Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

Vallaha kiz dogru soyluyo gecen günde azarlar gibi konuştunuz tam dua edecekken sizin yuzunuzden dua etmedim sayıda almadim
Ben kimseyi zorla sayfaya eklemiyorum okumak isteyn arkadaşlarımla okuyoruz zaten istemeyende çıkıyor bu kadar basit bugüne kadar bana dua etmediniz bundada etmeyin bana dert değil.
70binlik bir duaya başladık kimsenin hakkı kimsede kalmasın

Evet ayin 26 si liste yapacakmışsın onu bekliyoruz

Arkadaşım şaka mısın? Listeye beni de ekle demişsin arkadaşımız eklemiş 100 tane soru soru sormuşsun arkadaşımız cevaplamış tersler gibi konuşma demişsin. Bu topikte dua ediliyor atomu parçalamıyoruz bu kadar soru sormak yerine bir zahmet herkes sayfaları incelesin. Liste başladı 2. kişideyiz sen hala ayın 26 sında liste yapacakmışsın diyorsun! ayrıca benim niyetim bebek değil onu nerden çıkardın hiç anlamadım doğrusu. Burayı başka topikle mi karışıtırıyorsun yoksa amacın huzursuzluk çıkarmak mı bilmiyorum ama yaptığın hiç hoş değil. Sana kimse buraya zorla katıl demedi. Kendi hür iradenle katıldın ve katılırken yazdıklarını da gördüm demişsin ki herkese okumamak gibi bir durumum yok demişsin.
Şimdi arkadaşımız hatırlatma yaptı diye topa koymuşsunuz yok üslubu yok tavrı. Amaç ne arkadaşlar dua etmek mi eee listeye katılmışsınız edin o zaman. sağa sola sataşmak nedir?

Hayır canım kızlar degıl lısteye eklendıgınızı hatırltayım yazın

70.000 okunmuş 1 kişiye liste 2.sıraya geçmiş neden hatırlatsın ayrıca? ben katıldığım topikleri biliyorum okuyamayacaksam müsait değilsem hiç katılmıyorum ki kimsenin hakkına girmeyeyim. Kimsenin bana katıldığım topikte hatırlatma yapmasına gerek yok bilmem anlatabildim mi?

M Maviiiii000 canım ben kalan sayımın hepsini alıyorum çünkü arkadaşlar başka topiklerle karıştırıyor burayı bebek topikleri ile gerek yok ben okurum kendi sayımı okuyanlardan Allah razı olsun.

Hayır hepsini almıyorsun okumak istemeyen çıkar birbirimizi biz biliyoruz biz okuruz

canım bizim eski listedeki arkadaşları biliyorum ama yeni katılan arkadaş bebek falan diye uydurmuş kendi kendine bu şekilde okunması içime sinmeyecek ben okurum duamı. Bu listelerden bu sebeple soğumuştum zaten iyice buz gibi oldum arkadaşlar sayesinde.

Kardeşim asıl şaka sizsiniz heralde benim bildigim bi dilek varsa niyet varsa dua edilirken o kişiye niyet edilir ister bebek olsun ister baska birsey ben tutupta Allahin huzurunda ChillOut a niyetlendim deyipte dalga geçer gibi tövbe haşa ilk defa bu topikte gordum ya sizinle uğraşılmaz ben bu topikte yokum dua edecez dua okutturacaz diye tonla laf işitecek degilim

ya bak bu gün kandil kalp kırmayayım diyorum arkadaşım şansını çok zorlama istersen. yolun açık olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…