry arkadasımın 14 tanesını okudum. 170 i de bu aksam bitiriyorum allahın izniyle

canım bende okudum bitti rabbim kabul etsin arkadaşımızın niyetini inşallah

canim bende kaptirmisim 190 tane okudum.okumayan arkafasin yerine 20 okudum say istersen.ozlem arkadasimizin dilegini rabbim kabul eder insallah..herkese iyi aksamlar..

s.a arkadaşlar.

100 okudum akşam bildiririm canm

kızlar merhaba. Hayırlısıyla tum dualarımız kabul olsun inşallah. :13:geç kalmadım dimi :18: Beni de alın aranıza

kizlar beni de ekleyin lutfennnnn.... Bebis icinnn..... Kaldiysa bende okurum bugun

Son düzenleme:
1. perican55 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTİ

2. ilknur46 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

3. ademelmas33 -> 193 okunacak

4. yedinoktabes -> 193 okunacak , 43 okundu

5. Hellowomen -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

6. Kelebekcim - > 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

7. Nara87 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

8. DeryaDeniz28 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

9. MissCherryBlossom -> 198 okunacak , 198 okundu BİTTİ

10. ysmn1096 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

11. özgem81 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

12. nutellanutella -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

13. kocamlaben -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

14. dior34 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

15. Thalix -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

16. DoLmA -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

17. tanemmmmm -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

18. berirem -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

19. .privet37 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

20. InzaR -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

21. melekkegemen1 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

22. aysole -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

23. eymen4545 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed

Bismillahirrahmanirrahim

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza “OL” deyince oluveren Rabbimiz…

Bütün hamd ve senalar sanadır.

Ya Rabbi! Huzuruna geldik, dualarımızın kabulünü senden niyaz ediyoruz.

Burada bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet Ya Rabbi.

Hiç kimseden merhametini, adaletini esirgemezsin, bize de merhametinle davran güzel Allahım.

Dua eden herkese gönlündekini ver, onlardan razı ol, iki dünyada da onları darda koyma Allahım.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın ruhuna hediye eyledik, kabul eyle Allahım.. Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle Allahım…

Ya Rabbim, bu salavatları duasının kabulü için okuduğumuz MİSSCHERRYY kulunun gönlünün ısınacağı, kariyeri çok iyi olan,ailesinin de razı olacağı, her gün varlığına şükredeceği, iki dünyasını da cennete çevirecek, onu çok sevecek ve onun da seveceği; senin de seveceğin bir eşi en yakın zamanda çıkart Allahım…

İçiyle dışıyla, maddi manevi her özelliğiyle, ailesiyle her şeyiyle içine sindir, yanına yakıştır Ya Rabbim.

Rahmansın, Rahimsin, “OL” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “OL” de güzel Allahım…

İşyerinde başım ciddi şekilde dertte , başımdan bu belanın gitmesi için dua edin bana ne olur. O kadar üzüldüm ve yıprandım ki anlatamam, özelim herkesin gözü önüne döküldü, utancımdan yerin dibindeyim. Bu olayın unutulması ve kazasız belasız atlatmam için dua eder misiniz?
Amin

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Okuma başlangıç : 16 Temmuz Çarşamba - Bitiş : 18 Temmuz Cuma [/QUOTE]

1. perican55 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTİ

2. ilknur46 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

3. ademelmas33 -> 193 okunacak

4. yedinoktabes -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

5. Hellowomen -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

6. Kelebekcim - > 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

7. Nara87 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

8. DeryaDeniz28 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

9. MissCherryBlossom -> 198 okunacak , 198 okundu BİTTİ

10. ysmn1096 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

11. özgem81 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

12. nutellanutella -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

13. kocamlaben -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

14. dior34 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

15. Thalix -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

16. DoLmA -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

17. tanemmmmm -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

18. berirem -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

19. .privet37 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

20. InzaR -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

21. melekkegemen1 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

22. aysole -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

23. eymen4545 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…

Bismillahirrahmanirrahim

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza “OL” deyince oluveren Rabbimiz…

Burada bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet Ya Rabbi.

Hiç kimseden merhametini, adaletini esirgemezsin, bize de merhametinle davran güzel Allahım.

Dua eden herkese gönlündekini ver, onlardan razı ol, iki dünyada da onları darda koyma Allahım.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın ruhuna hediye eyledik, kabul eyle Allahım.. Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle Allahım…

Ya Rabbim, bu salavatları duasının kabulü için okuduğumuz MİSSCHERRYY kulunun gönlünün ısınacağı, kariyeri çok iyi olan,ailesinin de razı olacağı, her gün varlığına şükredeceği, iki dünyasını da cennete çevirecek, onu çok sevecek ve onun da seveceği; senin de seveceğin bir eşi en yakın zamanda çıkart Allahım…

İçiyle dışıyla, maddi manevi her özelliğiyle, ailesiyle her şeyiyle içine sindir, yanına yakıştır Ya Rabbim.

Rahmansın, Rahimsin, “OL” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “OL” de güzel Allahım…

İşyerinde başım ciddi şekilde dertte , başımdan bu belanın gitmesi için dua edin bana ne olur. O kadar üzüldüm ve yıprandım ki anlatamam, özelim herkesin gözü önüne döküldü, utancımdan yerin dibindeyim. Bu olayın unutulması ve kazasız belasız atlatmam için dua eder misiniz?
Amin

Okuma başlangıç : 16 Temmuz Çarşamba - Bitiş : 18 Temmuz Cuma

Kizlar bende katilmak isterim

Canım bir tek sen kaldın ne durumdasın ? Yeni listeye de başladık ..

1. perican55 -> 202 okunacak , 152 okundu

3. Tolin -> 202 okunacak

Arkadaşlar Özgem81 arkadaşımız listeden ayrılarak sırasını İnzar arkadaşımıza verdi. İnzar'ın bebeğinde bir sağlık sorunu olma ihtimali var bunun için test yapılacak. Bebeğimizin şifası için okuyoruz. İnzar arkadaş kendisi duasını hazırlayınca duasını güncelleyeceğim.

Okuma başlangıç : 13 Temmuz Pazar - Bitiş : 15 Temmuz Salı

Pericancim basliorum yarin ozgem81 bebegine Allah sifa veren guzel ismi ya şafî ile sifalar versin ins...

1. perican55 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

3. Tolin -> 202 okunacak

Okuma başlangıç : 13 Temmuz Pazar - Bitiş : 15 Temmuz Salı [/QUOTE]

Bismillahirrahmanirrahim

Ya Rabbim, bu salavatları duasının kabulü için okuduğumuz InZaR kulunun bebeğine yapılacak olan testler sonucunda sağlıklı çıkmasını nasip et ve tüm hamileliği boyunca bebeğin sağlıkla gelişimini tamamlayıp organlarında uvzu azalarında eksiklik kusur olmadan sağlıkla dünyaya gelmesini nasip et Allahım… Sen verdin yoktan var ettin senin emanetin o melek. Onu sağlıkla dünyaya getirmesini ve kucağına almasını nasip et. İçine şüphe düşüren durumları olumlulukla hayırla ortadan kaldır feraha erdir Yarabbim.

Duamı senin diğer arkadaşlara yazdığın gibi düzenledim Canım.
Allah hepinizden razı olsun.
Özge arkadaşım gitmiş sırasını vermiş bana ama buna çok üzüldüm içimde ukte kaldı onun gidişi ben böyle bu şekilde bana okunsun istemezdim ama Allahın nasibiymiş. Pericim onun okuduğu diğer dua topiği neresiyse ben de bu bnm testler fln belirlensin onun için okumak istiyorum bana topiği.
söylerimisin özelden.

BU ARADA PERİCİM BENİM LİSTENİN SONUNDAKİ TARİHLERİ YANLIŞ YAZMIŞSIN CANIM BİR ÖNCEKİ ARKADAŞI 18İ DEMİŞTİN BENİMKİNİN 19 AĞUSTOS YADA 20 AĞUSTOSTAN BAŞLATMAN LAZIM SANIRIM KARIŞIKLIK OLDU.

Son düzenleme:
[/QUOTE]

kızlar bitirdim.. aslında bitireli oldu baya ama giremedim nete.. tlfnumda eşimde bayadır onunki garantide oldugunda ksr bakmayın

Cnm benım bır yerde okunan bır duam yok benım dualarımda hep aksılık oldu tamamlanamadı nasip olmadı bı umut burada okunur dıodum buradada sen bebek ıcın ısteyınce nasıpde yok demekkı dııp ayrılma kararı aldım okudugum yer daha once tamamlanmayan topık sonucta orda okuyan arkadaslar oldu onların hakkı bar dıye orayı bırakamadım dvm edıyorum.Allah sanada hayırlı haberler almayı nasıp etsın dıım ....

Canim yaa cok rica ediyorum devam et.bak sira sende iste konu ne tam anlamadim haddim olmadigini dusunmeni istemem.inzarinki bitiyo iste lutfen devam et tam sira sendeyken gitmee..

[/QUOTE]

Canim ben inzar arkadasi okudum bitti..Allah iyi haberler almayi nasip etsin..benim bi arkadasimin hem usg de hem de 2 li testte ense k.nedeni ile problem cikti hatta amniyosentez yapildi ama cok sukur normal cikti amniyo ve bgnlerde bebisini kucagina almayi bekliyo.icini ferah tutsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…