hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

belli olmaz sen çok yorma kendini bende daha önce aynı ağrı vardı boş çıktı dedim çok ümitlenemdim evi temizledim çok yoruldum bir sancı girdi kasıkalrıma allah demiştim bişey mi var

Amin cnm oyle bi yaniyoki icim oyle bi imtihanki cok zor okulda ark var 19 haftalik hamile kahkalarla boguluyor oyle mutlu ki rabbim bozmasin ama benim icim ciz ediyo kiskanma diyirum duyma diyorum olmuyo
canım sei okadar ii anlıorum ki(( bende okulda hamilelik maceralarını anlatanlara vede doktor senn çocuğun olmaz demişte iki tane olmuş diyenlere,,, kazala olmuş diye konuşmalar yapılınca okadar kötü oluom kiii.... ama rabbim inş. bizede nasip etcek inş...

Amin cnm benim insallah o gunler yakindir

okudum allahım hayırlı evlatlar nasıp etsın inş...(banada inş.)

kızlar bi rüya gördüm. mutluda uyandım ev ve bebek istiyorum.

rüyamda eşimle annemlerde vardı bi ara otobüse binmişik ama otobüs okadar konforlu değil ama gittiğimiz yerler okadar güzelki manzara süper. bi yerde iniyoz annemlerde var yanımızda bi kıyafet valizimizi ve bide bir kova dolusu kumu alıyoruz otobüsten eşimle ben yürüyerek devam ediyoz başka bi otobüse daha biniyoz. yolda balıkların çok güzel göründüğü bi gölde iniyoz. ve kumu boşaltıp ağaç dikmeye ve balık tutmak için olta yapıyoz ama balıklar okadar güzellerki. göle elimi koyduğumda birsürü balık yakalamış oluyom.

ama dün akşam eeşimi ev almak için ikna ettim . o ev almak istememesinin sebebini sordum. fabrikada çalışıyo . fabrikaya güvenip borç yapmak istemiyom diyo.bende haklısın ama 2000 lira alıyom .. 1500luk kredi çekeriz , sen işten çıksan bile 500le gecinirim dedim. mantıklı geldi.

Hemen tabir edeyim cnm ilk tabir olundugu gibi cikar ruya
Araba sizin evlilik hayatiniz cok konforlu degil cunku bir elin yagda bir elin balda degil binip baska bir yere gitmeniz ortam degistireceginize orada mutlu olmaniz ise bu degisikligin size huzur getirecegine isaret goldeki baliklar ise bereket hani korkuyorsunuz ya hic de korktugunuz gibi 500 liraya talim yasamayacaksiniz esinin maasi bile artabilir balik ayrica anne karnimda suyun icindeki bebek hayirlisiyla evladiniz da olacak

Bebisim baska kimseye anlatma ve yorumlatma boyle ciksin

ay ay ağzın bal yesin..... bende her rüya gördüğümde ağlayarak yada başıma ağrı girerek uyanırdım. bugün mutlu kalktım. erken kalkmak bile koymadı bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…