hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

BURDA KAÇ KİŞİ BÖYLE AKSATMALAR BEKLETMELER YÜZÜNDEN ÇIKTI EĞER HOŞGÖRÜDEN SABIRDAN BAHSEDENLER KUL HAKKINI ZERRE KADAR BİLİYORLARSA O KAÇIRDIKLARINIZDAN HELLLLIK ISTEYIN
Canım gerilmeyin kütfen sende cok ugrastin bizim yerimize hakkini helal et Hem dua ettik birbirimize hem iyi arkadaslar bulduk..Sen,belgin,mine allah herkezten razi olsun....Benim kalemero icin 2 tane okicam bugun geç kaldi ama firsat bulamadim hic..

Sen nerdesin kuzum niye gelmedin kac gundur bosver sen gerilimi

Bu arada cnm yeni listeme seni de yaziyorum itiraz istemem
Orda boyle sayi olmuycak kim ne okursa ne kadar okursa y d nasil istersek bu liste oyle baslamisti devam etmistik

tamam canım zaten hep okuyanlar belli onlarla olursa sıkıntı yasamayız güzel olur hemde..
Ewet sikinti yasamayiz sanirim yine mazereti olan okuyamayan olacaktir soylendikten sonra hicbir sorun olmaz ya latife basladim ben ayri namaz kilmadim yatsidan sonra niyet edip basladim ama kayinvalidemlerdeyim burda okyup bitiremem sanirim

Beririm icin okulum okuyacak galiba benim iki fazlayi senin okutacagina sayabiliriz.sen 1mi 2 mi okuyacaktin
Tamam cnm seninki bitti sen de okuduysan benim 1i anneme okuttum ben bugun temizlendim tum namazlari kildim wcye gittim bi baktim bozulmus abdestim

Belgincim seninki bitti hayirli olsun tez zamanda yavrunun haberini alirsin insallah

Amin cnm cok sagol hepimizden razi olsun okuyan herkesten ben sinirliyim biraz defalarca gec kalip bildirim yapmaynlar gerdi beni cikarmak da istemedim Allah icin okuyoruz sonucta sinirlerimin bozuldugu da oldu ama elimden geldigince duzgun yapmaya calistim sayilari dagitirken kimseyi kirmamaya calistim herkes hakkini helal etain benden yana herkese helal olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…