Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

M Maviiiii000 B Beto2012 arkadaşımızı liste dışı bırakıyoruz bilgin olsun. hem ya latiften hem buradan.

Ben yazmayı bilmiyormuşum bana özelden böyle yazıyor ben boşa sayfaları dolduruyormuşum yazmayı bilmiyormuşum. Az önce yazdığımı özelden yazabilirmişim :) Ben hacı hoca değilim arkadaşlar her yazdığımı size özelden yazamam. Size özelden yazın deme sebebim sorularınızdı malum bitmedi sorular..
Banlanmak istemiyorum arkadaşım bilgin olsun. Ben keyif olsun diye yazıyorum çünkü malum ben zeka özürlüyüm kusura bakmayın arkadaşlar.

Listeyi anlamayan, listede yazılanları okumaya üşenen lütfen çıksın ki birbirimizi boş yere kırmayalım. Benim bu topikten bir kazancım yok bana para verilmiyor yani bu iş için. Hepimiz dua ediyoruz karşılığını görelim isterim malum hiçbirimiz hobi olsun diye buralarda değiliz!

derin sularda derin sularda 3 daha okudum size başka okuyamayacağım bu gece çünkü sinirim tepeme çıktı kusura bakmayın olur mu :KK43:

KALAN: 26
Senin yaptigin duadan hayir gelmezdi zaten . Laflari degistirip yaziyorsun Allah goruyor kanitim da burada HERKES GORMUSTUR UMARIM. Ben sana YAZMAYI BILMIYORSUN demedim ZEKA ÖZÜRLÜSÜN demedim neden bu kadar abartarak yazdigina anlam veremedim. Allaha havale ediyorum.

2278263

BU DA LAFLARI NASIL DEĞİŞTİRDİĞİMİN KANITIDIR!

ARKADAŞIM ALLAH DUALARINI KABUL ETSİN LÜTFEN UZATMAYALIM RİCA EDİYORUM!
Uzatan sensin. Buraya tasiyacak abartacak kadar uzatan sensin. O YUZDEN BANA UZATMA DEME!!!! BEN SANA OZURLUSUN GIBI ITHAMLARDA BULUNMADIM SENDE BANA YAPMADIGIM SEYLER YUZUNDEN YARGILAYAMAZSIN BENIM DUALARIM.KABUL OLURDA SENINKISI OLUR MU BILEMEM DUAYA IHTIYACI OLAN BIRINI ATTIN SEN ABARTARAK YAZDIN BURAYA NIYE MUHALEFET ARIYORSUN. ARKANA ALACAK INSANLAR ARIYORSUN BANA ALLAH YETER.

M Maviiiii000 B Beto2012 arkadaşımızı liste dışı bırakıyoruz bilgin olsun. hem ya latiften hem buradan.

Ben yazmayı bilmiyormuşum bana özelden böyle yazıyor ben boşa sayfaları dolduruyormuşum yazmayı bilmiyormuşum. Az önce yazdığımı özelden yazabilirmişim :) Ben hacı hoca değilim arkadaşlar her yazdığımı size özelden yazamam. Size özelden yazın deme sebebim sorularınızdı malum bitmedi sorular..
Banlanmak istemiyorum arkadaşım bilgin olsun. Ben keyif olsun diye yazıyorum çünkü malum ben zeka özürlüyüm kusura bakmayın arkadaşlar.

Listeyi anlamayan, listede yazılanları okumaya üşenen lütfen çıksın ki birbirimizi boş yere kırmayalım. Benim bu topikten bir kazancım yok bana para verilmiyor yani bu iş için. Hepimiz dua ediyoruz karşılığını görelim isterim malum hiçbirimiz hobi olsun diye buralarda değiliz!

derin sularda derin sularda 3 daha okudum size başka okuyamayacağım bu gece çünkü sinirim tepeme çıktı kusura bakmayın olur mu :KK43:

KALAN: 26
3 okudum, KALAN 23

Uzatan sensin. Buraya tasiyacak abartacak kadar uzatan sensin. O YUZDEN BANA UZATMA DEME!!!! BEN SANA OZURLUSUN GIBI ITHAMLARDA BULUNMADIM SENDE BANA YAPMADIGIM SEYLER YUZUNDEN YARGILAYAMAZSIN BENIM DUALARIM.KABUL OLURDA SENINKISI OLUR MU BILEMEM DUAYA IHTIYACI OLAN BIRINI ATTIN SEN ABARTARAK YAZDIN BURAYA NIYE MUHALEFET ARIYORSUN. ARKANA ALACAK INSANLAR ARIYORSUN BANA ALLAH YETER.
Duaya katılmak isteyen herkesin derdide vae ihtiyacıda var. Bu yüzden herkes elindn geldiği kadar kendi duası gibi katılım yapsın diyoruz listeye adını yazdırıp kenara çekilsin demiyoruz. Genelde de bana okunsun ben okumayım gözü açıklığı yapmaya çalışanı listede uzun süre bulundurmuyoruz. Kimin duasının kabul olduğunuda olacağınıda Allah bilir. Yolunu açık olsun

C ChillOutt ve Arkadaşlar hepinize hayırlı sabahlar.
Her şeyin hayırlısını istemeye çok alışmışız
hep öyle söylerim,dualarda bu şekilde söylemek imtihanı arttırır mı diyorsunuz?
Bununla ilgili daha geniş bilgi ve kesin kaynağa ulaşmak isterim.

Bir de mümkünse kendi sıramda tartışma olmasın rica ediyorum.
Okumayan okumasın.
Sizin bu işten bir çıkarınız olmadığını hepimiz biliyoruz ChillOut.
Maaş vermiyor kimse size.
Duayı da kendinize değil bana istediniz.
Yazı dili çoğu zaman yanlış anlamalara sebep oluyor ve görüyorum ki çoğumuz eleştiriye kapalıyız,hemen karşı atağa geçip,
sen diliyle,ithamkar cevaplar veriyoruz,
çok üzücü...

X