Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

Arkadaşlar tamam geç kalmalar oluyor ama bu durumu bu kadar da kendinize sıkıntı yapmayın hemen kötü düşünmeyin. Şeytanın vesvesesine imkan vermeyin. Öyle böyle herkesin işi oluyor. Ben memlekete gittim tel çkemiyordu ama elimden geldikçe kndi sıram geçti oh tmm işim bitti die düşünmedim açıkcası daha vicdanen tedirgindim tel her zmn çekmiyordu ama yinede bir şekilde pericana ulaştım kumbara yaptım verdim o bnm yerime sayımdan düştü bn yine biriktirdim verdim sırf aksamasın die liste. Ama yinede aksatan arkadaşlarada bu kadar tepki veremeyelim duanıızn niyetini temiz tutun şeytanın size vesvese vermesine imkan vermeyin inşAllah geç olsun da güç olmasın dualar kbl olsun önemli olan budur.

Allah duasında ısrarcı olanları daha çok sever dualarımzda ısrarcı olalım kbl olmadı die pes etmek yok pes etmeden RAbbimden dilemeye devam edicez :)

Canım benim listemiz kalabalıktı ve herkes haklı olarak sırası için sabırsızlanıyordu ben de bu yüzden kimseyi bıktırmadan sıralar seri ilerlesin diye 3 gün dedim çoğunluk da kabul etti. Ha 3 gün diye anlaşırız ama bu 2 günde de bitebilir 5 günde de bitebilir her konu için + / - sapmalar muhakkak ki olur açıkçası. Önemli olan duanın ne kadar sürede okunduğundan ziyade ne kadar içten okunduğudur benim nazarımda. Bahsettiğin gibi herkesin kendine göre telaşeleri oluyor bir haftamız ya da günümüz diğerine uymayabiliyor burda da birbirimize karşılıklı anlayış göstermemiz gerek diye düşünüyorum ..
Son bir kişimiz kaldı inşallah onu da kazasız belasız okuyup bitiririz listemizi

Canım son durum nedir acaba ?

arkadaşlar evet hala arkadaşın okuması bitmedi mi ses seda yok kimsede ayıp oluyor ama bayrama kadar bitirelim herkesi.

Canım son durum nedir acaba ?

canim hic bilmiyorum hevesimde kacti bakmiyorum acikcasi..
Kimin sirasi ise abdestimi alip kibleye karsi oturup tv yi dahi kapatip okudum..kimseden bu kadar ozveri beklemiyordum evet herkes ben degil biliyorum herkesin ev durumu isi okulu musait olmayabilir biliyorum ama birazcik saygi beklemek hakkim diye dusunuyorum.
Ben alinti gelmiyor sebebini kabul edemiyorum kusura bakmayin..ben biliyorum ki burada bi dua sirasina girdim biliyorum ki okunup bitmesi gereken bi dua var..alinti mesaji neden bekler ki insan..
kimseye kirginda degilim ama hevesim kacti..benim duami gecip diger arkadasa gecebilirsiniz..ona daha fazla saygisizlik yapmayalim.
Okuyanlardan Allah razi olsun sagolun

Son düzenleme:

Canım haklısın geç kaldık günü geçti Ama pek çok kişide aynı durum meydana geldi
Sofraya ve duaya küslük olmaz belki geç okuyanlar senin bulunduğun şartlardan çok daha zor bir durumda amin dediler
Sonuç olarak bu dua hevesle değil gönülle yapılıyo
Kırgınlığı yada kendini haksızlığı uğramış hissetmene gerek yok sayına bak eksikse onu da tamamlayalım :))))

Tiramisu'nun sirasina gecelim artik,yarin bayram,tatil telasina girecek herkes.
Benim okumam gec guc bitmis Allah razi olsun agziniza saglik,isleriniz rast gitsin insallah.tek tek tesekkur ederim,ben gosterdigim ozveriyi sizlerden de bekleyerek hata ettim farkindayim kimseye kirilmadim kirdiysam siz hakkinizi helal edin.ii geceler.

Canım söylediklerinde haklılık payın var alıntı konusu gibi .. Ama gecikme işini bu kadar dert etme lütfen. Evet burda 3 gün olarak anlaştık fakat şimdiye dek kimsenin okuması günü gününe bitmedi. Mutlaka her hafta aksamalar oldu. İçimizde nete girme sorunu yaşayan arkadaşlarımız da var onlarla da telefondan irtibat kurmaya çalışıyorum mesela sırf bu sebeple listeden ayrılıp duadan mahrum olmasınlar diye .. Daha önce de dediğim gibi belki de yaradan bilerek geciktiriyor birinin dilek saatine denk getirip kabul etmek için bilemeyiz .. Senin listen bitmeden de diğer arkadaşa başlamayacağım ayrıca bu da benim içime sinmez. Şuan senin için okunuyor ve senin gönlün hoş olup duan bitmeli. Bu nedenle senden ricam duanın son halini güncelle eksik olanları okuyalım ve amin diyelim hadi canım benim

sagol canim eksik olma..telefondan giriyorum listenin son halini duzenleyip atamayacagim gordugum kadariyla 18 isim var 17 *211 yaptigimda 3.587 oluyor + 224 de benimki ile 3.811 oluyor..ama zaten 18 kişide okuduğunu
belirtmis..yanlis hesaplamiyorsam durum bu..ben okur tamamlarim.siz tiramisuya gecebilirsiniz..bekletmeyelim onuda lütfen.

Son düzenleme:

Canım gördüğüm ve bildiğim kadarıyla senin duanı herkes okumuş ve tamamlanmış listende de düzenledim. Allah en kısa zamanda kabul edip güzel haberini almamızı nasip etsin

1. perican55 -> 193 okunacak

2. ilknur46 -> 193 okunacak

3. yedinoktabes -> 193 okunacak

4. Hellowomen -> 193 okunacak

5. Kelebekcim - > 193 okunacak

6. Nara87 -> 193 okunacak

7. DeryaDeniz28 -> 193 okunacak

8. MissCherryBlossom -> 193 okunacak

10 ysmn1096 -> 193 okunacak

11. İnzar -> 193 okunacak

12. kocamlaben -> 193 okunacak

13. dior34 -> Bir süre aramızda olmayacak sayı paylaşıldı

14. DoLmA -> 193 okunacak

15. tanemmmmm -> 193 okunacak

16. berirem -> 193 okunacak

19. .privet37 -> 193 okunacak

20. melekkegemen1 -> 193 okunacak

21. eymen4545 -> 193 okunacak

22. gupse3232 -> 193 okunacak

23. cameliee -> 193 okunacak

24. . tiramisu -> 198 okunacak

Arkadaşlar tiramisu için okuyoruz. Duasını kendisi ekleyecektir.

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 7 günde bitirelim lütfen.

Okuma başlangıç : 22 Eylül Pazartesi - Bitiş : 29 Eylül Pazartesi

ilknur46;35619786 .!.:
ben varım şimdi ne yapmam gerekiyor canım

Kelebekcim;35622159 .!.:
Kızlar beni de alır mısınız sıraya. Birlikte okuyalım...

Nara87;35622365 .!.:
Kizlar ben de varim.beni unutmayin :)

MissCherryBlossom;35634695 .!.:
Bu saate kadar is toplantisindaydim Peircan cim, ben de varim

DeryaDeniz28;35643481 .!.:
Ben 140 tane okudum

DoLmA;35909180 .!.:
perim yeni arkadaşa başlamışız hayırlı uğurlu olsun en kısa zamanda okuyup bildirimi mi yaparım bu arada başta sen ve tüm arkadaşlarıma hayırlı ramazanlar diliyorum :)

berirem;35789830 .!.:
Selın kardeşım allahım hakkında hayırlısını nasıp etsın..222 tane okudum...

kocamlaben;35909371 .!.:
Canim 170 okudum ozleme niyetledim. Pazartesine kadar giremiyorum. Haberin ola:))

tanemmmmm;35915377 .!.:
Mischerry arkadasımın 14 tanesını okudum. 170 i de bu aksam bitiriyorum Allahın izniyle

ysmn1096;35905647 .!.:
Canım bende okudum bitti rabbim kabul etsin arkadaşımızın niyetini inşallah

privet37;35908119 .!.:
Canim bende kaptirmisim 190 tane okudum.okumayan arkafasin yerine 20 okudum say istersen.ozlem arkadasimizin dilegini rabbim kabul eder insallah..herkese iyi aksamlar..

InzaR;35886326 .!.:

S.a arkadaşlar.

melekkegemen1;35914942 .!.:
100 okudum akşam bildiririm canm

eymen4545;36150406 .!.:
Kizlar beni de ekleyin lutfennnnn.... Bebis icinnn..... Kaldiysa bende okurum bugun

gupse3232;36353967 .!.:
Geçmi kaldım benide eklenemeniz mümkün mü_?

cameliee;36355773 .!.:
benide dahil edin :)) ama okumaya yarından sonra başlayabilrim..adetim.

_tiramisu_;36406658 .!.:
Canim ben de katilabilir miyim?

1. perican55 -> 193 okunacak

2. ilknur46 -> 193 okunacak

3. yedinoktabes -> 193 okunacak

4. Hellowomen -> 193 okunacak

5. Kelebekcim - > 193 okunacak

6. Nara87 -> 193 okunacak

7. DeryaDeniz28 -> 193 okunacak

8. MissCherryBlossom -> 193 okunacak

10 ysmn1096 -> 193 okunacak

11. İnzar -> 193 okunacak

12. kocamlaben -> 193 okunacak

13. dior34 -> Bir süre aramızda olmayacak sayı paylaşıldı

14. DoLmA -> 193 okunacak

15. tanemmmmm -> 193 okunacak

16. berirem -> 193 okunacak

19. .privet37 -> 193 okunacak

20. melekkegemen1 -> 193 okunacak

21. eymen4545 -> 193 okunacak

22. gupse3232 -> 193 okunacak

23. cameliee -> 193 okunacak

24. . tiramisu -> 198 okunacak

Rabbim, sen burada tefriciye okuyan tüm arkadaşlarımızın kalbindeki güzellikleri önlerine çıkar, dua sebeplerini hayırlısına mutlu sona eriştir, Amin diyen dillerine hep güzel sözler söylettir, hep güzellikler duymalarını nasip et Yarabbim.

Yüce Rabbim, Merve kulunun ömrünü beraber geçirmek istediği eşi olmasını istediği, gülmeyi bilen ve yakıştıran, değer verecek, beraber olmaktan keyif alacağı, onun kıymetini anlayacak bunu gösterecek ve kıymeti bilindiği zaman bunu anlayabilecek, yaşı yaşına , boyu boyuna , huyu güzel, mesleği yerinde, maddi zorluk çekmeyecegi, ailelerin anlaşabileceği, birbirlerini koşulsuz bir sevgiyle sevebilecekleri ve şükredebilecekleri kişiyi tez vakitte karşısına çıkar Yarabbim. bu kişi, her kim ise ve hayatına hangi şekilde girmiş veya girecek ise karşılaştıkları zaman her ikisinin de gönlüne büyük aşkı düşür Yarabbim, her ikisi de biribirine inansın ve o inançla aşklarına sahip çıkarak birbirlerine eş olmaları için gerekli adımları el ele ilerlesinler. kazasız belasız, aksilik olmadan evliliğe giden yoldaki adımları ilerlesinler ve hayallerindeki düğünle hayallerini kurdukları evde oturmaları , kolaylikla, hicbir sorun sikinti cikmadan ve hic kimsenin kusur bulamayacagi sekilde nasip olsun Allahım. Merveye annesinin istedigi gibi bir evlilik nasip et ya Rab

bu topikte beraber dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımızın kıymetini anlayacak insanları çevrelerinde tut Allahım, hayat eşleri karşılarına çıktıkları zaman birbirlerinin kıymetlerini bildir ve yuvalarından huzuru, mutlulugu, bereketi eksik etme, her zaman arttır Yarabbim.

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 7 günde bitirelim lütfen.

Okuma başlangıç : 22 Eylül Pazartesi - Bitiş : 29 Eylül Pazartesi

Selamün Aleyküm arkadaşlar,
cameliee Allah bir önceki arkadaşımında niyetini duasını kabul etsin inşAllah. Ben bugün girdim eğer bitmemişse o arkadaşın listesi bitsin die kumbaramdaki okumaları eklicektim ama şükür herkes okumuş ve bitmiş. Gönlüne ikilik düşürmez inşAllah o arkadaşta k.bakmasın ben elimden geldikçe vaktinde okumaya çalışıyorum bitirincede kumbara yapıyorum yeni listeye kadar. Öyle sorun olunca arkadaşta öle kırılınca üzüldüm açıkcası hakkını helal et arkadaşım bana. Benden yana hak varsa helal olsun.

Yeni arkadaşında 193 okumasını bitirdim. Allah niyetini duasını kabul etsin Mervecim.
RAbbim istediğin gibi bir eş ve yuva kurmak nasip eder inşAllah :)

Listede kendimi kızarttım ben bilginiz olsun

1. perican55 -> 222 okunacak

2. ilknur46 -> 222 okunacak

3. yedinoktabes -> 222 okunacak

4. Hellowomen -> 222 okunacak

5. Kelebekcim - > 222 okunacak

6. Nara87 -> 222 okunacak

7. DeryaDeniz28 -> 222 okunacak

8. MissCherryBlossom -> 222 okunacak

9. ysmn1096 -> 222 okunacak

10. İnzar -> 222 okunacak

11. kocamlaben -> 222 okunacak

12. dior34 -> Bir süre aramızda olmayacak sayı paylaşıldı

13. DoLmA -> 222 okunacak

14. tanemmmmm -> 222 okunacak

15. berirem -> 222 okunacak

16. .privet37 -> 222 okunacak

17. melekkegemen1 -> 222 okunacak

18. eymen4545 -> 222 okunacak

19. gupse3232 -> 222 okunacak

20. cameliee -> 222 okunacak

21. . tiramisu -> 226 okunacak

Rabbim, sen burada tefriciye okuyan tüm arkadaşlarımızın kalbindeki güzellikleri önlerine çıkar, dua sebeplerini hayırlısına mutlu sona eriştir, Amin diyen dillerine hep güzel sözler söylettir, hep güzellikler duymalarını nasip et Yarabbim.

Yüce Rabbim, Merve kulunun ömrünü beraber geçirmek istediği eşi olmasını istediği, gülmeyi bilen ve yakıştıran, değer verecek, beraber olmaktan keyif alacağı, onun kıymetini anlayacak bunu gösterecek ve kıymeti bilindiği zaman bunu anlayabilecek, yaşı yaşına , boyu boyuna , huyu güzel, mesleği yerinde, maddi zorluk çekmeyecegi, ailelerin anlaşabileceği, birbirlerini koşulsuz bir sevgiyle sevebilecekleri ve şükredebilecekleri kişiyi tez vakitte karşısına çıkar Yarabbim. bu kişi, her kim ise ve hayatına hangi şekilde girmiş veya girecek ise karşılaştıkları zaman her ikisinin de gönlüne büyük aşkı düşür Yarabbim, her ikisi de biribirine inansın ve o inançla aşklarına sahip çıkarak birbirlerine eş olmaları için gerekli adımları el ele ilerlesinler. kazasız belasız, aksilik olmadan evliliğe giden yoldaki adımları ilerlesinler ve hayallerindeki düğünle hayallerini kurdukları evde oturmaları , kolaylikla, hicbir sorun sikinti cikmadan ve hic kimsenin kusur bulamayacagi sekilde nasip olsun Allahım. Merveye annesinin istedigi gibi bir evlilik nasip et ya Rab

bu topikte beraber dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımızın kıymetini anlayacak insanları çevrelerinde tut Allahım, hayat eşleri karşılarına çıktıkları zaman birbirlerinin kıymetlerini bildir ve yuvalarından huzuru, mutlulugu, bereketi eksik etme, her zaman arttır Yarabbim.

Okuma başlangıç : 22 Eylül Pazartesi - Bitiş : 29 Eylül Pazartesi [/QUOTE]

Arkadaşlar sayılarda hata yaptım malesef kişi başı 222 adet okuyoruz

ilknur46;35619786 .!.:
ben varım şimdi ne yapmam gerekiyor canım

Kelebekcim;35622159 .!.:
Kızlar beni de alır mısınız sıraya. Birlikte okuyalım...

Nara87;35622365 .!.:
Kizlar ben de varim.beni unutmayin :)

MissCherryBlossom;35634695 .!.:
Bu saate kadar is toplantisindaydim Peircan cim, ben de varim

DeryaDeniz28;35643481 .!.:
Ben 140 tane okudum

DoLmA;35909180 .!.:
perim yeni arkadaşa başlamışız hayırlı uğurlu olsun en kısa zamanda okuyup bildirimi mi yaparım bu arada başta sen ve tüm arkadaşlarıma hayırlı ramazanlar diliyorum :)

berirem;35789830 .!.:
Selın kardeşım allahım hakkında hayırlısını nasıp etsın..222 tane okudum...

kocamlaben;35909371 .!.:
Canim 170 okudum ozleme niyetledim. Pazartesine kadar giremiyorum. Haberin ola:))

tanemmmmm;35915377 .!.:
Mischerry arkadasımın 14 tanesını okudum. 170 i de bu aksam bitiriyorum Allahın izniyle

ysmn1096;35905647 .!.:
Canım bende okudum bitti rabbim kabul etsin arkadaşımızın niyetini inşallah

privet37;35908119 .!.:
Canim bende kaptirmisim 190 tane okudum.okumayan arkafasin yerine 20 okudum say istersen.ozlem arkadasimizin dilegini rabbim kabul eder insallah..herkese iyi aksamlar..

InzaR;35886326 .!.:

S.a arkadaşlar.

melekkegemen1;35914942 .!.:
100 okudum akşam bildiririm canm

eymen4545;36150406 .!.:
Kizlar beni de ekleyin lutfennnnn.... Bebis icinnn..... Kaldiysa bende okurum bugun

gupse3232;36353967 .!.:
Geçmi kaldım benide eklenemeniz mümkün mü_?

cameliee;36355773 .!.:
benide dahil edin :)) ama okumaya yarından sonra başlayabilrim..adetim.

_tiramisu_;36406658 .!.:
Canim ben de katilabilir miyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…