Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

Seni yerine de biz oluruz canım benim .

Canım benim sen beni tanımıyor musun benim içime siner mi hiç öyle :) Ben okuyayım ama kimsenin hakkı bana geçmesin bu konularda hassasım. Zaten bu sebeple az banlanmadık Okuyamayacağım hiç bir listeye dahil olmam bu sayfada da zaman zaman liste dışı kalıyordum bu sebeple ama aksini görünce kan beynime sıçrıyordu
bir duanın günlerce uzaması işi bize ters benim dua anlayışımla örtüşmüyor :) toplu duanın amacı hep beraber tek yürek, tek nefes bir anda edilen duadır günlerce uzamaz. şimdiye kadar çok duam kabul oldu ama bu sayfalar günaha soktu beni :))) haksızlığa tahammülüm yok susabilen bir yapım hiç yok :)

Hatta canım bir toplulugun,hep birlikte saatler içinde ettigi dualar makbul deniliyor. Çok haklisin. Hayırlı işleri uzatmamak gerekiyor. Uzatinca sarpa sarıyor. Örneğini gördük. Hak hukuk hiçbir şey kalmadi

ALLAH kabul etsin insallh.Ağzınıza sağlık M Maviiiii000 C ChillOutt terliksuu derin sularda Allah binkere razı olsun sizlerden.Gönlünüzdekini tez zzamanda nasip etsin.

Allah cümlemizden razı olsun.
Benim için de okuma teklifinize teşekkür ederim.
Ben U umuut19 ve terliksuu arkadaşlarımız için karşılık beklemeden,içimden gelerek okudum.
Oğlumun sınavından önce bu topikte,
bana gereken desteği zaten verdiniz.
Biliyorum ki bir hacetim olsa,başım sıkışsa
yine koşarsınız.
İlerleyen günlerde ihtiyacım olursa kapınızı çalarım.
Rabbim hepimizin gönlündekini,
tez zamanda,en güzel haliyle nasip etsin.

Akşam namazı ile başlayıp 1 günde bitireceğimiz bir dua terkibi olursa ve kişi sınırlaması getirilirse her zaman katılmak isterim.
Gün içinde değil akşamları müsait oluyorum.

Hepinize selam ve sevgilerimi gönderiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…