Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

Neden çünkü herkes kendi duasındada başkalarının duasındada fazlasıyla aktifti ve herkes sizin onlara okuduğunuzdan daha fazlasıyla size okudu bu yüzden.
Günlük 8-10 bin okudum ben geri dönüp bakarsan görürsün mesajlara haktan bahseden birisin ama şu yaptığın çok ayıp gerçekten okurum ben 17.000 kendime hiç sorun değil ama siz gibi bi art niyet gütmeden ve hak yemeden fazlası ile okudum ben siz kendiniz kafanıza göre 17 bini kendin oku demen çok çirkince birşey.kimseye yapılmayan birşeyi bana yapmış olmanız hiç adil değil gerçekten. Tamam çıkarın beni listeden yine de HAK yemeden okuyan herkesten Allah razı olsun.

Bence siz bakın kime kaç tane okudunuz görürsünüz. Hakka dikkat ederim evet. Allah herkesren razı olsun sizdende

Bence siz bakın kime kaç tane okudunuz görürsünüz. Hakka dikkat ederim evet. Allah herkesren razı olsun sizdende
Siz bana neden taktınız anlamadım ama gün içinde kaç defa girip kaç bin okuduğum ortada benim belki okumak isteyen vardı neden kendi kafana göre 17.000 kendin oku diyosun sen ? Kaç kişi var burda sonuçta.

Siz bana neden taktınız anlamadım ama gün içinde kaç defa girip kaç bin okuduğum ortada benim belki okumak isteyen vardı neden kendi kafana göre 17.000 kendin oku diyosun sen ? Kaç kişi var burda sonuçta.
Bu topiği ben açtım bundan öncede bu şekilde devam ettirdiğim dualar var. Senin gibi gelenlerede bunu yaptım neden kızlar kendi dualarında kendilerine değer vermeyenlere fazla fazla okusun? Benden farklı düşünseler zaten söylerler hiçbirini susturmuş değilim merak etmeyin.

Tek tek kime ne kadar okuduğunuzu yazmak istemiyorum gören görüyor zaten!
Ben kendim çıkardım ve gördüm ortada kimin ne okudğu 70.000 in 14.500 ünü zaten ben kendime okumuşum haksızlığın yapıldığı yerde haktan bahsetmeyin Allah aşkına bi işe başladıysanız bitirilir en azından saygı açısından adil olmak adına neyse gönülsüz okunacak 17.000 i ben canı gönülden okurum.hadi size iyi günler.

sizede iyi günler

Son düzenleme:
M Maviiiii000 . Canim yeni liste ye gelecek arkadaslar gercekten dua etmek isteyenler gelsin. Arkadasin birinin cocugu hasta oldugu halde hastanede elinde zikirmatikle okumalara katilirken diger arkadasin okumamasi benim vicdanimi rahatsiz ediyor.
Bizim grup gayet guzel oldu bence biz 5 kisi her turlu duayi okuruz Allahin izni ile.

Evet bende böyle düşünüyorum sonra haksızlık yapan ben oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…