Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

Saol canim şansımı zorlasam ne olacak sanki gelip beni dövecek terbiyesiz

ruhsal sorunların mı war? Eşinle mi sorunların var hayırdır? Psikolojik destek almayı deneyebilirsin zira bana sataşmak sana bir fayda sağlamaz.
Ben türbe torunu falan değilim sıradan bir insanım hacı hoca hiç değilim ama kendimi bildim bileli dua ederim ve iddia ediyorum senin bildiğinden okuduğundan daha fazlası bende var bu konuda hiç de mütevazi olamayacağım.

Kardeşim bak ben türbe torunuyum ben ailemden böyle gördüm yanlış birşey yapmaktan korkuyorum ben Allahtan korkarim anladinmi herkesin yetişme şekli farkli

ayrıca bizim dinimiz kolaylıklarla dolu bir dindir. zorlaştıran sizin gibi bilgisiz bilgili geçinenler. ailemden böyle gördüm atalarımdan böyle gördüm demek yerine biraz oku araştır hem bir şeyler öğrenirsin hem de sağa sola sataşmazsın.

ayrıca bizim dinimiz kolaylıklarla dolu bir dindir. ailemden böyle gördüm atalarımdan böyle gördüm demek yerine biraz oku araştır hem bir şeyler öğrenirsin hem de sağa sola sataşmazsın.
Canim ben sağa sola sataşmıyorum farkindaysaniz ikiniz bir oldunuz bana sataşıyorsunuz ve hakaret üstüne hakaret duyuyorum biraz daha devam ederseniz savcılığa vericem sizi

Canim ben sağa sola sataşmıyorum farkindaysaniz ikiniz bir oldunuz bana sataşıyorsunuz ve hakaret üstüne hakaret duyuyorum biraz daha devam ederseniz savcılığa vericem sizi

ayyy korktum bak şimdi heee . ya git az ötede oyna benim canımı sıkma. geldiğin günden beri sen arkadaşıma sataşırken iyiydi dimi noldu sana laf edince mi zoruna gitti.

Tabi o kadar sakinki igneleye igneleye laf soka soka sanki düşmanınmışım gibi yani hic hoş değil ayriyeten ben kültürsüz bir insan degil lisans yapmış insanım

lisans mı yarıştırıyoruz hayırdır? o lisanstan bende 2 tane var. kültüre nasıl bağladın neyin kafasını yaşıyorsun bilmiyorum ama beni çok yordun.

70.000 okunmuş 1 kişiye liste 2.sıraya geçmiş neden hatırlatsın ayrıca? ben katıldığım topikleri biliyorum okuyamayacaksam müsait değilsem hiç katılmıyorum ki kimsenin hakkına girmeyeyim. Kimsenin bana katıldığım topikte hatırlatma yapmasına gerek yok bilmem anlatabildim mi?
Tamam işte hatırllatma yapmasına gerek yok gec gorsemde aynı gun ıcınde alırım ben soyleyıs tarzına soyelıdm meyse dua edıyoruz ıyı dusunelım kımse kotu nıyetlı degıl

M Maviiiii000 bütün dua etme isteğim gitti bu gün. arkadaş başka topiğe gitmiş bizi çekiştiriyor. isim sordum diye kavga çıktı diyor şaka gibi. türbe torunu arkadaş kavganın neden çıktığından kimin çıkardığından bihaber ve oruçlu haliyle gidip olayı çarpıtarak anlatıyor pesss! ve orda diyor ki burdaki yeni listeyi beklerken orda birinin niyetine okuyayım dedim diyor sanki lütfetmiş. listeye kendi isteği ile katılmamış da hayrına bize dua ediyor sanırsın. Allahtan türbe torunu falan değilim walla şükrettim halime :)
bizimle dalga geçmek için gelmiş ama bizi tamamen topikten soğuttu amacına ulaştı. Listeyi bir an önce bitirelim ben kalan sayımı okumayacağım çünkü bütün hevesim gitti. kötü niyetliler olarak liste bitince topiği kapatalım en güzeli.

M Maviiiii000 bütün dua etme isteğim gitti bu gün. arkadaş başka topiğe gitmiş bizi çekiştiriyor. isim sordum diye kavga çıktı diyor şaka gibi. türbe torunu arkadaş kavganın neden çıktığından kimin çıkardığından bihaber ve oruçlu haliyle gidip olayı çarpıtarak anlatıyor pesss! ve orda diyor ki burdaki yeni listeyi beklerken orda birinin niyetine okuyayım dedim diyor sanki lütfetmiş. listeye kendi isteği ile katılmamış da hayrına bize dua ediyor sanırsın. Allahtan türbe torunu falan değilim walla şükrettim halime :)
bizimle dalga geçmek için gelmiş ama bizi tamamen topikten soğuttu amacına ulaştı. Listeyi bir an önce bitirelim ben kalan sayımı okumayacağım çünkü bütün hevesim gitti. kötü niyetliler olarak liste bitince topiği kapatalım en güzeli.
Aynen canım konuştuklarımızdan anladığı bu !
Ayrıca türbe torununa büyükleri dedikoduda öğretmiş maşallah
Dua bitsin topiği kapatırız

X