Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

Kızlar İnternete giremedim yoldayım ama 1 tane okumuştum, yine de Allah kabul etsin @derin sularda canım niyetini dualarını
Ben de ikindiden sonra bir tane okumuştum diğerini akşama bırakmıştım nasip sizeymiş.
Birlikte tamamlamış olduk Allah kabul etsin,
Sağolun.

U umuut19 canım yasine katılmak istemiştin buradayız
Allah razı olsun canım.Yeni gördüm.Hiç iyi degilim.2.incı defa transferim oldu oda negatif..Çok umutlanmıstîk.Umutlarım tükendi ( Rabbim dualarınızı kabul etsin...Biraz toparlanayım katılırım insallh.

Geçmiş olsun canım Sana iyi gelir diye düşündüm Rabbim aklıma getirdi seni bunda da bir hayır vardır. Çabuk toparlanırsın inşallah ummadığın anda sevinci yaşarsın Allah büyük

Canim liste bitsin mevsimler sen ben sana okuyalim canim kabul edersen icimden okumak geliyor sana. Allah buyuktur umutlarini sakin tuketme canim. Ne zaman toparlanirsan okuyalim canim.

Canim liste bitsin mevsimler sen ben sana okuyalim canim kabul edersen icimden okumak geliyor sana. Allah buyuktur umutlarini sakin tuketme canim. Ne zaman toparlanirsan okuyalim canim.
Allah razı olsun bitanem...Canımsın sen.. Seninde mevsimlerinde ne muradınız varsa Rabbim versin. Söylemeniz bile okumuş gibi oldunuz.Çok saolun...Sonra dönerim aranıza..

Allah razı olsun bitanem...Canımsın sen.. Seninde mevsimlerinde ne muradınız varsa Rabbim versin. Söylemeniz bile okumuş gibi oldunuz.Çok saolun...Sonra dönerim aranıza..
Canım topiğe katılmana bize okumana gerek yok hakkınıza girerim diye düşünme chillde brnde okuruz zorlanmayız

Canim benim topige katilmana gerek yok liste bitsin okuruz sana olur mu. Sen zamaninda bir cok arkadasimiza yeterince okudun simdi de biz sana okuyalim.

Canım yeni arkadaşa bugün geçecek miyiz

Arkadas hazirligini yapsin bize baslayalim deyince baslariz canim.
Listeye de yazdik biz burada degilsek dua sirasi gelen arkadadimiz listeyi baslatabilir. Onemli olan kimsenin duasi gecikmesin. Malum hepimiz her an musat olamayiz ben mobil giris yapiyorum musait degilim.

siradaki benim. diger sayfalardaki gibi mi baslatayim bilmiyorum dur bakayim canim

1
[*]2
[/LIST]

Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

Takibi Bırak
•••
C ChillOutt
C ChillOutt
Popüler Üye
Kayıtlı Üye

Dün 22:42
AYNEN BU!!!

Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
Reactions:MevsimlerdenSonbahar

[IMG alt="ferdaw"]https://www.kadinlarkulubu.com/forum/data/avatars/m/940/940849.jpg?1560369157[/IMG]
ferdaw
Üye
Kayıtlı Üye

Dün 22:45
Okumaya üşenmekle bir alakası yok, kuralı yeni koyduğunuzu sandım. Bundan sonra geçerli sandım, ona göre okuma yaptım. Neyse ne artık çıkarın listeden beni.

Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
C ChillOutt
C ChillOutt
Popüler Üye
Kayıtlı Üye

Dün 22:46
ferdaw .!.:
Okumaya üşenmekle bir alakası yok, kuralı yeni koyduğunuzu sandım. Bundan sonra geçerli sandım. Neyse ne artık çıkarın listeden beni.
Özelden de çıkarın diye yazmışsın listeyi düzenlediğimizde çıkaracağız.

Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
Reactions:MevsimlerdenSonbahar
M Maviiiii000
M Maviiiii000
Aktif Üye
Kayıtlı Üye

Dün 22:53
41 YASİN SÜRESİ OKUYORUZ

12.06.2019 aksam namazina kadar bitiriyoruz alt="Sunay9876"]https://www.kadinlarkulubu.com/forum/data/avatars/s/894/894236.jpg?1530633191[/IMG]
4. @derin sularda
5. telasememuresi telasememuresi
6. [IMG alt="HuzunluMedusa"]https://www.kadinlarkulubu.com/forum/data/avatars/s/883/883709.jpg?1555841906[/IMG] HuzunluMedusa
7. @

8. @
Busssraa
9. @HuzunluMedusa (anneannesi)
10. @tugce0640
11. @Hurma99
12. @

13. @

"Dualarımıza yatsı namazından sonra başlayıp ertesi gün akşam namazına kadar bitireceğiz.
(İslami takvime göre yani hicri takvime göre gün akşam namazında başlar bir sonraki akşam namazında sona erer. Bu sebeple 1 günde okumuş olabilmek için akşam namazına kadar okumalarımızı bitireceğiz.)

Her sürenin etkili olduğu saatler vardır Yasin Süresinin de yatsı namazından sonra ve sabah namazından sonradır. Bu sebeple yatsı namazından sonra listemizi başlatacağız.

Sayilarımızı okudukça okudum seklinde yazacağız ki duası yapılan arkadasimiz duasinin bittigini gorebilsin. Duası bitince dua etmek isteyenler de olacaktır"

M Maviiiii000 M Maviiiii000 M Maviiiii000 M Maviiiii000 ya da @ChillOutt burada değilse, dua sırası gelen arkadaşımız bulunduğu şehrin yatsı namazından sonra dilerse hacet namazını kılıp listeyi başlatabilir. Önemli olan kimsenin duası aksamasın.

"Okumalarımız kalan usulü yapılacak. Herkes okuduğu sayıyı yazıp kalan sayıyı belirtecek.

Rabbim hepimizin duasını kabul etsin inşallah."

EN AZ 3 YASİN SÜRESİ OKUYUP, OKUDUM DİYE YAZIP KALAN SAYIDAN DÜŞELİM!

Duası okunan kişi son kalan sayıyı alacak ki fazla okunmamış olsun

"Bilmeyenler için kendi okuma şeklimi yazıyorum, çünkü dua sayfalarında bir çok kişinin usul bilmediğini gördüm.

En az 70 istiğfar okunur ben 100 okurum. En kısa şekli Estağfirullah el Azim'dir.
33 Elhamdülillah
En az 11 salavat. (100 okumak daha iyi olur)
Euzu besmele çekip 11 İhlas (3 de olabilir), Besme1 Felak, Besmele 1 Nas, Besmele 1 Fatiha
İsteyen Fatiha tevessül yapabilir. (Bilmeyenler Google amcadan bakabilir)

Fatiha tevessül den sonra yine 1 Fatiha okuyup , Bakara Süresinin ilk 5 ayetini okurum, tekrar 1 Fatiha ve Yasin süresi okumaya başlarım. Yasin okuması bitince Sübhane Rabbike Rabbil'ızzeti Amma Yesıfun ve selamün alel mürselin velhamdülillahi rabbil'alemin deyip yine 1 Fatiha ve en az 11 salavat ben 100 okurum. ( 3-11 ihlas ve 1 fatiha da olabilir)
41 Yasin Süresi bitince isteyen Yasin duasını okuyabilir ya da hatim duasını okuyabilir.

Sonra ben şu şekilde hediye ederim isteyen hediye edebilir. Yasin hediye edildiğinde tam ulaşır bölünmez.

Allah'ım senin rızan ve izninle okuduğum süreleri, salavatları ve Yasin süresinin sevabını başta sevgili Peygamberimiz Hz.Muhammed (s.a.v)'e, ehlibeytine, yüce aline, ashabına, sevdiklerine, eşleri ve çocuklarına, anne babasına, gelmiş geçmiş bütün peygamberlerin ruhuna, tüm meleklere, tüm evliyalara (burada sevdiğiniz evliyaları sayabilirsiniz), Hızır a.s ve sevdiği evliyalara, tüm şehitlerimizin ruhuna, bütün ölmüşlerimizin ruhuna (burada tanıdıklarınızı sayabilirsiniz),hediye ettim, hediye ettim, hediye ettim (hediye ettim 3 kez söylenir) diyorum.
Asla bağışlıyorum demiyoruz biz kimiz ki bağışlayalım.

Sonrasında gönlümden geçtiği şekilde duamı ediyorum. Okunan yasin süresini vesile edip isteyebilirsiniz.

Yukarıda saydıklarım kendi sıranız için geçerli.
Arkadaşımızın sırasında istiğfar, hamd, salavat, ihlas, felak, nas, fatiha okuyup, arkadaşımızın duası ve niyetine niyetimizi yapıp Yasin süresini okuyoruz. Bitirince 1 fatiha ve salavat okuyoruz yine.

Kalan usulü okuma sebebimiz, olur da bir arkadaşımız okuyamaz, giriş yapamaz ise(malum hepimiz insanız) duası okunan arkadaşımızın duası aksamasın, bitsin diye bu şekilde okuyoruz. Kalan usulü okumak katılım yapmasanız da olur, biz sizin yerinize okuruz demek değildir. Toplu duanın amacı her nefesten bir anda bir kişiye dua edilmesidir. Herkes birbirinin hakkına özen gösterirse çok da güzel okuruz diye düşünüyorum. Kendi adıma hakka girmekten korkarım ve aynı özeni katılanlardan da beklerim.

Herkes herkesin okumasına katılsın ki hepimiz farklı nefeslerden dua alalım isteriz.
Arkadaşımıza dua ederken bizler de okuma sevabı alırız.
Emin olun hepimizin yeterince derdi, sıkıntısı var. Hiçbirimiz hobi olsun diye bu sayfalarda değiliz.
Müsait olamayan, yetişemeyen çıksam ayıp olur mu diye düşünmesin lütfen. Kimsenin kalma mecburiyeti yoktur.
Kendi dua sıramızda nasıl okunmasını istiyorsak aynı özeni dua sırası olan arkadaşımıza da gösterelim isterim.
Kendi sıramdan çok arkadaşıma ayıp olmasın diye özen gösteririm dolayısı ile aynı özeni beklemek hakkım diye düşünüyorum.
Burada hayrına dua etmiyoruz zira hayır topikleri ayrı ve orada zaten isteyen ben de dahil okumasını yapıyor! Burada hepimizin bir derdi var dolayısı ile hepimiz birbirimizin duasına yardımcı oluyoruz!

Lütfen okuma yapmadan önce dua sırasına ve arkadaşımızın duasına bakıp öyle niyetimizi yapalım."

Şikayet Et
Reactions:derin sularda ve ChillOutt

M Maviiiii000
M Maviiiii000
Aktif Üye
Kayıtlı Üye

Dün 22:54
tugce0640 tugce0640 [IMG alt="Hurma99"]https://www.kadinlarkulubu.com/forum/data/avatars/s/558/558653.jpg?1554932759[/IMG] Hurma99 derin sularda derin sularda etiket olmayanlar bildirim için yazdım.
Allah kabul etsin

Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
Reactions:tugce0640 ve derin sularda
C ChillOutt
C ChillOutt
Popüler Üye
Kayıtlı Üye

Dün 23:09

Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
tugce0640
tugce0640
Aktif Üye
Kayıtlı Üye

Dün 23:11
teşekkürler canım

Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
Reactions:ChillOutt ve MevsimlerdenSonbahar

M Maviiiii000
M Maviiiii000
Aktif Üye
Kayıtlı Üye

Dün 23:32
3 okudum
Kalan 37

Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
[IMG alt="HuzunluMedusa"]https://www.kadinlarkulubu.com/forum/data/avatars/m/883/883709.jpg?1555841906[/IMG]
HuzunluMedusa
Üye
Kayıtlı Üye

Dün 23:43
3 okudum.
Kalan 34

Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
C ChillOutt
C ChillOutt
Popüler Üye
Kayıtlı Üye

Bugün 00:08
4 okudum
kalan 30

Hayırlısı kelimesini kullanmıyorum imtihanı ağır olur. Bu sebeple Rabbim oğlunuza üniversite sınavında en yüksek puanı nasip etsin, en iyi bölümde okuma nasibi versin, bol kısmetli ve imanlı güzel bir geleceği olsun inşallah diyorum.

Size de çok geçmiş oldun diyorum migren kötüdür Yeni işiniz bol kazançlı, bereketli ve uğurlu olsun inşallah diyorum.

Beğen Alıntı Cevapla
Şikayet Et
Reactions:derin sularda, MevsimlerdenSonbahar, Sunay9876 ve 1 üye daha

First Önceki383 of 388Sonraki Last

Biçimlendirmeyi Kaldır

KalınİtalikAltı Çizili (Underline)

Yazı RengiYazı Boyutu

Link EkleGörsel EkleİfadelerEkle

KonumlamaListTablo Ekle

UndoRedo

Toggle BB code

Mesajınızı yazınız...

Cevapla Ön İzleme
Dosya Ekle
Paylaş:
FacebookTwitterWhatsAppE-postaLink

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…