Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

1. perican55 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

2. ilknur46 -> 170 okunacak

3. Emily_bostonci -> 170 okunacak

4. ademelmas33 -> 170 okunacak

5. tolin ->170 okunacak

6. yedinoktabes -> 170 okunacak , 20 okundu

7. Hellowomen -> 170 okunacak

8. Kelebekcim - > 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

9. Nara87 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

10. DeryaDeniz28 -> 194 okunacak , 124 okundu

11. MissCherryBlossom -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

12. DoLmA -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

13. ysmn1096 -> 170 okunacak

14. özgem81 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

15. nutellanutella -> 170 okunacak

16. kocamlaben -> 170 okunacak

17. dior34 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

18. Thalix -> 170 okunacak

19. yagmurlu_ist -> 170 okunacak

20. tanemmmmm -> 170 okunacak

21. berirem -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

22.privet37 -> 170 okunacak

23. InzaR -> 170 okunacak

24. melekkegemen1 -> 170 okunacak

25. mariposa22 -> 170 okunacak , 100 okundu

26. cumagunu -> 170 okunacak

Okunan : 1604 Kalan : 2840

Bismillahirrahmanir rahim estegfirullah, estegfirullah, estegfirullah, Allahumme salí ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed. Rahman ve Rahim olan Allahım sen Dilruba kulun için hakkında hayırlı olanı nasib et .Mutlu, huzurlu ,sevgi,sayqi ve dostluq gibi kalıcı uyumlu es nasib et. Zorlu, sıkıntılı, üzüntülü anlarında ve her yol ayrımında kulunu sensiz burakma Ya Rabbim. Kendinden başka kimseye muhtaç etme Ya Rabbim. Dilruba kulunun seveceyi ve sevileceyi gönlünün güzelliği yüzüne yansimis merhametli, anlayışlı, iletisimli kuvvetli cömert, kültürlü aileye sahip maddi ve menevi zenginliklerle donanmis seni seven ve senin de sevdiyin kullarindan olan bir es çıkar karşısına. Sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasib et Dilruba kuluna. Bilerek ve bilmeden erdiği gunahlarini bagisla Ya Rabbim. Abisinin hayirli iş bulmasna mutlu yuvaya sahib olmasina yardim et Ya Rabbim.Buradaki tüm bekar ve evli kardeşlerimin de gönlündeki dualarını kabul et. Tüm kullarinin anne ve babalarını koru onlara can sağlığı ver Ya Rabbim.Amin.Amin.Amin. Allahumme salí ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

NOT 1: Misscherry arkadaşımız 10 gün tatile çıkacağı için onun okumasını aramızda pay edeceğiz kendisiyle iletişim kuramayacağız tatilde olacağı için. Onun payından kim ne kadar almak isterse bildirsin sayıyı size bırakıyorum.

NOT 2: Mariposa22 ' de işle ilgili beklediği bir gelişme yaşamış ve 20 gün aramızda olamayacak. Daha sonra kısmetse aramıza dönecek. Şimdilik onu listeden çıkarıyorum geldiğinde tekrar eklerim ve onun bu listedeki payı da bizlere kaldı arkadaşlar malesef

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Okuma başlangıç : 6 Temmuz Pazar - Bitiş : 9 Temmuz Çarşamba[/QUOTE]

canım ben 170 tane Dilruba arkadasımız ıcın okudum..

kızlar merhaba. hayırlısıyla tum dualarımız kabul olsun inşallah. :13:geç kalmadım dimi :18: beni de alın aranıza :KK16:

Kuzum ben aktifim genelde ama insanlik hali sen her duruma karsi yaz numarani birsey olur giremezsem ordan yazarim sana. Ama her gun goz atiyorum ben sayfaya. Bitirince yazarim diye ses etmedim dun:)

Zaten Allah biliyo ya icimden son gun donerim bitse de bitmese de bekleyecez nasil olsa yaridan fazlasi duruyodur listenin dedim cunku artik yavasladik ya baya oyle hissettim. Gercekten de oyleymis zaten oglene kadar bitirip donerim Allahin izniyle. Rabbim kabul etsin dualarimizi bu mubarek ayda. Hayirli ramazanlar

Evet malesef yavaşladık yaa :KK14:

Canım bende okudum bitti. Allah kabul etsin
Aminnn :KK16:
canım eksik var mı??

Şuan yok gülüm dior aldı son açığımızı

Son aldığım 70 taneyi okudum kızlar. Rabbim arkadaşımızın gönlünün muradını versin inşAllah ..

Allah razı olsun gülüüüüüm :KK16:

Pericim nasılsın?

Ben 200 e tamamladım Dılruba ıcın nıyetledıgım duamı, kalanı da listeden cıkana ılave edersın canım benım.Inşallah lısteyı karıstırmamışımdır.:KK16:

İyiyim balım seni sormalı ? Sadece nikotin ve tein krizine girmemek için direniyom :KK9:
Kuzu listeden çıkan arkadaşın okuması tamamlandı seninkini bi arkadaşa ekliyom ben gülüm ?

Pericim. Şimdi gördüm. Kaç tane eksik kaldı.

Şimdilik yok gibi kuzum

kızlar merhaba. hayırlısıyla tum dualarımız kabul olsun inşallah. :13:geç kalmadım dimi :18: beni de alın aranıza :KK16:

Merhaba geç kalmadınız sizi diğer listeye ekleriz. Ama düzenli bildirimde bulunmalısınız çünkü payınıza düşen sayıyı okuyup okumadığınızı bilmemiz gerek

2. ilknur46 -> 170 okunacak , 50 okundu

5. tolin ->170 okunacak

6. yedinoktabes -> 170 okunacak , 20 okundu

7. Hellowomen -> 170 okunacak

10. DeryaDeniz28 -> 194 okunacak , 194 okundu BİTTİ

13. ysmn1096 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

16. kocamlaben -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

18. Thalix -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

19. yagmurlu_ist -> 170 okunacak

20. tanemmmmm -> 170 okunacak

22.privet37 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

25. mariposa22 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

26. cumagunu -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

Okunan : 2644 Kalan : 1800

Bismillahirrahmanir rahim estegfirullah, estegfirullah, estegfirullah, Allahumme salí ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed. Rahman ve Rahim olan Allahım sen Dilruba kulun için hakkında hayırlı olanı nasib et .Mutlu, huzurlu ,sevgi,sayqi ve dostluq gibi kalıcı uyumlu es nasib et. Zorlu, sıkıntılı, üzüntülü anlarında ve her yol ayrımında kulunu sensiz burakma Ya Rabbim. Kendinden başka kimseye muhtaç etme Ya Rabbim. Dilruba kulunun seveceyi ve sevileceyi gönlünün güzelliği yüzüne yansimis merhametli, anlayışlı, iletisimli kuvvetli cömert, kültürlü aileye sahip maddi ve menevi zenginliklerle donanmis seni seven ve senin de sevdiyin kullarindan olan bir es çıkar karşısına. Sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasib et Dilruba kuluna. Bilerek ve bilmeden erdiği gunahlarini bagisla Ya Rabbim. Abisinin hayirli iş bulmasna mutlu yuvaya sahib olmasina yardim et Ya Rabbim.Buradaki tüm bekar ve evli kardeşlerimin de gönlündeki dualarını kabul et. Tüm kullarinin anne ve babalarını koru onlara can sağlığı ver Ya Rabbim.Amin.Amin.Amin. Allahumme salí ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

NOT 1: Misscherry arkadaşımız 10 gün tatile çıkacağı için onun okumasını aramızda pay edeceğiz kendisiyle iletişim kuramayacağız tatilde olacağı için. Onun payından kim ne kadar almak isterse bildirsin sayıyı size bırakıyorum.

NOT 2: Mariposa22 ' de işle ilgili beklediği bir gelişme yaşamış ve 20 gün aramızda olamayacak. Daha sonra kısmetse aramıza dönecek. Şimdilik onu listeden çıkarıyorum geldiğinde tekrar eklerim ve onun bu listedeki payı da bizlere kaldı arkadaşlar malesef

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.[/QUOTE]

Okuma başlangıç : 6 Temmuz Pazar - Bitiş : 9 Temmuz Çarşamba

Son düzenleme:
Merhaba geç kalmadınız sizi diğer listeye ekleriz. Ama düzenli bildirimde bulunmalısınız çünkü payınıza düşen sayıyı okuyup okumadığınızı bilmemiz gerek[/QUOTE]

akşamları ınternete gıremem ama gunduzlerı sabah 8 den 6 ya kadar net başındayım bana kaç tane okuyacagımı soylersınız akşam okur bıtırır sabah haber ederim allahın ıznıyle

bende varim canim :)

kızlar elmasta var bende varım daha gelen olur bıraz bekleyelım duzgun lıste yapalım 4444 okuruz ne dersınız?:KK28:

Arkadaşlar ben 170 yerine 176 okumuşum dalgınlıkla��
Okumayan biri 6 eksik okuyabilir mi?

Canim.son gunumuz ne zamandi. Ben kumbara yapayim en.iyisi en.azindan listenin.ilerlemesi icin.katkida bulunurum.sonradan.

Mischerry arkadasımın 14 tanesını okudum. 170 i de bu aksam bitiriyorum Allahın izniyle

S.a arkadaşlar.

100 okudum akşam bildiririm canm

Hanımlar ne durumdayız ? Yardım isteyeniniz var mı bacılar ?

Son düzenleme:
Merhaba geç kalmadınız sizi diğer listeye ekleriz. Ama düzenli bildirimde bulunmalısınız çünkü payınıza düşen sayıyı okuyup okumadığınızı bilmemiz gerek

akşamları ınternete gıremem ama gunduzlerı sabah 8 den 6 ya kadar net başındayım bana kaç tane okuyacagımı soylersınız akşam okur bıtırır sabah haber ederim allahın ıznıyle[/QUOTE]

Oh oh süper o zaman gülüm. İstersen şöyle yap canım şimdiden mesela sayısız niyetsiz okumaya başla. Yani dua kumbarası yap. Sonra ihtiyacımız olursa ya da kendi okumalarında halihazırdaki kumbaradaki dualarını niyetleyip kullanırsın senin için de kolaylık olur. İnşallah anlatabilmişimdir beynim ecük uyuşmaya başladı da :KK9:

Aksam haber veririm canm bitmek uzerede okumam

Tamam tatlım haber bekliciğim :KK23:

Okudum Pericim Allah kabul etsin
Ben listeden cikayim internet olmayan bi yere gidicem 1 ay filan kalicam

Hadi yaaa çıkmasan da şöyle yapsak , senin sıranı biraz daha alt sıralardaki biriyle değişelim. Sana telefonumu vereyim telden ben sana haber ederim ne kadar okucan falan filan ne dersin ?

Son düzenleme:
Hadi yaaa çıkmasan da şöyle yapsak , senin sıranı biraz daha alt sıralardaki biriyle değişelim. Sana telefonumu vereyim telden ben sana haber ederim ne kadar okucan falan filan ne dersin ?

Hmm canim o zaman dursun orda internet yoktu ama üst kattakilerin sifresi falan yoktu girebiliyodum arada tabi bu dedigim ki$indi . $imdi bilmiyorum adam sifre koyduysa giremem .
Senin tel bende dursun o zaman benim siramda dursun yerinde eger adam sifre koymussa söylerim sana canim haberle$iriz

1. perican55 -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

2. ilknur46 -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

3. Emily_bostonci -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

4. ademelmas33 -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

5. tolin ->177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

6. yedinoktabes -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

7. Hellowomen -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

8. Kelebekcim - > 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

9. Nara87 -> 196 okunacak , 196 okundu BİTTİ

10. DeryaDeniz28 -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

11. MissCherryBlossom -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

12. DoLmA -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

13. berirem -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

14. özgem81 -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

15. nutellanutella -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

16. kocamlaben -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

17. dior34 -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

18. Thalix -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

19. yagmurlu_ist -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

20. tanemmmmm -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

21. ysmn1096 -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

22.privet37 -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

23. InzaR -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

24. melekkegemen1 -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

25. mariposa22 -> 177 okunacak , 177 okundu BİTTİ

Okunan : 4444 Kalan : 0

Bismillahirrahmannirrahim Estağfirullah, Estağfirullah, Estağfirullah,Elhamdülillah, Allahümme Sali Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed, Affeder Günahı Alemin Padişahı Allah.Yüreklerin Felahı Allah..İşit Allahım Derdimizi,Ahlarımızı Rahmeyle, Bağışla Günahlarımızı Hayr Eyle Hem Akşam Hem Sabahlarımızı.ul Sen Bizim Kusurlarımızı Affeyle.allahim her zaman NARA87nin dualarini kabul etdin.sukurler olsun.Ya Erhamerrahim Olan Allahım Sen Nara87 Kuluna Onu Çok Sevecek,Merhametli,Çalışkan,Namuslu Evine ve Eşine Sadakat Gösterebilecek,Doğacak Çocuklarına İyi Baba Olabilecek Okumuş Ve Güzel Bir Mesleği Olan ,Evliliğe Hazır, Maddi Ve Maneven Durumu İyi,Kalbinin Güzelliği Yüzüne Vurmuş Ahlaklı,Namazlı ,Ailesinin Seveceği Ve Onun Ailesininde nara87ni Çok Sevip İsteyeceği Senin Razı Olacağın Hayırlı Kulunla Ömür Boyu Huzur Ve Sağlık Dolu Yuva Kurmasını Tez Zamanda Nasip Et.Birbirlerini Bulmaları İçin Varsa Aralarındaki Engelleri Kaldır.Birbirlerine Yakınlaştırıp Akıllarına Düşür.Tanışmalarına Vesile Olabileceklerin Akıllarına Düşür Rabbim.Bahtını Kısmetini Aç İşlerini Kolaylaştır.bu zamana kimi yasadiqi butun sikintilari unutdurub hayet etdiyi aileni ona kismet eyle. Sağlık Ve Huzur Ver Rabbim .Gönlündeki Duaları Kabul Et.. Ailelerin de birbiriyle anlaşacağı hayırlı bir evlilik nasip eyle Allahım…o insan da nara87ın anne-babasına tek damat deyıl hem de bır ogul olsun onları anne baba gozunde gorup sevsın, aynı zamanda boyu 180*dan yuksek olsun,nara87 arkadaşımızın dualarını kabul eyle…Ve Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım…Amin…Amin…Amin…Dualarımızı günahsız gönüllerin duası gibi kabul eyle Allahım…nara87nin annesinin dualrini esit ona nene olmayi onlari oynatmayi boyutmeyi kismet eyle (Arkadaslar aslında aklımda kalbımde sadece uzaktan gorup beyendıyım bırı var, amma o ınsan benı fark etmıyor. yanı onun gıbı bır ınsan ıstıyorum hayırlısı ıse rabbım benım onunla kovusmama sebep salsın, hayırsızsa onun kimi boylu yakisikli xarakterli hayırlı bır ınsanla karsılasdırsın. kisasi rebbim kalbimdeki insani biliyor)
Duamı Ulu Kabede Yapılan Dualardan Eyleyip Peygamber Efendimizin (SAV) Hürmetine Kabul Et Rabbim.Benim Ve Diğer Dua Kardeşleriminde Dualarını Tez Vakitte Kabul Et Rabbim..Biz İstiyoruz Veren Sensin Ya Rabbim Sonsuz Lütfunla Kabul Et Dualarımızı.Hayr Eyle Hem Akşam Hem Sabahlarımızı
Allahümme Sali Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed ..Amin....El-Fatiha....Amin.Amin.Amin!

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Okuma başlangıç : 2 Temmuz Çarşamba - Bitiş : 5 Temmuz Cumartesi

Canım okuman bitti şükür , Allahım kabul etsin inşallah. duanın kabulü için 92 adet ya evvel ya mücib çekersen iyi olur gülüm :KK16:

92 adet ya evvel sonra da ya evvel 92 adet ya mucub seklinde yoksa 92 adet a evvel ya mücib seklinde yani ayni zamanda?

2. ilknur46 -> 170 okunacak , 50 okundu

5. tolin ->170 okunacak

6. yedinoktabes -> 170 okunacak , 95 okundu

7. Hellowomen -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

10. DeryaDeniz28 -> 194 okunacak , 194 okundu BİTTİ

13. ysmn1096 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

16. kocamlaben -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

18. Thalix -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

19. yagmurlu_ist -> 170 okunacak , 50 okundu

20. tanemmmmm -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

22.privet37 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

25. mariposa22 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

26. cumagunu -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

Okunan : 3109 Kalan : 1335

Okuma başlangıç : 6 Temmuz Pazar - Bitiş : 9 Temmuz Çarşamba

Son düzenleme:
X