Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

Suan listede bulunan 5 kisiye her turlu okurum. 2 gun okumalara katilmasalar bile acil bir sey olmustur diye dusunur seve seve onlarin yerine de okurum hic sorun etmem ama cok yogun olup bize uzayli muamelesi yapana okumam acik acik soyleyeyim.
Hepimizin isi gucu oluyor, hepimiz insaniz kimse diyanete bagli hayir kurumu degil burada. Hepimiz zamanimizdan odun verip okuyoruz. Benim hakkimi yedigini dusunmeyeni ben de dusunmem iyi niyet de bir yere kadar.

Yani kizlar size haksizsiniz diyemem. Ama hemen yeni duaya gecmedigimiz icin isteyenler okunaya devam edebilirdi. Kimin caninin yandigi bilinmez 1 okur 1000 olur Allah katinda. Ne ile sinandigimiz sinav oldugumuzda bilinmez istesek yarim saatte bitirirdik. Ama icinizden gelmeyecekse hak gectigini dusunuyorsaniz sizde haklisiniz. Ben okuyabildigimce arkadasin sayisina yardim edecegim. Benden yana helal olsun.

Her Allah’ın günü foruma girdim girmediğim bir günü bulun gösterin bana siz haklısınız dicem !
Elimden geldiği kadar herkese canı gönülden dua ederek okudum Rabbim kabul etsin inşallah. O listede herkese tamamen okundu bi şekilde sıra bana gelince al 17.000 kendin oku demek zoruma gitti gerçekten haksızlık olduğunu düşünüyorum evet okumak zorunda değilsiniz gönülsüz bir okumayı zaten istemez kimse.
Ama madem benim hakkımda kötü düşünüp eksik olduğumu düşünüyor olsanız bile adil olup listeyi tamamlayıp fairyTale seni çıkarıyoruz diyebilirdiniz ki ben liste bitsin çıkıcam da demiştim zaten.
70.000 in 14.500 ü zaten kendim okudum ben kim az kim çok takip etmedim 500 okuyan dan da allah razı olsun 2.000 okuyan dan da allah razı olsun.
stanki desteğin için teşekkür ederim Rabbim senden de razı olsun siz yeniden başlayın ben tamamlıcam 17.000 temiz kalbin ve düşüncen için teşekkür ederim.

Ben de canla basla okurken birinin az okuyup beni enayi yerine koymasi benim de cok zoruma gitti.. Zaten olaylara sadece kendi penceresinden bakan insanlar benim hep zoruma gitmistir.
Ortada bir haksizlik oldugu dogru ama donup kendine bakarsan gorebilirsin belki.
Adil olmaktan bahsetmeden once sen ne kadar adilsin?
Hakki hukuku isine geldigi gibi kullanan insanlar bana haktan bahsetmesin.

Ne kadar akıllıca değilmi ben hergün aktif katıldım demek evet katıldın bana 2.500 diğerine 2.000 oku sonra herkes bana binlerce okusun ne güzel değil mi? Millet burada peş peşe biner okuduğu zaman siz başka formlarda tur atıyordunuz. Millet hastanede olduğu halde yine burada binler okuyordu. Kendi sıramda 14bin okudum diyorsun bir zahmet okuyun terliksuu size bu sayıda okudu siz ona kaç okudunuz acaba temiz kalpli arkadaş !

Açıkcası vicdanım çooook rahat başka forumda tur atmam sizi ilgilendirmez buraya gelip sayı alıp gitmişsem orası bendedir zaten sizin gibi yancılık yapıp art niyet taşımadım bana 500 okuyana da 10.000 okuyabilirdim ben neden 500 okumuş demezdim her müsait olduğumda girip sayı alıp gittim ben. Evet kalbim temiz çok şükür ART NİYETLİ ARKADAŞ ! Özellikle sizin okuduklarınızı saymayıp ben kendime okuyacağım zaten böyle art niyet kötü zihniyet Sahibi insanların okumuş olduklarından pek bi hayır göremem zaten. KALBEN OKUYAN DESTEK OLANLARDAN DA ALLAH RAZI OLSUN
Daha fazla alıntılamayın beni. Lütfen.

Tabi tek akıllı sizsiniz milleti aptal yerine koymanıza engel oldum güle güleeeee temiz kalbinle kal Allah biliyor herkesin kalbinideeee

Tabi tek akıllı sizsiniz milleti aptal yerine koymanıza engel oldum güle güleeeee temiz kalbinle kal Allah biliyor herkesin kalbinideeee
Kimseyi aptal yerine koymadım kalbimden beynimden öyle bir düşünce geçmedi bu yüzden vicdanım çok rahat böyle bir ithamda bulunarak günahımı alıyorsun sadece. Sanki her gün 500 okuyup gittim herşey ortada gerçekten. Neyse uzatmayın daha fazla.

Temiz kalpten art niyetten vuran sensin. Allah biliyor benim vicdanım çoook rahat. Evet ne kadar okuduğunuz görüldüğü için şuan bunları okuyorsunuz. Kimsenin günahınıda almam .

Hanımlar,
Allah rızası için okuyorsunuz Allah kabul etsin, dileklerinizi dualarınızı kabul eylesin inşaallah ama maksat burada birbirinize dualarda yardımcı olmaksa, kurallarınızda da "Kim ne kadar okuyabilirse okuyacak." deyip polemiğe girmeniz hoş olmamış.

Mune az önce konuyu okudum ama yorum yazıp, yazmamakta kararsız kalmıştım,sizden cesaret alarak şunu söylemek istiyorum.
Dışardan bakan ve bir süre,bu grupta,
dua okumalarına katılmış bir üçüncü şahıs olarak, Allah rızası için dua okunan bir topikte
bu tip yorumlar yapılmasını yadırgadım.
Niyet okumak ve birbirimizi itham etmek,
hiç bir konuda hoş olmuyor ama burda daha hoş olmamış.

Böyle grupların kendi aralarındaki hiyerarşik yapısına müdahale edemem, fikir beyan etmek de uygun olmaz belki ama dediğiniz gibi birleşilen ortak payda dualarsa, birbirimize sayılardan ibaret görmemiz, ona göre değer vermemiz hoş olmaz.
Belki benim 10000 kere Allah dememe bedeldir sizin bir kere Allah demeniz.

mune mevsimler inanin çok iyi bir arkadaştı. sıkıntılıyım deyince duasına beni niyetlendi. Allah rızasını gözeten insanlar. Güzel insanları da iyi işlerden soğutmamak gerekir diye düşünüyorum.

Bahsettiğiniz banlanmalarıysa şayet, üyelerin hepsi kurallara uymakla yükümlüdür ve kurallar konusunda herkes eşittir.

Mevsimlerin bani kalkmis yarin gelecektir. Chillout ban konusunda alayli oldugu icin onun daha kalkmamis bani :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…