Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

25 ide ben aldim canim :)

Canım 50 yi okudum bitti allah kabul etsin

Arkadaşlar yeni listemize başladık ama bir önceki liste olan Aynur'un okumasında Azranustan kalma tefriciyelerimiz var. Rica etsem el birliğiyle okuyabilir miyiz ?
Herkes 20 adet okusa ayımız tamamlanır ve maximum 15 dakikanızı alır. Desteğinizi bekliyorum

Inzar = 40
perican55 = 20
eymen = 25
gupse = 25
ysmn = 50
tiramisu = 25

Kalan = 0

Arkadaşlar herkesten Allah razı olsun

1. perican55 -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

2. ilknur46 -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

3. tolin -> 185 okunacak, 185 okundu BİTTİ

4. yedinoktabes -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

5. Hellowomen -> 185 okunacak,185 okundu BİTTİ

6. Kelebekcim - > 185 okunacak, 185 okundu BİTTİ

7. Nara87 -> 185 okunacak,185 okundu BİTTİ

8. DeryaDeniz28 -> 185 okunacak,185 okundu BİTTİ

9. MissCherryBlossom -> Bir süre yok sayısını eşit paylaştırdım

10 ysmn1096 -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

11. İnzar -> 185 okunacak, 185 okundu BİTTİ

12. nutellanutella -> 185 okunacak, 185 okundu BİTTİ

13. kocamlaben -> 185 okunacak, 185 okundu BİTTİ

14. dior34 -> 185 okunacak, 185 okundu BİTTİ

15. Thalix -> 185 okunacak

16. DoLmA -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

17. tanemmmmm -> 185 okunacak, 185 okundu BİTTİ

18. berirem -> 185 okunacak, 185 okundu BİTTİ

19. .privet37 -> 185 okunacak, 185 okundu BİTTİ

20. melekkegemen1 -> 189 okunacak,189 okundu BİTTİ

21. eymen4545 -> 185 okunacak, 185 okundu BİTTİ

22. gupse3232 -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

23. cameliee -> 185 okunacak, 185 okundu BİTTİ

24. . tiramisu -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

25. azranus_12 -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Arkadaşlar melekegemen arkadaşımız için okuyoruz.
Elhamdu lillâhi Rabbi'l-ğâlemîn. Ve's-Salâtü ve's-Selâmü alâ Rasûlina Muhammedin ve alâ âlihî ve sahbihî ecmeğîn. Ey büyük Allah'ım! Yalnız sana kulluk ediyoruz , sadece senden yardım diliyoruz. Şurada el açıp yalvaranları imandan, Kur'an'dan, sana varan hak yolundan ayırma ya Rabbi! Ey Rabbimiz! Rünyanın sıkıntılarıyla bunalan ruhlarımızı, işlediğimiz günahlarla kararan kalplerimizi, Kur'â'ın nuru ile senin ve sevgili Habibinin aşkıyla temizlenmek istiyoruz, duruluğa ulaştır! Allahım aynur kulunun eşiyle arası tez vakitte düzelip mutlu huzurlu sağlıkli birlikte ömür boyu yaşamayı nasip et evlatlarınin annesine babasına ailesine vatanina ve milletine hayırlı olsun eşinin islerini tez vakitte yola koysun kötü insanların etraflarinda defeyle birbirlerine saygi sevgi aşk ile bağlı bir ömür boyu nasip et allahım günlunden ne geçiyorsa her ne duasi varsa allahım kabul eyle okuyan arkadaşlarında her ne duasi varsa kabul eyle allahım aminnn aminnn aminnn

Okuma başlangıç : 31 Ağustos Pazar - Bitiş : 2 Eylül Salı

O arkadaş okuo demi yoksa 185 eksik oluo

Benim duam bitti rabbim kabul etsin insallah.

bende 25 alayım canım

arkadaslar 2nize yazmak istedim yarin tatile cikmiyorum 9 gun falan dualara katilamayacagim. Dondugumdeki listeye katilirim allahin izniyle. Liste olusmadan yazayim ki karismasin dedim. Gorusmek uzere.

Haber verdiğin için sağol canım. Peki şuan aktif olan eymenin okumasını yapabilecek misin ?

Haber verdiğin için sağol canım. Peki şuan aktif olan eymenin okumasını yapabilecek misin ?

Canim allaha sukur onu bugun hallettim yola cikmadan bitirdim yazmis olmam lazim sana yazdigimin icine ama hazirlik is izin derken atlamista olabilirim. Ben gupse arkadasimiz baslayamadim iste o da daha listesi baslamadan haber vereyim dedim sayi paylasimi icin.

Tamam canım çok sağolasın hayırlı yolculuklar iyi tatiller kuzum

bende duaya katılmak istiyorum ama ne yapacagım beni bilgilendirimisiniz.....
Canım merhaba sana toprağım desem mi :)
Kuzum şimdi okuması yapılmamış tüm arkadaşları okuyup seni 2. turda dahil edelim olur mu ? Sen takipte ol 2. tura başlayacağımız zaman kendini hatırlat bize

1. perican55 -> 185 okunacak, 185 okundu BİTTİ

2. ilknur46 -> 185 okunacak

3. tolin -> 185 okunacak

4. yedinoktabes -> 185 okunacak

5. Hellowomen -> 185 okunacak

6. Kelebekcim - > 185 okunacak

7. Nara87 -> 185 okunacak

8. DeryaDeniz28 -> 185 okunacak

9. MissCherryBlossom -> 185 okunacak

10 ysmn1096 -> 185 okunacak

11. İnzar -> 185 okunacak

12. nutellanutella -> 185 okunacak

13. kocamlaben -> 185 okunacak,185 okundu BİTTİ

14. dior34 -> 185 okunacak

15. Thalix -> 185 okunacak

16. DoLmA -> 185 okunacak

17. tanemmmmm -> 185 okunacak

18. berirem -> 185 okunacak

19. .privet37 -> 185 okunacak

20. melekkegemen1 -> 185 okunacak, 185 okundu BİTTİ

21. eymen4545 -> 189 okunacak

22. gupse3232 -> 185 okunacak

23. cameliee -> 185 okunacak

24. . tiramisu -> 185 okunacak

25. azranus_12 -> Bir süre yok sayısını eşit paylaştırdım

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Arkadaşlar eymen4545 arkadaşımız için okuyoruz.
Euzu Billahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmenirracim
Allahim sen çok Buyuksun, merhametlilerin en merhametlisisin, lütfu kerimin bolsun... Beni, esimin ve buradaki arkadaslarimizin gunahlarini bagisla ve dularimi kabul et. Tüm ümmeti muhammetinin de gunahlarini bagisla bizleri peygamberimize laik ümmet eyle... Okumuş olduğumuz salati tefriceyi peygamberimize ulastir ya Rabbim... En sevdiğinin Ey sevgili hurmetine kabul buyur Rabbim...
" kale kezalik kela rabbuke huve aleyye heyyinur ve kar halaktuke min kablu ve lem teki sey'a"
" ve zekeriya iz nada rabbehu rabbi la tezerni Fersen ve ente hayrul varisin( vadisine)
Ey büyük Allahim Peygamber Efendimiz Muhammed( s.a.v) araci kildik Rabbim onun yüzü suyu hurmetine emine ve şahin kullarin kapina geldi sana ellerini actilar bizi kapindan bos çevirme Rabbim. Bizlere hayirli saglikli anababali sana laik kul, peygamberimize laik ümmet olacak evlatlar nasip eyle Rabbim... Bize katindan tertemiz bir soy armağan et, doğrusu sen dualari isitensin. Bizleri yalniz birakma Allahim... Tüm isteyen kullarinada nasip eyle... Amin amin aminn

Okuma başlangıç : 4 Eylül Çarşamba - Bitiş : 7 Eylül Cumartesi

Ben de okudum, Allah dualarımızı kabul eder inşallah; sağlıklı, hayırlı, nur topu gibi avladınız olur. Amin....

Canım merhaba sana toprağım desem mi :)
Kuzum şimdi okuması yapılmamış tüm arkadaşları okuyup seni 2. turda dahil edelim olur mu ? Sen takipte ol 2. tura başlayacağımız zaman kendini hatırlat bize
evet canım topragım de sende benim topragımsın :))) tamam ben takipte olacam 2tur ne zaman gibi başlar :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…