Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

evet canım fenayım su an tamam canım ben cıkıyorum sımdı yarın gorusuruz ıyı ıftarlar

1. perican55 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

2. ilknur46 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

3. Emily_bostonci -> 170 okunacak

4. ademelmas33 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

5. tolin ->170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

6. yedinoktabes -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

7. Hellowomen -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

8. Kelebekcim - > 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

9. Nara87 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

10. DeryaDeniz28 -> 194 okunacak , 194 okundu BİTTİ

11. MissCherryBlossom -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

12. DoLmA -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

13. ysmn1096 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

14. özgem81 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

15. nutellanutella -> 170 okunacak

16. kocamlaben -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

17. dior34 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

18. Thalix -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

19. yagmurlu_ist -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

20. tanemmmmm -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

21. berirem -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

22.privet37 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

23. InzaR -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

24. melekkegemen1 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

25. mariposa22 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

26. cumagunu -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

Okunan : 3814 Kalan : 630

Bismillahirrahmanir rahim estegfirullah, estegfirullah, estegfirullah, Allahumme salí ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed. Rahman ve Rahim olan Allahım sen Dilruba kulun için hakkında hayırlı olanı nasib et .Mutlu, huzurlu ,sevgi,sayqi ve dostluq gibi kalıcı uyumlu es nasib et. Zorlu, sıkıntılı, üzüntülü anlarında ve her yol ayrımında kulunu sensiz burakma Ya Rabbim. Kendinden başka kimseye muhtaç etme Ya Rabbim. Dilruba kulunun seveceyi ve sevileceyi gönlünün güzelliği yüzüne yansimis merhametli, anlayışlı, iletisimli kuvvetli cömert, kültürlü aileye sahip maddi ve menevi zenginliklerle donanmis seni seven ve senin de sevdiyin kullarindan olan bir es çıkar karşısına. Sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasib et Dilruba kuluna. Bilerek ve bilmeden erdiği gunahlarini bagisla Ya Rabbim. Abisinin hayirli iş bulmasna mutlu yuvaya sahib olmasina yardim et Ya Rabbim.Buradaki tüm bekar ve evli kardeşlerimin de gönlündeki dualarını kabul et. Tüm kullarinin anne ve babalarını koru onlara can sağlığı ver Ya Rabbim.Amin.Amin.Amin. Allahumme salí ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

NOT 1: Misscherry arkadaşımız 10 gün tatile çıkacağı için onun okumasını aramızda pay edeceğiz kendisiyle iletişim kuramayacağız tatilde olacağı için. Onun payından kim ne kadar almak isterse bildirsin sayıyı size bırakıyorum.

NOT 2: Mariposa22 ' de işle ilgili beklediği bir gelişme yaşamış ve 20 gün aramızda olamayacak. Daha sonra kısmetse aramıza dönecek. Şimdilik onu listeden çıkarıyorum geldiğinde tekrar eklerim ve onun bu listedeki payı da bizlere kaldı arkadaşlar malesef

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Okuma başlangıç : 6 Temmuz Pazar - Bitiş : 9 Temmuz Çarşamba

Son düzenleme:

Tamam gülüm 10 adet tefriciyeni unutma emi canım okundu saycam seni

nutellada okudu bıtırdı Allah kabul etsin cnm

1. perican55 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

2. ilknur46 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

3. Emily_bostonci -> 170 okunacak

4. ademelmas33 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

5. tolin ->170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

6. yedinoktabes -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

7. Hellowomen -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

8. Kelebekcim - > 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

9. Nara87 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

10. DeryaDeniz28 -> 194 okunacak , 194 okundu BİTTİ

11. MissCherryBlossom -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

12. DoLmA -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

13. ysmn1096 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

14. özgem81 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

15. nutellanutella -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

16. kocamlaben -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

17. dior34 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

18. Thalix -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

19. yagmurlu_ist -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

20. tanemmmmm -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

21. berirem -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

22.privet37 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

23. InzaR -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

24. melekkegemen1 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

25. mariposa22 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

26. cumagunu -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

Okunan : 4274 Kalan : 170

Bismillahirrahmanir rahim estegfirullah, estegfirullah, estegfirullah, Allahumme salí ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed. Rahman ve Rahim olan Allahım sen Dilruba kulun için hakkında hayırlı olanı nasib et .Mutlu, huzurlu ,sevgi,sayqi ve dostluq gibi kalıcı uyumlu es nasib et. Zorlu, sıkıntılı, üzüntülü anlarında ve her yol ayrımında kulunu sensiz burakma Ya Rabbim. Kendinden başka kimseye muhtaç etme Ya Rabbim. Dilruba kulunun seveceyi ve sevileceyi gönlünün güzelliği yüzüne yansimis merhametli, anlayışlı, iletisimli kuvvetli cömert, kültürlü aileye sahip maddi ve menevi zenginliklerle donanmis seni seven ve senin de sevdiyin kullarindan olan bir es çıkar karşısına. Sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasib et Dilruba kuluna. Bilerek ve bilmeden erdiği gunahlarini bagisla Ya Rabbim. Abisinin hayirli iş bulmasna mutlu yuvaya sahib olmasina yardim et Ya Rabbim.Buradaki tüm bekar ve evli kardeşlerimin de gönlündeki dualarını kabul et. Tüm kullarinin anne ve babalarını koru onlara can sağlığı ver Ya Rabbim.Amin.Amin.Amin. Allahumme salí ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

NOT 1: Misscherry arkadaşımız 10 gün tatile çıkacağı için onun okumasını aramızda pay edeceğiz kendisiyle iletişim kuramayacağız tatilde olacağı için. Onun payından kim ne kadar almak isterse bildirsin sayıyı size bırakıyorum.

NOT 2: Mariposa22 ' de işle ilgili beklediği bir gelişme yaşamış ve 20 gün aramızda olamayacak. Daha sonra kısmetse aramıza dönecek. Şimdilik onu listeden çıkarıyorum geldiğinde tekrar eklerim ve onun bu listedeki payı da bizlere kaldı arkadaşlar malesef

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Okuma başlangıç : 6 Temmuz Pazar - Bitiş : 9 Temmuz Çarşamba

Cumagunu kumbaranda tefriciyen var mııı :26::26:

Daima olucak , dilimiz boş durmasın , zırva şeylerle beynimizi meşgul etmeyelim inş . Özellikle bu günlerde Göğün açık kapıları geçmesini bilelim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

1. perican55 -> 189 okunacak

2. ilknur46 -> 185 okunacak

3. Emily_bostonci -> 185 okunacak

4. ademelmas33 -> 185 okunacak

5. tolin -> 185 okunacak

6. yedinoktabes -> 185 okunacak

7. Hellowomen -> 185 okunacak

8. Kelebekcim - > 185 okunacak

9. Nara87 -> 185 okunacak

10. DeryaDeniz28 -> 185 okunacak

11. MissCherryBlossom -> Cherry’nin okumasını herkese eşit olarak pay ettim böylesi daha düzenli olur.

12. yagmurlu_ist -> Arkadaşımız 2 haftalık iş eğitimi var okumasını eşit pay ettim.

13. ysmn1096 -> 185 okunacak

14. özgem81 -> 185 okunacak

15. nutellanutella -> 185 okunacak

16. kocamlaben -> 185 okunacak

17. dior34 -> 185 okunacak

18. Thalix -> 185 okunacak

19. DoLmA -> 185 okunacak

20. tanemmmmm -> 185 okunacak

21. berirem -> 185 okunacak

22.privet37 -> 185 okunacak

23. InzaR -> 185 okunacak

24. melekkegemen1 -> 185 okunacak

25. . cumagunu -> 185 okunacak

26. aysole -> 185 okunacak

Okunan : 0 Kalan : 4444

Arkadaşlar yagmurlu_ist 'in eş ticaretle uğraşıyor ve işler yolunda gitmediğinden icralık oldular. İcradan borçlardan kurtulup işlerin yolunda gitmesi için dua ediyoruz. Kaba taslak duasını yazdım yağmur arkadaşımız duasını toparladığında tekrar güncellicem duasını.

Okuma başlangıç : 9 Temmuz Çarşamba - Bitiş : 11 Temmuz Cuma

Son düzenleme:
Arkadaşlar yeni listemiz hazırdır yagmurlu_ist için okuyoruz. Okumaları 2 güne indirdim nasılsa yine 3-4 güne sarkacak

İLKNUR :
ben varım şimdi ne yapmam gerekiyor canım

EMİLY :
bende varim canim :)

ADEMELMAS :
Kizlar bende katilmak isterim

TOLİN :
kızlar elmasta var bende varım daha gelen olur bıraz bekleyelım duzgun lıste yapalım 4444 okuruz ne dersınız?

KELEBEKCİM :
Kızlar beni de alır mısınız sıraya. Birlikte okuyalım...

NARA :
Kizlar ben de varim.beni unutmayin :)

DERYADENİZ :
Ben 140 tane okudum

DOLMA :
perim yeni arkadaşa başlamışız hayırlı uğurlu olsun en kısa zamanda okuyup bildirimi mi yaparım bu arada başta sen ve tüm arkadaşlarıma hayırlı ramazanlar diliyorum :)

BERİREM :
Selın kardeşım allahım hakkında hayırlısını nasıp etsın..222 tane okudum...

ÖZGEM81 :
Nutellada hızını alamayıp 176 adet okumus 6 sını mısscherydenn yada okunayan bır arkadastan dusersın perım Allah kabul etsın opuyorum

NUTELLA :
Arkadaşlar ben 170 yerine 176 okumuşum dalgınlıkla🙈
Okumayan biri 6 eksik okuyabilir mi?

DİOR :
Okudum Allah kabul etsin ..

KOCAMLABEN :
Canim 170 okudum ozleme niyetledim. Pazartesine kadar giremiyorum. Haberin ola:))

THALİX .

YAĞMURLU :
Canim.son gunumuz ne zamandi. Ben kumbara yapayim en.iyisi en.azindan listenin.ilerlemesi icin.katkida bulunurum.sonradan.

TANEM :
Mischerry arkadasımın 14 tanesını okudum. 170 i de bu aksam bitiriyorum Allahın izniyle

YSMN :
Canım bende okudum bitti rabbim kabul etsin arkadaşımızın niyetini inşallah

PRİVET :
Canim bende kaptirmisim 190 tane okudum.okumayan arkafasin yerine 20 okudum say istersen.ozlem arkadasimizin dilegini rabbim kabul eder insallah..herkese iyi aksamlar..

İNZAR :

S.a arkadaşlar.

MELEKEGEMEN :
100 okudum akşam bildiririm canm

CUMAGÜNÜ :
Benide listeye ekleyebilirsiniz bayanlar . Cok güzel bir paylasım bu

AYSOLE :
kızlar merhaba. hayırlısıyla tum dualarımız kabul olsun inşallah. :13:geç kalmadım dimi :18: beni de alın aranıza

Son düzenleme:
tamamdır cnm nutıye bırzdan hbr vercem bıtınce yazarız

Arkadaşlar tekrar merhaba. Bu sıralar sizleri sık sık rahatsız ediyorum farkındayım hakkınızı helal edin. Yedinoktabes arkadaşımızın sevdiği yakın bir arkadaşı malesef ki kanser hastasıymış ve 1 yıldır hastanede tedavi görmekte. Aynı zamanda bu süreçte de malesef eşiyle boşanmışlar. Arkadaşımız hem psikolojik hem de sağlık açısından kötü durumda Allah evlerden uzak etsin

Uzun lafın kısası , bu topicten ayrı olarak yedinoktabes ile hasta olan Onur arkadaşımız için tefriciye okuyacağız. Tefriciye haricinde de ''ya şafi ya kafi ya muafi '' ve kişiyi ipten alan dua olarak bilinen 16.641 ya latif esma-i şerif okuyacağız.
Sizlerden ricamız siz de okumamıza vaktiniz doğrultusunda katkıda bulunur musunuz ? Kimler ne kadar ne okursa.
Hatırlarsanız Kelebekcim arkadaşımız da kuzeni Alper için okumuştu ve şükür iyi haberini almıştık. Ne olur Onur arkadaşımıza da destek olalım.
Onur için ayrı bir topic açtım bacılar buyrun bekliyorum.

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=735053

İLKNUR :
ben varım şimdi ne yapmam gerekiyor canım

EMİLY :
bende varim canim :)

ADEMELMAS :
Kizlar bende katilmak isterim

TOLİN :
kızlar elmasta var bende varım daha gelen olur bıraz bekleyelım duzgun lıste yapalım 4444 okuruz ne dersınız?

KELEBEKCİM :
Kızlar beni de alır mısınız sıraya. Birlikte okuyalım...

NARA :
Kizlar ben de varim.beni unutmayin :)

DERYADENİZ :
Ben 140 tane okudum

DOLMA :
perim yeni arkadaşa başlamışız hayırlı uğurlu olsun en kısa zamanda okuyup bildirimi mi yaparım bu arada başta sen ve tüm arkadaşlarıma hayırlı ramazanlar diliyorum :)

BERİREM :
Selın kardeşım allahım hakkında hayırlısını nasıp etsın..222 tane okudum...

ÖZGEM81 :
Nutellada hızını alamayıp 176 adet okumus 6 sını mısscherydenn yada okunayan bır arkadastan dusersın perım Allah kabul etsın opuyorum

NUTELLA :
Arkadaşlar ben 170 yerine 176 okumuşum dalgınlıkla��
Okumayan biri 6 eksik okuyabilir mi?

DİOR :
Okudum Allah kabul etsin ..

KOCAMLABEN :
Canim 170 okudum ozleme niyetledim. Pazartesine kadar giremiyorum. Haberin ola:))

THALİX .

YAĞMURLU :
Canim.son gunumuz ne zamandi. Ben kumbara yapayim en.iyisi en.azindan listenin.ilerlemesi icin.katkida bulunurum.sonradan.

TANEM :
Mischerry arkadasımın 14 tanesını okudum. 170 i de bu aksam bitiriyorum Allahın izniyle

YSMN :
Canım bende okudum bitti rabbim kabul etsin arkadaşımızın niyetini inşallah

PRİVET :
Canim bende kaptirmisim 190 tane okudum.okumayan arkafasin yerine 20 okudum say istersen.ozlem arkadasimizin dilegini rabbim kabul eder insallah..herkese iyi aksamlar..

İNZAR :

S.a arkadaşlar.

MELEKEGEMEN :
100 okudum akşam bildiririm canm

CUMAGÜNÜ :
Benide listeye ekleyebilirsiniz bayanlar . Cok güzel bir paylasım bu

AYSOLE :
kızlar merhaba. hayırlısıyla tum dualarımız kabul olsun inşallah. :13:geç kalmadım dimi :18: beni de alın aranıza

Son düzenleme:
kuzum onu ayrı bır topıktemı acsak lınkını atarız burdanda baska goren arkadaşlardanda katkı sağlayan olur buradakı duamı ve lılrubanın lıstesını tamamlayınca bende elımden geldiğince katkıda bulunurum Allah şifa versin tez zamanda

Aynı şeyi ben de düşündüm açıkçası ama bir yandan da katılım olmaz diye de korkuyorum :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…