hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

ban AYETEL KÜRSİ okuyanların isimleri bildirmem gerekiyormü yada tam olarak ne yapmalıyım . benim bilgim tam yok konu hakkında o yüzden ALLAH RAZI olsun herkesten

ban AYETEL KÜRSİ okuyanların isimleri bildirmem gerekiyormü yada tam olarak ne yapmalıyım . benim bilgim tam yok konu hakkında o yüzden ALLAH RAZI olsun herkesten
canım anlamadın sanırım bız lıste olusturduk ve sırayla herkese 41 yasın okuduk ve son bır kısımız kaldı onun ıcın de okuyunca dagılacagız ha burda ısteklı olup sana dua etmek ısteyen olursa o başka bızım lıstenmız bıttı yanı daha okumuycaz

bilğilendirmeniz için çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun okunan dualarıda kabul etsin.
Sadece bir sorum olacaktı benim için okuttuğum 41 AYETEL KÜRSİYİ hocalar vasıtasıyla kabede okuyan kişilerin adları geçmesi diye bir organizasyon varmı hayırlı akşamlar

o konuda bır bılgım yok Allah kabul etsın senın dualarını da tez zamanda

yeni liste hazır belgin için okumayanlar berirem ve kalemero 2 şer tane ben okurum dıyen var mı 4 tane kaldı oncekı lısteden belgın mazeretlı su anda zaten onun 5 tane bende mazeretlıyım yarın belkı bıter bugun onları okuyabılecek var mı 2 tanesını bırı alsa ben yarın ıkı taneyı okurum

K kalemero su liste bitiyor olmasaydi seni de cikaracaktim her listede bekleme yaptin seninkileri dagittik geldin cikarmayin dedin niye boyle yapiyorsun lutfen biran once okuyup teslim eder misin belgin icin 2 tane okuman gerekiyor
zorla degil tabiki ama ben okuyacam bana da yaz diyorsun sonra okumuyorsun tutarsizliktir bu madem bildirim yapmiycan o aldigin 2 tane bendeydi niye aldin artik su liste bir an once bitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…