Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

dün akşam 100 u gectım yarına bıter yazmıstı yazdım cnm cvp gelsın yazarım buraya

Temem gülüm ayrıca okuma süresini 2 güne düşürüyom. Hatta ben sınır koymamışken daha erken bitiyodu sanki , böyle nasılsa 3 günüm var diyerek herkes yayı genişletti

Temem gülüm ayrıca okuma süresini 2 güne düşürüyom. Hatta ben sınır koymamışken daha erken bitiyodu sanki , böyle nasılsa 3 günüm var diyerek herkes yayı genişletti
cnm o bırazda farklı yerlerde okumaktanda kaynaklı olmustur malum ramazan ayındayız farklı dualar oluyor cuzler alanlar oluyor bende sayı dustu gun uzadı dıodum ama sonra dusundum galıba ramazandan dolayı düşür cnm ben okurum nutıyede yazarım oda aslında mır mır degıldır serı okur ama ramazan carptı bıraz galıba

Arkadaşlar , bugün kısmetse yeni listeye başlayacağız. Okumalardan ayrılmak isteyen varsa lütfen söylesin. İsteksiz okuma yapılmamalı zannımca. Okuması bitmiş olan ya da gelecek olan fark etmeksizin ayrılmak isteyenler olursa emekleri için teşekkür ederiz !!!

İLKNUR :
ben varım şimdi ne yapmam gerekiyor canım

EMİLY :
bende varim canim :)

ADEMELMAS :
Kizlar bende katilmak isterim

TOLİN :
kızlar elmasta var bende varım daha gelen olur bıraz bekleyelım duzgun lıste yapalım 4444 okuruz ne dersınız?

KELEBEKCİM :
Kızlar beni de alır mısınız sıraya. Birlikte okuyalım...

NARA :
Kizlar ben de varim.beni unutmayin :)

DERYADENİZ :
Ben 140 tane okudum

DOLMA :
perim yeni arkadaşa başlamışız hayırlı uğurlu olsun en kısa zamanda okuyup bildirimi mi yaparım bu arada başta sen ve tüm arkadaşlarıma hayırlı ramazanlar diliyorum :)

BERİREM :
Selın kardeşım allahım hakkında hayırlısını nasıp etsın..222 tane okudum...

ÖZGEM81 :
Nutellada hızını alamayıp 176 adet okumus 6 sını mısscherydenn yada okunayan bır arkadastan dusersın perım Allah kabul etsın opuyorum

NUTELLA :
Arkadaşlar ben 170 yerine 176 okumuşum dalgınlıkla🙈
Okumayan biri 6 eksik okuyabilir mi?

DİOR :
Okudum Allah kabul etsin ..

KOCAMLABEN :
Canim 170 okudum ozleme niyetledim. Pazartesine kadar giremiyorum. Haberin ola:))

YAĞMURLU :
Canim.son gunumuz ne zamandi. Ben kumbara yapayim en.iyisi en.azindan listenin.ilerlemesi icin.katkida bulunurum.sonradan.

TANEM :
Mischerry arkadasımın 14 tanesını okudum. 170 i de bu aksam bitiriyorum Allahın izniyle

YSMN :
Canım bende okudum bitti rabbim kabul etsin arkadaşımızın niyetini inşallah

PRİVET :
Canim bende kaptirmisim 190 tane okudum.okumayan arkafasin yerine 20 okudum say istersen.ozlem arkadasimizin dilegini rabbim kabul eder insallah..herkese iyi aksamlar..

İNZAR :

S.a arkadaşlar.

MELEKEGEMEN :
100 okudum akşam bildiririm canm

CUMAGÜNÜ :
Benide listeye ekleyebilirsiniz bayanlar . Cok güzel bir paylasım bu

AYSOLE :
kızlar merhaba. hayırlısıyla tum dualarımız kabul olsun inşallah. :13:geç kalmadım dimi :18: beni de alın aranıza

Kuzu muhakkak etkileyen etmenler var da çok afedersin artık ciddi ciddi sinirleniyom yani burda bi tarafımızı yırtıyoz yardım steyen olursa yardımcı olalım diye nete giremeyene telimi dağıtıyom bunca şeye rağmen hala tık olmayınca atlatıyom bende bacım yani

Bu arada yağmurludan 100 adet tefriciye kaldıydı paylaşalım da bitsin artık o da ..

Ben devam etmek istiyorum 🌺

ben varım canım başlayalım inşalah

Tamam gülüm , sana şimdi 10 tefriciye versem yagmurlunun yerine okur musun gülüm ? Bu derya arkadaşımızın niyeti için ?

tamam canım aksam okurum

yagmurlu arkadasımız bıtıremedı onun yerıne okuyorum dımı derya arkadaşımın nıyetı ıcın oructan dolayı ıdrak edemıyorum pek derya arkadasımız nıyetını soyledı mı bulamadım yoksa okuyup derya arkadasımın hayırlı nıyetı olsun ınsalah desem olur mu kafa gıttı

Son düzenleme:

çok haklısın cok hak verıyorum kuzucum ama yanı yapacak bıse yok dıger tarafta sıra bende bılıosun ıkı gundur 3 kısı dondu bırı sensın bırıde kelebek bu seferde nasıp olmazsa cıkıcam zaten lıstelerden içim karardı ne bılıyım ben anlamıyorum artık bu kadar basbas bagrınıyoruz sonucta dua kımseye zorla gel oku denmez ısteyen kalır istemeyen yavaşlatmasın cıksın sırada dunya ınsan var yanı ben 50 sını alıyım

Yok çıkma gülüm ya o kadar okudun ettin senin sıran gelmeden asla çıkarmam seni bilesin. Senin okumanı yaparız sonra çıkmak istersen tamam onca emeğin var burda.

Tatlım 30 al sen , 30 kelebeğe 30 da ben alıcam. 10 da aysole aldı

Tamam gülüm kaldı 90 onu da biz paylaşalım.

Hanımlaaaaaar , yagmurludan kalma nur topu gibi 90 tefrciyemiz var haydin paylaşalım da bitsin gaaaari :26:

derya arkadasımız nıyetını soyledı mı bulamadım yoksa okuyup derya arkadasımın hayırlı nıyetı olsun ınsalah desem olur mu kafa gıttı oruç malum

tamam cnm 30 u yazarım bıtınce

Kuzum kıyamam yaaa bu nikotin ve tein eksikliği inan beni de çok fena yapıyo Ama doğru anlamışsın bebem. Derya arkadaşımın gönlündeki niyetine göre niyet et sen. Buu liste var ya hani orda da duası yazıyo deryamızın bitince de iftardan sonra dinç kafayla 1 kez okursun niyetini

Devam tabi canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…