Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

Arkadaşlar merhaba

yagmurlu_ist arkadaşımız bir işe başlamış çok şükür ve 2 hafta yoğun bir eğitim döneminde olacak. Bu okumamızda payından 50 adet okumuş ve 120 adeti kaldı aramızda paylaşabilir miyiz ?

siz 35 okuduktan sonra kac eksik kaldi?

canım eksik var mı??

kızlar merhaba. hayırlısıyla tum dualarımız kabul olsun inşallah. :13:geç kalmadım dimi :18: beni de alın aranıza

Pericim. Şimdi gördüm. Kaç tane eksik kaldı.

Son düzenleme:
1. perican55 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

2. ilknur46 -> 170 okunacak , 50 okundu

3. Emily_bostonci -> 170 okunacak

4. ademelmas33 -> 170 okunacak

5. tolin ->170 okunacak

6. yedinoktabes -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

7. Hellowomen -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

8. Kelebekcim - > 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

9. Nara87 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

10. DeryaDeniz28 -> 194 okunacak , 194 okundu BİTTİ

11. MissCherryBlossom -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

12. DoLmA -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

13. ysmn1096 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

14. özgem81 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

15. nutellanutella -> 170 okunacak

16. kocamlaben -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

17. dior34 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

18. Thalix -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

19. yagmurlu_ist -> 170 okunacak , 70 okundu

20. tanemmmmm -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

21. berirem -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

22.privet37 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

23. InzaR -> 170 okunacak

24. melekkegemen1 -> 170 okunacak

25. mariposa22 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

26. cumagunu -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

Okunan : 3204 Kalan : 1240

Bismillahirrahmanir rahim estegfirullah, estegfirullah, estegfirullah, Allahumme salí ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed. Rahman ve Rahim olan Allahım sen Dilruba kulun için hakkında hayırlı olanı nasib et .Mutlu, huzurlu ,sevgi,sayqi ve dostluq gibi kalıcı uyumlu es nasib et. Zorlu, sıkıntılı, üzüntülü anlarında ve her yol ayrımında kulunu sensiz burakma Ya Rabbim. Kendinden başka kimseye muhtaç etme Ya Rabbim. Dilruba kulunun seveceyi ve sevileceyi gönlünün güzelliği yüzüne yansimis merhametli, anlayışlı, iletisimli kuvvetli cömert, kültürlü aileye sahip maddi ve menevi zenginliklerle donanmis seni seven ve senin de sevdiyin kullarindan olan bir es çıkar karşısına. Sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasib et Dilruba kuluna. Bilerek ve bilmeden erdiği gunahlarini bagisla Ya Rabbim. Abisinin hayirli iş bulmasna mutlu yuvaya sahib olmasina yardim et Ya Rabbim.Buradaki tüm bekar ve evli kardeşlerimin de gönlündeki dualarını kabul et. Tüm kullarinin anne ve babalarını koru onlara can sağlığı ver Ya Rabbim.Amin.Amin.Amin. Allahumme salí ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

NOT 1: Misscherry arkadaşımız 10 gün tatile çıkacağı için onun okumasını aramızda pay edeceğiz kendisiyle iletişim kuramayacağız tatilde olacağı için. Onun payından kim ne kadar almak isterse bildirsin sayıyı size bırakıyorum.

NOT 2: Mariposa22 ' de işle ilgili beklediği bir gelişme yaşamış ve 20 gün aramızda olamayacak. Daha sonra kısmetse aramıza dönecek. Şimdilik onu listeden çıkarıyorum geldiğinde tekrar eklerim ve onun bu listedeki payı da bizlere kaldı arkadaşlar malesef

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Okuma başlangıç : 6 Temmuz Pazar - Bitiş : 9 Temmuz Çarşamba

Arkadaşlar tekrar merhaba ..

Yarın yeni listeye başlayacağız kısmetse ki normalde bunun için geç kaldık

Normalde sıra Cherry'nin ama kendisi tatilde olduğu için irtibat kuramadım dolayısıyla onun sırasını atlayıp bir alt sıradaki kişiyi yani Dolma'yı başlatacaktım okuma için.

Dolma arkadaşımız da durumu acil olan biriyle yer değiştirmek istiyor. Sıkıntısı acil olan birini Dolma'nın yerine okuyacağız. Haksızlık olmaması için de gelen taleplerde kimin sırası en üstteyse Dolma'nın yerine onu alacağım , en adil seçimin böyle olacağını düşündüm ki Dolma çok alt sıralara düşemiş olsun.

ÖZGEM81 :
Nutellada hızını alamayıp 176 adet okumus 6 sını mısscherydenn yada okunayan bır arkadastan dusersın perım Allah kabul etsın opuyorum

NUTELLA :
Arkadaşlar ben 170 yerine 176 okumuşum dalgınlıkla��
Okumayan biri 6 eksik okuyabilir mi?

DİOR :
Okudum Allah kabul etsin ..

KOCAMLABEN :
Canim 170 okudum ozleme niyetledim. Pazartesine kadar giremiyorum. Haberin ola:))

YAĞMURLU :
Canim.son gunumuz ne zamandi. Ben kumbara yapayim en.iyisi en.azindan listenin.ilerlemesi icin.katkida bulunurum.sonradan.

TANEM :
Mischerry arkadasımın 14 tanesını okudum. 170 i de bu aksam bitiriyorum Allahın izniyle

YSMN :
Canım bende okudum bitti rabbim kabul etsin arkadaşımızın niyetini inşallah

PRİVET :
Canim bende kaptirmisim 190 tane okudum.okumayan arkafasin yerine 20 okudum say istersen.ozlem arkadasimizin dilegini rabbim kabul eder insallah..herkese iyi aksamlar..

İNZAR :

S.a arkadaşlar.

MELEKEGEMEN :
100 okudum akşam bildiririm canm

CUMAGÜNÜ :
Benide listeye ekleyebilirsiniz bayanlar . Cok güzel bir paylasım bu

AYSOLE :
kızlar merhaba. hayırlısıyla tum dualarımız kabul olsun inşallah. :13:geç kalmadım dimi :18: beni de alın aranıza

Son düzenleme:
Iyi dusunmussun cnm, dolma arkadasimizada duyarliligi icin tesekkur ederim:) bir arkadssimizin ağustosta bebek icin tedavi isi vardi sanirim, onun haricinde aciliyeti olan yoksa o arkadasa okuyabilirz.agustosa az kaldi zaten hizimizda dusuk sira gelmeyebilir baska turlu.

Canım durumu benden daha acil olan vardır belki arkadaşlardan gelen geri dönüşler sonucu haber edersin

Eğer kişileri karıştırmadıysam o arkadaş berirem ile yer değiştirmişti :44: Bir de icralık biri vardı ama kimdi hatırlamıyom yaa :44:

Canım durumu benden daha acil olan vardır belki arkadaşlardan gelen geri dönüşler sonucu haber edersin

Canım sen bebek için okutacaktın dimi ? seni üste almışız zaten dolmadan sonrasın. kimseden ses çıkmazsa dolmanın yerine alırız

Evet canim allah razı olsun berirem ile yer değiştirmiştik. Icralik olan arkadaşı bende hatırlayamadım ondan haber gelirse onu okuyalim yada başka acil olan biri varsa. Sen haber edersin yine

Bi de evet bebek için okutacaktim canim

Okuma başlangıç : 6 Temmuz Pazar - Bitiş : 9 Temmuz Çarşamba[/QUOTE]

s.a kızlar hayırlı geceler k.bakmayın bu kez biraz geç kaldım ama şükür bitirdim

170 tane okudum kendi adıma başka okuyamadım k.bakmayın biraz hamilelik sıkıntıılı geçir hoş görün inşAllah.

Evet canim allah razı olsun berirem ile yer değiştirmiştik. Icralik olan arkadaşı bende hatırlayamadım ondan haber gelirse onu okuyalim yada başka acil olan biri varsa. Sen haber edersin yine

Yanlış hatırlamıyorsam yagmurlu_ist olan arkadaştı icralık olan , aksi gibi o da 2 haftalık eğitime gidiyor iş için. Mesaj attım bakalım yarına kadar kimseden dönüş olmazsa melekegemen arkadaş da aklımda onunda evliliği sıkıntılı şu dönemler :44: Senin okuman 1 hafta içinde başlıyor kısmetse gülüm rahatlıkla yetişiyon yani.

Ne demek canım ya ama sıkıştığınızda haber edin yardımcı olalım zorlamayın kendinizi çok fazla

Allah razı olsun canim ağustosa kadar bitsin de sorun değil bende bol bol dua ediyorum zaten bebek için rabbim tez zamanda hayirlisiyla kabul eder inşallah dualarımi

2. ilknur46 -> 170 okunacak , 50 okundu

4. ademelmas33 -> 170 okunacak

5. tolin ->170 okunacak

23. InzaR -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

24. melekkegemen1 -> 170 okunacak

Okunan : 3374 Kalan : 1070

Bismillahirrahmanir rahim estegfirullah, estegfirullah, estegfirullah, Allahumme salí ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed. Rahman ve Rahim olan Allahım sen Dilruba kulun için hakkında hayırlı olanı nasib et .Mutlu, huzurlu ,sevgi,sayqi ve dostluq gibi kalıcı uyumlu es nasib et. Zorlu, sıkıntılı, üzüntülü anlarında ve her yol ayrımında kulunu sensiz burakma Ya Rabbim. Kendinden başka kimseye muhtaç etme Ya Rabbim. Dilruba kulunun seveceyi ve sevileceyi gönlünün güzelliği yüzüne yansimis merhametli, anlayışlı, iletisimli kuvvetli cömert, kültürlü aileye sahip maddi ve menevi zenginliklerle donanmis seni seven ve senin de sevdiyin kullarindan olan bir es çıkar karşısına. Sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasib et Dilruba kuluna. Bilerek ve bilmeden erdiği gunahlarini bagisla Ya Rabbim. Abisinin hayirli iş bulmasna mutlu yuvaya sahib olmasina yardim et Ya Rabbim.Buradaki tüm bekar ve evli kardeşlerimin de gönlündeki dualarını kabul et. Tüm kullarinin anne ve babalarını koru onlara can sağlığı ver Ya Rabbim.Amin.Amin.Amin. Allahumme salí ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

NOT 1: Misscherry arkadaşımız 10 gün tatile çıkacağı için onun okumasını aramızda pay edeceğiz kendisiyle iletişim kuramayacağız tatilde olacağı için. Onun payından kim ne kadar almak isterse bildirsin sayıyı size bırakıyorum.

NOT 2: Mariposa22 ' de işle ilgili beklediği bir gelişme yaşamış ve 20 gün aramızda olamayacak. Daha sonra kısmetse aramıza dönecek. Şimdilik onu listeden çıkarıyorum geldiğinde tekrar eklerim ve onun bu listedeki payı da bizlere kaldı arkadaşlar malesef

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Oh oh süper o zaman gülüm. İstersen şöyle yap canım şimdiden mesela sayısız niyetsiz okumaya başla. Yani dua kumbarası yap. Sonra ihtiyacımız olursa ya da kendi okumalarında halihazırdaki kumbaradaki dualarını niyetleyip kullanırsın senin için de kolaylık olur. İnşallah anlatabilmişimdir beynim ecük uyuşmaya başladı da

cok guzel anlattın canım o zaman bu aksam baslarım ne kadar okuyabılırsem allah ne verdıyse

Ekle kuzum eksik kalan olursa tamamlanir.
Yavaslamaya uzuldum ne yalan olsun cunku ayni hizla gitseydik ramazana rastliycakti duam diye seviniyodum bugun bir baktim cok geride kalmis meger. Neyse rabbimden hayirlisi hep dua ediyorum zaten. Rabbim hepimize nasip etsin stres zora sokuyor insani.

Okuma başlangıç : 6 Temmuz Pazar - Bitiş : 9 Temmuz Çarşamba[/QUOTE]

ben bitirdim periciim allah kabul etsin

bıraz hızlansak hanımlar olmazmı....

Ah kuzum kaç zamandır diyorum ama artık hiçbişi demiyom cidden demiyom yani O kadar hızlanalım yardım edelim diyom hala tık yok

arkadaşlar yağmurlu_ist 100 okuma kaldı kimse de okumadı bölüşelim mi ?

Son düzenleme:

2. ilknur46 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

4. ademelmas33 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

5. tolin ->170 okunacak

23. InzaR -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

24. melekkegemen1 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

Okunan : 3544 Kalan : 900

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…